Florida – Dallas 7:1 (kon.) | Minnesota – Anaheim 7:3 (kon.) | Colorado – Arizona 4:3 (1:0 po s.n.)
Boston – Nashville 4:3 (po pr.) | Carolina – Vancouver 4:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 0:2 (kon.)
New York Islanders
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Washington Capitals
Sobota 15.01.2022, 20:00 • UBS Arena, New York • NHL

Zdravím všechny fanoušky NHL! Nabitý sobotní program v přivětivý čas vypukl, ale už od 20:00 je na programu další utkání mezi Islanders a Washingtonem.

Isles jsou proti Capitals v solidní formě! Celek z New Yorku zvítězili v šesti z devíti posledních zápasů, ačkoliv je nutno říci, že posledních pět jich odehráli na domácím ledě. Důvody jsou prosté – Islanders začali dávat góly a moc jich neinkasovat, protože ze zmíněných zápasů pouze třikrát inkasovali více než dvě branky.

Washington se naopak zasekl, protože čeká na výhru už čtyři duely. Naposledy Capitals začali skvěl proti Bostonu, vedli o dva góly, ale v závěru první části přišly dvě trefy soupeře a také kvůli dvěma trefám Davida Pastrňáka si Caps připsali vysokou porážku 4:7.

Washington je přesto mírným favoritem, protože se drží na šesté příčce Východu, zatímco Islanders jsou kvůli mizernému startu sezony hodně daleko od play-off pozic.

Capitals navíc venku patří mezi nejlepší týmy soutěže, zatímco Islanders jsou doma třetím nejhorším týmem Východu. Hůře jsou na tom jen Montreal a Ottawa, což je se vší úctou k nim hodně mizerné.

New York Islanders: Varlamov (I. Sorokin) – Mayfield, Pelech, Dobson, Chára, Greene, Salo – Bailey (A), Barzal, A. Lee (C) – Wahlstrom, Nelson, Beauvillier – Parise, Pageau, Bellows – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.
    Trenér: B. Trotz

Washington Capitals: Vaněček (Samsonov) – Carlson (A), Fehérváry, Nick Jensen, T. van Riemsdyk, J. Schultz, Irwin – Oshie, Kuzněcov, Ovečkin (C) – T. Wilson, Bäckström (A), Protas – Hathaway, N. Dowd, Sprong – Leason, Eller, McMichael.
    Trenér: P. Laviolette

Rozhodčí: Lee, South – Suchánek, Cherrey.

00:01

00:28
    Úvodní útočnou akci obstarali domácí hráči, jejichž nahozený kotouč za branku dokázala obrana Washingtonu sebrat.

00:57
    Washington s brejkem neuspěl, musel se podruhé vracet, ale poradil si jako v předešlém případě.

01:18
    Capitals se usadili v pásmu, načež si vypracovali střelu od modré čáry, kterou Semjon Varlamov vyrazil do strany.

01:34
    Přečíslení Islanders ve dvou na jednoho zakončil z levé strany Zach Parise, jehož pokus Vít Vaněček pokryl svými betony!

01:59
    Islanders nadále kombinovali v útočném pásmu, ale tentokrát se domácí útočící hráč ke střele z levého kruhu nedostal.

02:25
    Washington ubránil svou modrou čáru, načež se pokouší zareagovat brejkovou situací.

03:08
    Capitals se dostali do pásma, jenže se jim nepodařilo rozestavit tak, aby dostali Islanders pod palbu. Nepřesná střela z úhlu nebyla pro domácího brankáře nebezpečná.

03:22
    Semjon Varlamov si připisuje jistý zákrok, po němž sudí přerušují hru.

03:37
    Zach Parise vyjel zpoza branky, jenže jeho přihrávku nedokázal jeden z domácích zužitkovat. Tlak Islanders pomalu končí.

04:08
    Islanders se pokouší zaútočit ze své poloviny, ale dobře napadající soupeř jim dělá velké problémy v rozehrávce.

04:35
    Washington právě vstřelil branku!
    Nenápadná akce končí vedoucím gólem! TOM WILSON skvěle vyvezl puk do třetiny, načež Alexej Protas na sebe natáhl více hráčů a posunul puk na svého parťáka, který stál sám mezi kruhy a pohotově poslal puk k pravé tyčce. Asistence: Alexej Protas.
    04:35 Tom WILSON - 0:1

05:16
    Domácí arénou to jen zahučelo poté, co se Islanders vydali do útoku a z levé strany donutili zasáhnout Víta Vaněčka. Český brankář svou pravou tyčku uhájil.

