Skoky mužů HS140, Klingenthal Vítěz: K. Ilves (EST) (kon.) | Běh mužů 10 km, Klingenthal Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.)
konec
SP - Skoky mužů HS140, Klingenthal

Vítěz: K. Ilves (EST)

Sobota 15.01.2022, 09:45 • Vogtland Arena • Severská kombinace
     
    26
    Tomáš Portyk netrefil tak dobré podmínky a dostává obrovský přípočet za vítr – 9,1 bodů. K tomu ale skočil fantastických 127 metrů, skvělé známky od rozhodčích... Čech se řadí na první pozici, vede o šestnáct sekund, paráda!
     
    21
    Lukáš Daněk je tedy první Čechem v závodě! Ten dolétl na vzdálenost 120 metrů, ale známky od rozhodčích nebyly úplně nejvyšší. Dostal ještě přípočet za vítr a nyní je osmý se ztrátou minuty a čtyř sekund!
     
    19
    Jan Vytrval tedy nestartuje!
     
    Jan Vytrval nakonec v tomto závodě startovat nebude, proč je zatím záhadou!

    Denisa Józsová

    Konečné pořadí:
    1. Kristjan Ilves (EST)
    2. Rjota Jamamoto (JPN) +0:01
    3. Johannes Lamparter (AUT) +0:09
    4. Julian Schmid (GER) +0:20
    5. Mario Seidl (AUT) +0:21
    6. Eric Frenzel (GER) +0:33
    7. Akito Watabe (JPN) +0:37
    7. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:37
    9. Terence Weber (GER) 0:59
    10. Manuel Faisst (GER) +1:07
    11. Jörgen Graabak (NOR) +1:20
    12. Tomáš Portyk (CZE) +1:22
    13. Simen Tiller (NOR) +1:33
    14. Sebastian Østvold (NOR) +1:38
    15. Vincenz Geiger (GER) +1:41
    16. Marco Heinis (FRA) +1:43
    17. Lukas Greiderer (AUT) +1:48
    18. Jošito Watabe (JPN) +1:52
    19. Espen Andersen (NOR) +1:52
    20. Johannes Rydzek (GER) +1:55
    21. Sora Jači (JPN) +1:55
    22. Einar Luraas Oftebro (NOR) +1:59
    23. Hideaki Nagai (JPN) +2:06
    23. Philipp Orter (AUT) +2:06
    25. Eero Hirvonen (FIN) +2:11
    26. Thomas Jöbstl (AUT) +2:12
    27. Juja Jamamoto (JPN) +2:17
    28. Andreas Skoglund (NOR) +2:29
    29. Szczepan Kupczak (POL) +2:32
    30. Martin Fritz (AUT) +2:38
    31. Wendelin Thannheimer (GER) +2:41
    32. Lukas Klapfer (AUT) +2:42
    33. Lukáš Daněk (CZE) +2:43
    34. Fabian Riessle (GER) +2:46
    35. Niklas Malacinski (USA) +2:48
    36. Gašper Brecl (SLO) +2:49
    37. Vid Vrhovnik (SLO) +3:05
    38. Pascal Müller (SUI) +3:12
    39. Perttu Reponen (FIN) +3:19
    40. Dmytro Mazurčuk (UKR) +3:24
    41. Jakob Lange (GER) +3:29
    42. Arttu Mäkiaho (FIN) +3:50
    43. Edgar Vallet (FRA) +3:55
    44. Christian Frank (GER) +4:01
    45. Erněst Jachin (RUS) +4:05
    46. David Mach (GER) +4:24
    47. Kodaj Kimura (JPN) +4:24
    48. Jasper Good (USA) +4:48
    49. Andrzej Szczechowicz (POL) +5:09

    Startovní listina:
    1. Christian Frank (GER)
    2. Wendelin Thannheimer (GER)
    3. David Mach (GER)
    4. Jakob Lange (GER)
    5. Andreas Skoglund (NOR)
    6. Edgar Vallet (FRA)
    7. Andrzej Szczechowicz (POL)
    8. Gašper Brecl (SLO)
    9. Jasper Good (USA)
    10. Pascal Mueller (SUI)
    11. Niklas Malacinski (USA)
    12. Erněst Jachin (RUS)
    13. Sebastian Östvold (NOR)
    14. Marco Heinis (FRA)
    15. Juja Jamamoto (JPN)
    16. Dmytro Mazurčuk (UKR)
    17. Szczepan Kupczak (POL)
    18. Philipp Orter (AUT)
    19. Jan Vytrval (CZE)
    20. Vid Vrhovnik (SLO)
    21. Lukáš Daněk (CZE)
    22. Kodaj Kimura (JPN)
    23. Einar Luraas Oftebro (NOR)
    24. Arttu Mäkiaho (FIN)
    25. Perttu Reponen (FIN)
    26. Tomáš Portyk (CZE)
    27. Thomas Jöbstl (AUT)
    28. Lukas Klapfer (AUT)
    29. Franz-Josef Rehrl (AUT)
    30. Eero Hirvonen (FIN)
    31. Simen Tiller (NOR)
    32. Hideaki Nagai (JPN)
    33. Sora Jači (JPN)
    34. Jošito Watabe (JPN)
    35. Martin Fritz (AUT)
    36. Lukas Greiderer (AUT)
    37. Fabian Riessle (GER)
    38. Rjota Jamamoto (JPN)
    39. Espen Andersen (NOR)
    40. Johannes Rydzek (GER)
    41. Manuel Faisst (GER)
    42. Kristjan Ilves (EST)
    43. Jörgen Graabak (NOR)
    44. Julian Schmid (GER)
    45. Akito Watabe (JPN)
    46. Mario Seidl (AUT)
    47. Eric Frenzel (GER)
    48. Terence Weber (GER)
    49. Vincenz Geiger (GER)
    50. Johannes Lamparter (AUT)

    Průběžné pořadí SP:
    1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
    2. Johannes Lamparter (AUT)
    3. Vincenz Geiger (GER)
    4. Terence Weber (GER)
    5. Eric Frenzel (GER)
    6. Jens Luraas Oftebro (NOR)
    7. Mario Seidl (AUT)
    8. Akito Watabe (JPN)
    9. Julian Schmid (GER)
    10. Jörgen Graabak (NOR)