Stíhačka žen, 10 km, Ruhpolding | Vítěz: M. Röiselandová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) |
Jacksonville Jaguars - Los Angeles Chargers | (*02:15) | | | Buffalo Bills - Miami Dolphins | (*19:00) |
Minnesota Vikings - New York Giants | (*22:30) | | | Cincinnati Bengals - Las Vegas Raiders | 26:19 (kon.) |
Buffalo Bills - New England Patriots | 47:17 (kon.) | | | Cincinnati Bengals - Baltimore Ravens | (02:15) |
Tampa Bay Buccaneers - Philadelphia Eagles | 31:15 (kon.) | | | Dallas Cowboys - San Francisco 49ers | 17:23 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | SuperG žen, Zauchensee | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Kvalifikace HS140, Zakopane | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) | | | Muži HS140, Zakopane | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km klasicky, Les Rousses | (zruš.) | | | Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Les Rousses | (zruš.) |
Skoky mužů HS140, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) |
Bill Algeo - Joanderson Brito | Vítěz: B. Algeo (kon.) | | | Dakota Bush - Vjačeslav Borščev | Vítěz: V. Borščev (kon.) |
Katlyn Chookagianová - Jennifer Maiaová | Vítěz: K. Chookagianová (kon.) | | | Brandon Royval - Rogério Bontorin | Vítěz: B. Royval (kon.) |
Jake Collier - Chase Sherman | Vítěz: J. Collier (kon.) | | | Calvin Kattar - Giga Čikadze | Vítěz: C. Kattar (kon.) |
konec
SP - Slalom mužů, 1. kolo, Wengen
Vítěz: H. Kristoffersen (NOR)
Milan Huppert
Výsledky 1. kola
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 51,27 s
2. Manuel Feller (AUT) +0,11 s
3. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0,58
4. Clement Noël (FRA) +0,62
4. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,62
6. Marco Schwarz (AUT) +0,83
7. Alex Vinatzer (ITA) +0,87
8. Daniel Yule (SUI) +0,88
9. Giuliano Razzoli (ITA) +1,01
10. Tanguy Nef (SUI) +1,05
11. Reto Schmidiger (SUI) +1,22
11. Dave Ryding (GBR) +1,22
13. Johannes Strolz (AUT) +1,27
13. Luca Aerni (SUI) +1,27
15. Linus Strasser (GER) +1,30
16. Michael Matt (AUT) +1,37
17. Fabio Gstrein (AUT) +1,39
18. Alexis Pinturault (FRA) +1,42
19. Christian Hirschbühl (AUT) +1,44
20. Loïc Meillard (SUI) +1,48
21. Tommaso Sala (ITA) +1,59
22. Stefano Gross (ITA) +1,64
22. Manfred Mölgg (ITA) +1,64
24. Erik Read (CAN) +1,76
25. Albert Popov (BUL) +1,81
26. Marc Rochat (SUI) +1,90
27. Alexander Chorošilov (RUS) +1,97
28. Alexander Schmid (GER) +1,99
29. Lucas Braathen (NOR) +2,04
30. Armand Marchant (BEL) +2,08
...
Ondřej Berndt (CZE) DNF
Startovní listina
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Marco Schwarz (AUT)
3. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
4. Ramon Zenhäusern (SUI)
5. Manuel Feller (AUT)
6. Clement Noël (FRA)
7. Alexis Pinturault (FRA)
8. Alex Vinatzer (ITA)
9. Michael Matt (AUT)
10. Dave Ryding (GBR)
11. Linus Strasser (GER)
12. Luca Aerni (SUI)
13. Loïc Meillard (SUI)
14. Kristoffer Jakobsen (SWE)
15. Daniel Yule (SUI)
16. Filip Zubčić (CRO)
17. Fabio Gstrein (AUT)
18. Tanguy Nef (SUI)