05:45
    Leasonovo nahození ze středního pásma úspěch neslavilo. V posledních desítkách vteřin se oba týmy marně snaží přesunout do útoku.

06:13
    Islanders sice drží kotouč na polovině soupeře, dokonce se s ním dostávají i do pásma, ale nebezpečné šance nepřichází.

06:22
    Československý souboj vyzněl pro Víta Vaněčka, který pohotově pokryl střelu Zdena Cháry od modré čáry! Komerční přestávka.

07:14
    Islanders úspěšně kombinují v útočném pásmu, jenže se jim nedaří ohrozit českého brankáře Capitals.

07:55
    Dvojice Wilson – Protas znovu dělá domácí obraně potíže, ale defenzivní hráči Islanders je zatím drží zkrátka.

08:12
    Islanders vzápětí zaútočili po levé straně, ale Beauvillierovo zakončení bylo sraženo do ochranné sítě.

08:46
    Connor McMichael se šikovně dostal za domácí obranu, ale jeho střelu tahem z levého kruhu dokázal ruský brankář pokrýt!

09:08
    Islanders se nedaří usadit v útočném pásmu a vytvořit si střelecké pozice. Washington naopak čeká na brejky, ze kterých dokáže být nebezpečný.

09:38
    Islanders založili útok zpoza své branky, ale prudká přihrávka míří přímo za branku Víta Vaněčka – zakázané uvolnění.

10:26
    Washington dokázal vyhrát vhazování a usadit se v útočném pásmu, ale zatím se střelecky neprosazuje.

10:56
    Jistý Semjon Varlamov si připisuje jistý zákrok proti střele od modré čáry, přesto tlak hostů stále pokračuje.

11:11
    Nic Dowd zůstal sám na levém kruhu, odkud nebezpečně prověřil domácího brankáře, který si připisuje další povedený zákrok!

11:58
    Pohotový protiútok Islanders málem přinesl kýžený efekt, když mezi kruhy zůstal Noah Dobson, ale jeho střela orazítkovala jen pravou tyčku!

12:09
    Hra je vzápětí přerušena, protože fauloval Andy Greene (NYI), po jehož hákování si Washington zahraje po komerční přestávce první přesilovku.

12:52
    Úvodní polovina přesilovka Capitals vůbec nevychází. Washington se nemůže usadit v útočném pásmo, Islanders se v pohodě brání a vyhazují.

13:16
    Už jsme ve druhé minutě, kterou Washington zahajuje kolem branky Islanders. Uvidíme, zda se dočkáme alespoň nějaké šance.

13:43
    Washington dlouho držel puk, aniž by si přihrál nebo vystřelil. Chybí tomu nápaditost.

14:00
    Carlsonova prudká střela od modré čáry nenadělala Semjonu Varlamovovi potíže. Vzápětí ruský brankář skvělým přesunem zlikvidoval dorážku Alexe Ovečkina.

14:47
    Noah Dobson zablokoval střelu Nica Dowda, čímž poslal puk do ochranné sítě. Komerční přestávka.

14:55
    Islanders vybojovali kotouč po vhazování, načež se díky nahození dostali k brance. Vít Vaněček raději pokryl odražený puk, tudíž se bude vhazovat po pravici českého brankáře.

15:22
    Washington dobře napadá, proto se Islanders nedaří rozehrát z obranného pásma. Dobrá práce Capitals!

15:36
    Nic Dowd šikovným bekhendem zpoza branky pobídl Garneta Hathawaye, jehož gólovku z prostoru před brankou Semjon Varlamov skvěle pokryl!

15:59
    Jevgenij Kuzněcov se ke střele z levého kruhu nedostal, přesto jsou Capitals na kotouči.

16:26
    Přichází ztráta, kterou mohl potrestat zapomenutý Josh Bailey, jenž dostal puk před útočnou modrou, ale neměl dostatečnou rychlost a pálí mimo.

16:58
    Washington pokračuje v ofenzivní aktivitě, je lepším týmem, ale druhého gólu jsme se zatím nedočkali.

17:29
    Islanders jsou usazeni v útočném pásmu, ale zatím se jim nedaří dostat kotouč pod plnou kontrolu.

