Česko – Bosna a Hercegovina 27:19 (kon.) | Francie – Ukrajina 36:23 (kon.) | Severní Makedonie – Č. Hora 24:28 (kon.)
Slovensko – Litva 31:26 (kon.) | Chorvatsko – Srbsko 23:20 (kon.) | Norsko – Rusko 22:23 (kon.)
Slovinsko – Dánsko 23:34 (kon.) | Španělsko – Švédsko 32:28 (kon.)
Severní Makedonie
24:28 (16:17)
Černá Hora
Sobota 15.01.2022, 18:00 • Debrecín, Maďarsko • Mistrovství Evropy mužů

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:49:56)

Je dobojováno! Černá Hora zaskočila favorizovanou Severní Makedonii a zvítězila 28:24. A to zcela zaslouženě, takřka po celou dobu zápasu vedla a měla navrch. V dramatickém závěru uzamknul svou bránu Simič, který v posledních desíti minutách soustavně deptal útočníky soupeře.

Nejlepším hráčem dnešního zápasu byl po právu zvolen černohorský brankář Simić.

Konec zápasu. (24:28)
    60
    Gól vstřelil tým Severní Makedonie (Cvetan Kuzmanovski). (24:28)

60
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu Severní Makedonie (Filip Kuzmanovski). (23:28)
    59
    Gól vstřelil tým Černá Hora (Radojica Čepić). (23:28)
    59
    Poslední hřebík do rakve Severní Makedonie zatloukl Lazovič. (23:27)

58
    One man show! Simić zastavil samostatný únik makedonského hráče. (23:26)

57
    Simić parádně vytěsnil střelu soupeře. Myslím si, že je o vítězi utkání rozhodnuto. (23:26)
    57
    Gól vstřelil tým Severní Makedonie (Žarko Peševski). (23:26)
    55
    Lasica přeloboval brankáře soupeře z levého křídla. A to k velké nevoli makedonské lavičky, která se dožadovala odpískání nedovoleného zákroku. (22:26)
    54
    Jenže Černá Hora okamžitě odpovídá a teď už nebude mít kam spěchat. Prosadil se Ševaljević. (22:25)
    53
    Gólové mlčení prolomil po pěti minutách Filip Kuzmanovski. Severní Makedonie je stále ve hře. (22:24)

52
    Oddechový čas pro Černou Horu. (21:24)

51
    V současnosti vidíme spoustu chyb na obou stranách. Jednu takovou měl teď na svědomí Cvetan Kuzmanovski. (21:24)

49
    Tak tohle by mohlo černohorskou reprezentaci ještě mrzet! Jeden z jejich házenkářů neproměnil samostatný únik. (21:24)
    49
    Tohle už vypadá pro Černou Horu velmi nadějně. Na gól Ševaljeviće reaguje lavička Severní Makedonie oddechovým časem. (21:24)