19. Giuliano Razzoli (ITA)
20. Johannes Strolz (AUT)
21. Stefan Hadalin (SLO)
22. Alexander Chorošilov (RUS)
23. Manfred Mölgg (ITA)
24. Timon Haugan (NOR)
25. Albert Popov (BUL)
26. Christian Hirschbühl (AUT)
27. Armand Marchant (BEL)
28. Stefano Gross (ITA)
29. Tommaso Sala (ITA)
30. Erik Read (CAN)
31. Lucas Braathen (NOR)
32. Sandro Simonet (SUI)
33. Simon Maurberger (ITA)
34. Istok Rodeš (CRO)
35. Atle Lie McGrath (NOR)
36. Reto Schmidiger (SUI)
37. Marc Digruber (AUT)
38. Marc Rochat (SUI)
39. Federico Liberatore (ITA)
40. Anton Tremmel (GER)
41. Samuel Kolega (CRO)
42. Johei Kojama (JPN)
43. Billy Major (GBR)
44. Benjamin Ritchie (USA)
45. Luke Winters (USA)
46. Jett Seymour (USA)
47. Ondřej Berndt (CZE)
48. Joaquim Salarich (ESP)
49. Alexander Steen Olsen (NOR)
50. Theo Letitre (FRA)
51. Juan Del Campo (ESP)
52. Laurie Taylor (GBR)
53. Julian Rauchfuss (GER)
54. Kamen Zlatkov (BUL)
55. Fabian Himmelsbach (GER)
56. Dominik Raschner (AUT)
57. Liam Wallace (CAN)
58. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
59. Alex Leever (USA)
60. David Ketterer (GER)
61. Simon Jefimov (RUS)
62. Tijan Marovt (SLO)
63. Noel von Grünigen (SUI)
64. Michał Jasiczek (POL)
65. Tormis Laine (EST)
66. Paco Rassat (FRA)
67. Alexander Schmid (GER)
Průběžné pořadí disciplíny (3/9)
1. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) 140 bodů
1. Kristoffer Jakobsen (SWE) 140
3. Clement Noël (FRA) 100
4. Johannes Strolz (AUT) 100
5. Giuliano Razzoli (ITA) 94
6. Filip Zubčić (CRO) 91
7. Alex Vinatzer (ITA) 86
8. Daniel Yule (SUI) 82
9. Alexis Pinturault (FRA) 80
9. Manuel Feller (AUT) 80
9. Loïc Meillard (SUI) 80
Průběžné pořadí Světového poháru (20/35)
1. Marco Odermatt (SUI) 1 075 bodů
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 685
3. Matthias Mayer (AUT) 592
4. Vincent Kriechmayr (AUT) 524
5. Beat Feuz (SUI) 447
6. Dominik Paris (ITA) 406
7. Alexis Pinturault (FRA) 382
8. Henrik Kristoffersen (NOR) 349
9. Manuel Feller (AUT) 341
10. Niels Hintermann (SUI) 242
...
108. Adam Žampa (SVK) 14
125. Andreas Žampa (SVK) 8
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 51,27 s
2. Manuel Feller (AUT) +0,11 s
3. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0,58
4. Clement Noël (FRA) +0,62
4. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,62
6. Marco Schwarz (AUT) +0,83
7. Alex Vinatzer (ITA) +0,87
8. Daniel Yule (SUI) +0,88
9. Giuliano Razzoli (ITA) +1,01
10. Tanguy Nef (SUI) +1,05
11. Reto Schmidiger (SUI) +1,22
11. Dave Ryding (GBR) +1,22
13. Johannes Strolz (AUT) +1,27
13. Luca Aerni (SUI) +1,27
15. Linus Strasser (GER) +1,30
16. Michael Matt (AUT) +1,37
17. Fabio Gstrein (AUT) +1,39
18. Alexis Pinturault (FRA) +1,42
19. Christian Hirschbühl (AUT) +1,44
20. Loïc Meillard (SUI) +1,48
21. Tommaso Sala (ITA) +1,59
22. Stefano Gross (ITA) +1,64
22. Manfred Mölgg (ITA) +1,64
24. Erik Read (CAN) +1,76
25. Albert Popov (BUL) +1,81
26. Marc Rochat (SUI) +1,90
27. Alexander Chorošilov (RUS) +1,97
28. Alexander Schmid (GER) +1,99
29. Lucas Braathen (NOR) +2,04
30. Armand Marchant (BEL) +2,08
...