17:40
    Prudké nahození Zdena Cháry zaplulo do Vaněčkovy lapačky, tudíž je hra přerušena a vhazuje se před brankou Capitals.

17:52
    Přečíslení tři na dva v podání Washingtonu zastavuje hvizd sudího – ofsajd.

18:21
    Islanders dobrým napadáním udrželi útočné pásmo, kde dostávají hosty pod nepříjemný tlak.

18:30
    Vít Vaněček si připsal dva dobré zákroky v krátkém sledu, při kterých přišel o svou hůl, přesto situaci zvládl.

18:53
    Capitals drží kotouč a pokouší se přesunout na útočnou polovinu, odkud by mohli v závěru třetiny zahrozit.

19:20
    Neuspěli, naopak se musí bránit, protože Islanders kombinují v útočném pásmu.

19:27
    Capitals se úspěšně osvobozují, oba týmy střídají a Islanders se pokouší zaútočit znovu.

19:41
    Kotouč vyletěl na střídačku, proto musel sudí přerušit hru. Vhazuje se ve středovém kruhu.

20:00

V první třetině už se nic zajímavého nestalo, Capitals tak odjíždí do kabiny s těsným náskokem. Už v páté minutě otevřel skóre po pěkné akci Tom Wilson, čímž poslal aktivnější a lepší Washington do vedení. Islanders hrozili sporadicky, přesto trefili alespoň tyčku.

Jistý výkon zatím předvádí Semjon Varlamov i Vít Vaněček v brance Capitals, kteří však musí oželet T. J. Oshieho, jenž odstoupil v průběhu prvního dějství kvůli zranění v horní části těla a do dnešního utkání už se nevrátí.

Střely na branku po 1. třetině: 7 – 16

20:01

20:31
    Krátce po vhazování se Washington usadil v pásmu po Jensenově nahození, ale k prvnímu střeleckému se zatím nedostal.

20:45
    Islanders vyhazují kotouč přes všechny čáry, tudíž se píská zakázané uvolnění.

21:31
    Connor McMichael prověřil Semjona Varlamova, který si s pokusem ze strany poradil. Aktivita Washingtonu pokračuje.

21:52
    Do pravého kruhu vletěl Brett Leason, jehož střela tahem letí jen vedle tyčky Varlamovovy branky.

22:31
    Islanders jsou v úvodu druhého dějství pasivnější, jen se brání a nájezdy Capitals přibývají – zatím bez střelby a šancí.

23:05
    Domácím se dvakrát nepodařilo rozehrát a přejít půlící čáru, načež se Washington pokouší vybojovat útočné pásmo.

23:23
    Nezadařilo se, naopak ujel do brejku Anders Lee, jehož střela z levé strany skončila v lapačce Víta Vaněčka!

24:37
    Hluchá pasáž plná nepřesností končí nakonec v obranném pásmu Capitals, kde se domácí tým usazuje.

24:59
    Trevor van Riemsdyk (WSH) svalil soupeře, za což dostává dvě minuty a domácí si zahrají první přesilovku.

25:34
    Washington se hned v úvodu oslabení osvobodil, získal cenné desítky vteřin, po kterých Islanders znovu útočí.

25:55
    Stalo se tak i vzápětí, a přestože se domácí vrátili, Wahlstromova střela byla zablokována bránícím hráčem.

26:23
    Washington s jistým Vítem Vaněčkem se zatím úspěšně brání, ačkoliv domácí mají velký tlak.

26:37
    Prudká střela od modré čáry nepříjemně proletěla kolem washingtonské branky, ale domácí hráči se k dorážce nedostali.

27:00
    Bylo to těžké ale Washington zvládl oslabení velmi dobře. Oba týmy tak hrají v plném počtu na polovině Capitals.

27:53
    Kotouč opustil hrací plochu, tudíž je hra přerušena a následuje komerční přestávka. Ne, že bychom se vyloženě nudili, ale druhá třetina zatím příliš hokejové krásy nenabízí.

28:12
    Washington sice vyhrál vhazování v útočném pásmu, jenže vzápětí o kotouč přišel, ale protiútok domácích zakončením neskončil.

28:33
    Na druhé straně přiletěla střela od modré čáry, která prosvištěla jen vedle Vaněčkovy branky.

28:56
    Útočná akce Washingtonu je přerušena hvizdem sudího, protože Capitals si při přechodu modré čáry nepohlídali ofsajd.

