Tábor – Kobra 4:1 (kon.) | Technika Brno – Havlíčkův Brod 2:7 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 9:1 (kon.)
konec
Hockey Club Tábor
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC Kobra Praha
Sobota 12.02.2022, 12:30 • Zimní stadion Tábor • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina D
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:45:18)
     
    54:57
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kupka – 2 min., vysoká hůl).
     
    51:47
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Nácovský – 2 min., podrážení).
     
    46:49
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAREK EREMIÁŠ. Asistence: Marek Bouška.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    38:08
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Fábera – 2 min., hákování).
     
    34:53
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Stanko – 2 min., podrážení).
     
    26:21
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Shaklein – 2 min., podrážení).
     
    25:56
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB ONDŘEJ. Asistence: Matyáš Cícha, Marek Eremiáš.
     
    24:40
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Stanko – 2 min., podrážení).
     
    23:18
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Šíma – 2 min., podrážení).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    14:46
    Kobra právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ROBIN PALAŠČÁK. Asistence: Jan Smrž.
     
    14:34
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN SEIDL. Asistence: Martin Šťastný, Jakub Bůžek.
     
    11:03
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Mráz – 2 min., podrážení).
     
    10:35
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je FILIP ŠINDELÁŘ. Asistence: Adam Kofroň, Jan Seidl.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.

    Jakub Štěrba

    Branky a nahrávky: 11. Šindelář (Kofroň, Seidl), 15. Seidl (Šťastný, Bůžek), 26. Ondřej (Cícha, Eremiáš), 47. Eremiáš (Bouška) – 15. Palaščák (Smrž)


    Hockey Club Tábor: Tesař (Koryťák) – Bůžek, Shaklein, Bouška, Šťastný, Cícha (C), Ondřej, Šíma – Šindelář (A), Kofroň, Dušek, Špánek, Kupka, Fábera, Seidl, Pospíchal, Eremiáš, Sabiniok (A).
    Trenér: Tomáš Matušík.

    HC Kobra Praha: Bašta (Simon) – Mráz, Cibulka, Mol, Nácovský, Sůsa, Stanko – Leinweber, Holec, Kovář (A), Palaščák, Smrž, Štípek, Příhoda (C), Uhlík.
    Trenér: Jiří Doležal.

    Rozhodčí: Horák – Polák, Rampír