Clermont Foot – Štrasburk 0:2 (kon.) | Lille – Lorient 3:1 (kon.) | Montpellier – Troyes 0:1 (kon.)
Lille OSC
3:1 (3:0)
FC Lorient
Středa 19.01.2022, 19:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:7. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 8:11. (21:05:19)

Prvních deset minut druhé půle přineslo hned několik vyložených šancí. Jonathan David jen těsně poslal své zakončení vedle tyče! Vzápětí brankář Grbić předvedl výborný reflex nohou! A výživnou pětiminutovku ukončil další střelou jdoucí těsně vedle tyče lorientský Monconduit! Poté se dlouho nic zajímavého nedělo, až v nastaveném čase z dorážky vsítil čestný gól Soumano. OSC Lille bere zasloužené tři body za výhru 3:1, za velmi dobrý výkon v prvním poločase. Výsledkové trápení Lorient pokračuje tedy i nadále. Mějte hezký zbytek středečního večera.

90+3

90+2
    Lorient právě vstřelil branku!
    A zasloužený trest přišel vzápětí! Boisgard sice míč před pokutovým územím netrefil ideálně, z čehož profitoval pohotovou střelou jeho spoluhráč Le Goff, jelikož ji Grbić vyrazil jen před sebe, což znamenalo velmi snadný gól pro SAMBOU SOUMANO – 3:1! Bez asistence.

90+1
    Hráči Lille pojali nastavený čas velmi bohorovně.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví tři minuty!

89
    Pouze ofsajdem končí dalíš útočná zteč hráčů FC Lorient.

88
    První poločas defacto rozhodl o osudu tohoto utkání.

87
    Snaha Lorientu o čestný úspěch končí pouze u rohového praporku.

86
    Sudí Batta velmi nesprávně posoudil nebezpečně vypadající skluz Mendese na pronikajícího Reinilda jako penaltový! Naštěstí ho správně opravil VAR systém!

86
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Armand Lauriente, přichází Redwan Bourles.

84
    Po zablokované ráně Abergela v pokutovém území byl při následujícím brejku Lille domácí hráč zastaven úderem do hlavy, sudí nepochopitelně vhazuje míč rozhodčího.

83
    Sven Botman si v souboji u postranní čáry počínal nedovoleně.

82
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Burak Yılmaz, přichází Angel Gomes.

82
    Yilmazova rána pravačkou končí pouze na zdi soupeře a po následném odrazu ukázal Yilmaz volejem, že levačka rozhodně není jeho silnou nohou.