29:23
    U kotouče jsou Islanders, kterým se však nedaří přejít červenou čáru a raději nastřelují kotouč za branku.

30:29
    Kvalitě utkání škodí zejména nepřesnosti na obou stranách, které velkou část útoků obou mužstev kazí.

30:55
    Washington drží kotouč v útočné třetině, ale zatím kombinují převážně po rozích a zády k brance.

31:20
    Islanders nakonec nedovolili hostům dostat kotouč pod kontrolu, načež se úspěšně osvobozují.

31:37
    Skrytá střela z levého kruhu donutila Semjona Varlamova zasáhnout – úspěšně. Nátlak Caps pokračuje.

32:03
    Nic netrvá věčně, Islanders zachytili kotouč a vydali se do brejku. K zakončení však nedošlo, Washington se dobře brání.

32:29
    Islanders nesedla kombinace, proto letící puk doprovází hvizd sudího – zakázané uvolnění.

33:00
    O Alexovi Ovečkinovi nemusíte celý zápas slyšet, ale pak přijde jeden moment a můžete litovat. Tentokrát byl ale po tvrdé střele z mezikruží spokojenější Semjon Varlamov!

33:09
    Krátce po vhazování vypálil od modré čáry jeden z hostů, leč pouze mimo branku.

33:14
    Islanders se znovu osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění, takže je čeká další těžká šichta v obranném pásmu.

33:45
    Islanders se několik minut v podstatě nepodívali na útočnou polovinu, Washington je opticky lepším týmem. Žádná hitparáda to ale není.

34:06
    Aby toho nebylo málo, domácí jdou znovu do čtyř. Anders Lee (NYI) dostává menší trest za hru vysokou holí – komerční přestávka.

34:16
    Islanders se krátce po vhazování osvobozují vyhozeným kotoučem až za Víta Vaněčka.

34:38
    Washington už je zpátky u branky Semjona Varlamova, ale zatím ji nijak výrazně neohrozil.

34:56
    Před brankou dostal nabito Jevgenij Kuzněcov, jehož prudkou střelu Semjon Varlamov úspěšně vyrazil.

35:17
    Washington se sice dostal s pukem za modrou čáru, ale tam o něj přišel a Islanders se osvobozují.

35:52
    Brock Nelson mohl ujet ve vlastním oslabení, ale u levého mantinelu neměl dostatečnou rychlost, tak alespoň vystřelil a ušetřil cenné vteřiny.

36:14
    Washington kombinuje kolem domácí branky, ale Islanders už jsou kompletní.

36:53
    Tlak Capitals nepolevuje, hosté se snaží dostat kotouč pod kontrolu, leč zatím neúspěšně.

36:59
    Brett Leason (WSH) v útočném pásmu podrazil soupeře, což sudí postřehl a přesilovku si zahrají pro změnu domácí.

37:22
    Skvělý Vítek Vaněček! Český brankář pokryl střelu z levého kruhu, načež si poradil i s nebezpečnou dorážkou Olivera Wahlstroma.

38:06
    Washington se dvakrát za sebou bez potíží osvobozuje. Islanders se vůbec nedaří usadit na útočné polovině.

38:40
    Fantastický Vítek Vaněček nadále drží Washington! Nejprve vyrazil dvě schované střely v krátkém sledu, pak vytáhl pohotovou reakci proti Baileyho střele z mezikruží, načež českému brankáři pomohli i jeho parťáci.

38:48
    Vhazuje se v obranném pásmu Capitals, kteří teď prožívali krušné vteřiny, ale díky dobré obranné práci a jistým zákrokům českého brankáře zvládli.

39:15
    Nepřesná rozehrávka Washingtonu letí až za domácí branku – zakázané uvolnění.

39:40
    Washington však vyhrál buly a druhou třetinu se pokouší dohrát na polovině soupeře.

39:58
    Zdálo se, že se mu to podaří, ale pak přišel brejk Islanders, po kterém pálil Josh Bailey mimo branku!

40:00

Druhá třetina končí, gól jsme v ní tentokrát neviděli. Washington je nadále lepším týmem, Islanders nehrají vůbec dobře, ačkoliv měli v závěru druhého dějství povedený konec přesilovky, kdy hosty podržel zejména český brankář Vítek Vaněček.