Ondřej Berndt (CZE) DNF
Startovní listina
1. Henrik Kristoffersen (NOR)
2. Marco Schwarz (AUT)
3. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
4. Ramon Zenhäusern (SUI)
5. Manuel Feller (AUT)
6. Clement Noël (FRA)
7. Alexis Pinturault (FRA)
8. Alex Vinatzer (ITA)
9. Michael Matt (AUT)
10. Dave Ryding (GBR)
11. Linus Strasser (GER)
12. Luca Aerni (SUI)
13. Loïc Meillard (SUI)
14. Kristoffer Jakobsen (SWE)
15. Daniel Yule (SUI)
16. Filip Zubčić (CRO)
17. Fabio Gstrein (AUT)
18. Tanguy Nef (SUI)
19. Giuliano Razzoli (ITA)
20. Johannes Strolz (AUT)
21. Stefan Hadalin (SLO)
22. Alexander Chorošilov (RUS)
23. Manfred Mölgg (ITA)
24. Timon Haugan (NOR)
25. Albert Popov (BUL)
26. Christian Hirschbühl (AUT)
27. Armand Marchant (BEL)
28. Stefano Gross (ITA)
29. Tommaso Sala (ITA)
30. Erik Read (CAN)
31. Lucas Braathen (NOR)
32. Sandro Simonet (SUI)
33. Simon Maurberger (ITA)
34. Istok Rodeš (CRO)
35. Atle Lie McGrath (NOR)
36. Reto Schmidiger (SUI)
37. Marc Digruber (AUT)
38. Marc Rochat (SUI)
39. Federico Liberatore (ITA)
40. Anton Tremmel (GER)
41. Samuel Kolega (CRO)
42. Johei Kojama (JPN)
43. Billy Major (GBR)
44. Benjamin Ritchie (USA)
45. Luke Winters (USA)
46. Jett Seymour (USA)
47. Ondřej Berndt (CZE)
48. Joaquim Salarich (ESP)
49. Alexander Steen Olsen (NOR)
50. Theo Letitre (FRA)
51. Juan Del Campo (ESP)
52. Laurie Taylor (GBR)
53. Julian Rauchfuss (GER)
54. Kamen Zlatkov (BUL)
55. Fabian Himmelsbach (GER)
56. Dominik Raschner (AUT)
57. Liam Wallace (CAN)
58. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
59. Alex Leever (USA)
60. David Ketterer (GER)
61. Simon Jefimov (RUS)
62. Tijan Marovt (SLO)
63. Noel von Grünigen (SUI)
64. Michał Jasiczek (POL)
65. Tormis Laine (EST)
66. Paco Rassat (FRA)
67. Alexander Schmid (GER)
Průběžné pořadí disciplíny (3/9)
1. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) 140 bodů
1. Kristoffer Jakobsen (SWE) 140
3. Clement Noël (FRA) 100
4. Johannes Strolz (AUT) 100
5. Giuliano Razzoli (ITA) 94
6. Filip Zubčić (CRO) 91
7. Alex Vinatzer (ITA) 86
8. Daniel Yule (SUI) 82
9. Alexis Pinturault (FRA) 80
9. Manuel Feller (AUT) 80
9. Loïc Meillard (SUI) 80
Průběžné pořadí Světového poháru (20/35)
1. Marco Odermatt (SUI) 1 075 bodů
2. Aleksander Aamodt Kilde (NOR) 685
3. Matthias Mayer (AUT) 592
4. Vincent Kriechmayr (AUT) 524
5. Beat Feuz (SUI) 447
6. Dominik Paris (ITA) 406
7. Alexis Pinturault (FRA) 382
8. Henrik Kristoffersen (NOR) 349
9. Manuel Feller (AUT) 341
10. Niels Hintermann (SUI) 242
...
108. Adam Žampa (SVK) 14
125. Andreas Žampa (SVK) 8
Do posledního závodníka byla zajímavá bitva o postup. Na první body mezi elitou měl políčeno Kanaďan Liam Wallace, avšak vyřadil jej ze hry úplně poslední lyžař Alexander Schmid, specialista na obří slalom na rozbité trati zajel 28. nejrychlejší čas a na úkor kanadského konkurenta se v odpoledním programu představí on.
První kolo mělo i českou účast v podobě Ondřeje Berndta, ten však po chybě neprojel ani prvním mezičasem.
1. Henrik Kristoffersen (NOR) 51,27 s
2. Manuel Feller (AUT) +0,11 s
3. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0,58
4. Clement Noël (FRA) +0,62
4. Ramon Zenhäusern (SUI) +0,62
6. Marco Schwarz (AUT) +0,83
7. Alex Vinatzer (ITA) +0,87
8. Daniel Yule (SUI) +0,88
9. Giuliano Razzoli (ITA) +1,01
10. Tanguy Nef (SUI) +1,05
11. Reto Schmidiger (SUI) +1,22
11. Dave Ryding (GBR) +1,22
13. Johannes Strolz (AUT) +1,27
13. Luca Aerni (SUI) +1,27
15. Linus Strasser (GER) +1,30
16. Michael Matt (AUT) +1,37
17. Fabio Gstrein (AUT) +1,39
18. Alexis Pinturault (FRA) +1,42
19. Christian Hirschbühl (AUT) +1,44
20. Loïc Meillard (SUI) +1,48
21. Tommaso Sala (ITA) +1,59
22. Stefano Gross (ITA) +1,64
22. Manfred Mölgg (ITA) +1,64
24. Erik Read (CAN) +1,76
25. Albert Popov (BUL) +1,81
26. Marc Rochat (SUI) +1,90
27. Alexander Chorošilov (RUS) +1,97
28. Alexander Schmid (GER) +1,99
29. Lucas Braathen (NOR) +2,04
30. Armand Marchant (BEL) +2,08
...
Ondřej Berndt (CZE) DNF