Kometa Brno – Vítkovice 3:2 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Liberec 4:5 (po pr.) | K. Vary – Sparta 2:4 (kon.)
Mountfield HK – Jihlava 6:3 (kon.) | Slavia – Plzeň 0:7 (kon.)
konec
Mountfield HK
6:3 (2:1, 1:1, 3:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 15.01.2022, 16:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina B
Partner:
   
  55:12
  Hradec právě vstřelil branku!
  Mountfield svému soupeři odskakuje na rozdíl tří branek! Po sérii odrazů se touš dostal přesně na čepel kapitána JANA VENCLA, který z mezikruží prostřelil gólmana nad jeho vyrážečku. Asistence: Jaromír Síla, Lukáš Král.
   
  53:44
  Hradec právě vstřelil branku!
  Ihned po vhazování nastřelil kotouč šikovně na brankářovy betony Tomáš Hora a u odraženého puku byl nejrychleji JAROMÍR SÍLA, jenž ho rychlou dorážkou nasměroval za záda Sigmunda. Asistence: Tomáš Hora.
   
  46:05
  Dukla právě vstřelila branku!
  Dukla ale přichází s rychlou odpovědí! Střela JÁCHYMA JUNGWIRTHA z levého kruhu překonala Kasala na bližší tyč. V ČPP Aréně to bude ještě drama. Asistence: Andrej Klapica.
   
  45:38
  Hradec právě vstřelil branku!
  Na střelu DOMINIKA PAVLÍKA z mezikruží už byl ale krátký. Hradec se tak dostává do dvoubrankového vedení. Bez asistence.
   
  28:40
  Hradec právě vstřelil branku!
  Další pohledná gólová akce v podání Mountfieldu. Tomáš Hora vybruslil ze středního pásma mezi dva obránce a přihrál do druhé vlny LUKÁŠI KRÁLOVI, který ranou bez přípravy prostřelil přesunujícího se brankáře –⁠ 3:2. Asistence: Tomáš Hora.
   
  23:33
  Dukla právě vstřelila branku!
  A máme srovnáno! ADAM VESELSKÝ vstřelil svoji druhou branku v utkání, když po střele z ostrého úhlu překonal Kasala na jeho bližší tyč. Asistence: Andrej Klapica, Kevin Coufal.
   
  08:42
  Hradec právě vstřelil branku!
  Neuběhla ani minuta a Hradec se dostal do vedení. Krásnou přihrávku přes osu poslal na svého spoluhráče Jiří Klíma. Tuto nabídku usměrnil do poloodkryté klece DOMINIK PAVLÍK, jenž neměl těžkou práci. Asistence: Jiří Klíma.
   
  08:18
  Hradec právě vstřelil branku!
  Ten nakonec končí vyrovnávací brankou. LUKÁŠ KRÁL jemnou tečí usměrnil nabídku od Adama Bezpalce přesně pod horní tyč, čímž nedal brankáři možnost zasáhnout. Asistence: Adam Bezpalec, David Pavič.
   
  00:35
  Dukla právě vstřelila branku!
  Jihlava vstoupila do utkání výborně, hned z první vážné akce se prosadil ADAM VESELSKÝ, jenž poslal svůj tým po pětatřiceti vteřinách do vedení. Asistence: Andrej Klapica, Kevin Coufal.

  Petr Koval


  Hledáme zpravodaje pro A-tým i mládež HC Dukla Jihlava. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 9. Král (Bezpalec, Pavič), 9. Pavlík (Klíma), 29. Král (Hora), 46. Pavlík, 54. Síla (Hora), 56. Vencl (Síla, Král) – 1. Veselský (Klapica, Coufal), 24. Veselský (Klapica, Coufal), 47. Jungwirth (Klapica)


  Mountfield HK: Kasal (Meišner) –⁠ Fiala, Žaba (A), Pavič, Černý, Mráz, Bezpalec –⁠ Pavlík, Jón, Vencl (C), Síla, Hora, Mach, Klíma, Trejbal, Král, Novotný.
  HC Dukla Jihlava: Sigmund (Černý) –⁠ Ošmera, Hamřík, Löffler, Jeletz, Topol (C), Vandas (A) – Modl, Váňa, Gutsu, Klapica, Coufal (A), Habermann, Vojáček, Chlubna, Jungwirth, Kudrna, Veselský.⁠

  Rozhodčí: Vepřovský –⁠ Hájková, Šesták