Střely na branku po 2. třetině: 15 – 26

40:01

40:21
    Uvidíme, co třetí třetina nabídne, ale předpokládám, že bude i nadále aktivnějším týmem Washington, kterému navíc třetí dějství jdou.

41:18
    Vstup do třetiny však patří Islanders, když Oliver Wahlstrom krásně obešel obránce a najel si mezi kruhy, načež chtěl zasunout puk k levé tyčce, ale Vítek Vaněček skvěle zasáhl!

41:31
    Islanders jsou nadále na kotouči, jenže se jim nedaří dostat hru pod kontrolu. Washington se úspěšně brání.

42:10
    Nahození Capitals zachytávají obránci Islanders, kteří rozehráli zpoza branky, ale daleko se nedostali ani domácí. Bojuje se ve středním pásmu.

42:37
    Domácí se trápí s přechodem půlící čáry, protože dělá hodně nepřesností a Washington navíc velmi dobře brání.

43:16
    Capitals vzápětí udrželi hru v útočném pásmu, kde se snaží vytvořit zajímavou střeleckou pozici.

43:35
    A zadařilo se jim, protože v levém kruhu dostal Martin Fehérváry kotouč a jeho prudkou střelu srazil bránící hráč mimo. Vzápětí se domácí osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.

43:51
    Oliver Wahlstrom se hnal za nahozeným kotoučem, proto ho Vítek Vaněček raději přikryl. Bude se vhazovat v pásmu Caps.

44:11
    Islanders vyhráli vhazování, jenže následná střela letí jen mimo branku a na tahu jsou znovu hosté, kteří útočí.

44:35
    Z pravé strany přiletěla nebezpečná rána, kterou domácí obránce dokázal zablokovat. Dobývání pásma v podání Caps však pokračuje.

44:59
    Domácí se osvobodili a navíc se vydali do útoku, jenže slabý pokus Noaha Dobsona od pravého mantinelu nemohl Vítka Vaněčka na přední tyčce nachytat.

45:36
    Washington je na kotouči, rozjíždí jeden útok za druhým a Islanders se tak musí mít na pozoru.1

45:57
    Jevgenij Kuzněcov vypálil z levé strany pouze do mantinelu za brankou, a přestože Trevor van Riemsdykn zadovkou udržel kotouč, poslal ho jen ven z útočného pásma.

46:39
    Islanders dostali kotouč do rohu útočného pásma, odkud nakonec vybojovali útočné pásmo a nebezpečnou sraženou střelou vylekali fanoušky Capitals.

47:11
    Vydařený nátlak Islanders přinesl několik zajímavých pokusů a tečí, ale velmi dobře bránící defenziva Capitals se úspěšně brání.

47:33
    Semjon Varlamov vzápětí přikrývá nahozený kotouč, čímž uklidňuje hru a posílá utkání do další komerční přestávky.

Mimochodem, dnešní průběh není žádným velkým překvapením, protože tři z posledních čtyř vzájemných zápasů rozhodl jediný gól! V dubnu loňského roku dokonce nepadl gól celých 65 minut a musely rozhodnout samostatné nájezdy.

48:32
    Přetahovanou ve středním pásmu přerušuje hvizd sudího, protože kotouč vyletěl na jednu ze střídaček.

49:17
    Dobývání Islanders je zatím neúspěšné, Washington pokračuje v dobré obraně půlící čáry.

49:33
    Justin Schultz (WSH) zahákoval ve středním pásmu rozjetého Olivera Wahlstroma, což sudí potrestali dvěma minutami na trestné.

50:09
    Washington se úspěšně osvobozuje, Islanders se tak musí pokusit vybojovat útočné pásmo znovu.

50:31
    Domácí už jsou usazeni kolem hostující branky, ale tečované nahození od modré čáry brankáře Capitals neohrozilo. Tlak domácích pokračuje.

50:55
    Prudká střela Noaha Dobsona byla zblokována, načež se hosté osvobozují vyhozením puku přes všechny čáry.

51:47
    Islanders se drží u puku, ale Washington už je kompletní a nic nenasvědčuje tomu, že by v dalších vteřinách selhal.

52:21
    Capitals bezpečně vyhazují puk ze středního pásma, oba týmy střídají a Islanders zakládají útok zpoza své branky.

53:05
    Povedená pasáž Washingtonu přinesla zakončení Johna Carlsona, který se pokusil objet branku a zasunout puk podél tyčky – neúspěšně.

53:41
    Nebezpečný pokus Daniela Spronga z levého kruhu Semjon Varlamov dobře kryje! Islanders jsou však stále pod tlakem.

54:22
    Dění v domácím obranném pásmu se uklidňuje, Islanders drží kotouč a po prostřídání obou mužstev vyhazují puk za branku soupeře.

54:55
    K zakončení se nedostali, naopak zahrozil Washington, jehož nahozený a sražený kotouč Semjon Varlamov raději přikryl – komerční přestávka.

55:18
    Čas běží, moc ho nezbývá, navíc Washington kráčí pro výhru přesvědčivě, ale pořád je náskok jednogólový.

55:47
    Vítek Vaněček se svými parťáky z defenzivy však pokračuje ve slušném výkonu, jelikož odráží i další útoky domácích.

56:17
    Nic Dowd dobrým napadáním vytlačil domácí až do jejich obranného pásma, čímž vybojoval cenné vteřiny a čas pro vystřídání.

57:05
    Capitals navíc do útočného pásma nespěchají, ale Nicklas Bäckström na přední tyčce Semjona Varlamova nenachytal!

57:34
    Na druhé straně se znovu blýskl Vítek Vaněček, který srazil skrytou střelu a vzápětí nedovolil domácím hráčům dorazit puk.

57:52
    Islanders se natlačili do útočného pásma, načež kotouč skončil v hledišti, a přestože se domácí vehementně hlásili o dvě minuty, český sudí okamžitě signalizoval teč.

58:00
    Washington vyhazuje kotouč přes celé hřiště, aniž by trefil prázdnou branku. Islanders zkouší hru v šesti hráčích!

58:15
    Šest hráčů Islanders si přihrává v útočném pásmu, ale zatím bez střeleckého pokusu.

58:20
    U levého mantinelu vystřelil z první Oliver Wahlstrom, ale Vítek Vaněček se pohotově přesunul k pravé tyčce a jeho pokus pokryl!

58:20
    Oddechový čas pro Islanders, kteří už nemají co ztratit. Tím, že nehrají přesilovku, není pro Washington tak jednoduché zkoušet střílet.

58:38
    Defenziva Washingtonu houževnatě a důsledně brání prostor před svou brankou, kde usnadňuje práci Vítku Vaněčkovi.

58:47
    Capitals jen vyhazují kotouč až za domácí branku, takže nás čeká další zakázané uvolnění.

59:03
    Islanders si přihrávají v útočném pásmu, ale zatím se jim nedaří vytvořit ideální střeleckou pozici.

59:25
    Vítek Vaněček uhlídal prostor u své pravé tyčky, načež se jeden z hostů obětavě vrhl do střely.

59:50
    Do samostatného úniku se dostal ALEX OVEČKIN, který ujel poslednímu obránci a pohodlně uklidil puk do prázdné branky. Bez asistence.
    59:50 Alexandr OVEČKIN - 0:2

Hotovo, je konec! Washington díky poctivé týmové práci, velké obětavosti a hlavně skvělému Vítkovi Vaněčkovi vítězí zaslouženě 2:0. Základní kámen položil v první třetině Tom Wilson, kterého trefou do prázdné branky doplnil kanonýr Alex Ovečkin.

Vítek Vaněček (WSH) – 23 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 60:00

Hlavním hrdinou zápasu je český brankář Vítek Vaněček, který vychytal třetí čisté konto v NHL, a to podruhé proti Islanders. Kromě rodáka z Havlíčkova Brodu se předvedli také slovenští obránci Martin Fehérváry se Zdenem Chárou, zatímco utkání odřídil čárový sudí Libor Suchánek.

Česká a slovenská stopa:

Zdeno Chára (NYI) – 0+0, 0 účast, 1 střela, 0 TM, čas na ledě 18:14
    Martin Fehérváry (WSH) – 0+0, +1 účast, 1 střela, 0 TM, čas na ledě 21:56

1. Tom Wilson (WSH) – 1+0
    2. Semjon Varlamov (NYI) – 34 zákroků
    3. Vítek Vaněček (WSH) – 23 zákroků

Upřímně nevím, co by měl Vítek Vaněček udělat víc pro to, aby byl alespoň druhou hvězdou zápasu.

Tímto vám děkuji za pozornost, přeji vám příjemný zbytek večera a hezký zbytek víkendu! (22:39:59)