K. Vary – Pardubice 1:5 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 5:6 (po pr.)
Motor ČB – Jihlava 3:5 (kon.) | Vítkovice – Sparta 2:4 (kon.) | Třinec – Zlín 9:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
9:0 (3:0, 3:0, 3:0)
Berani Zlín
Pátek 21.01.2022, 18:00 • Mini WERK ARENA, Třinec • DHL Extraliga juniorů • 33. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Junioři Třince se šest kol před koncem ZČ drží na osmém místě se ziskem 59 bodů. Zatím poslední bodový příspěvek přidali svěřenci trenéra Reného Muchy proti Litvínovu, když na jeho ledě zvítězili 2:1.

Nejproduktivnější Oceláři

Michal Ramik – 41 bodů (22+19)
    Oskar Haas – 36 bodů (16+20)
    Jan Moškoř – 34 bodů (16+18)

PSG Berani Zlín

Jen o tři příčky níže, tedy na jedenácté pozici, se v tabulce se 49 body nachází Zlín. Moravané ale budou mít dnes co napravovat. V posledním odehraném kole totiž padli v Pardubicích 2:7.

Nejproduktivnější Berani

Lukáš Chludil – 42 bodů (11+31)
    Šimon Frömel – 36 bodů (17+19)
    Dominik Luža – 30 bodů (12+18)

Vzájemný zápas

Oba týmy už se v sezoně jednou potkaly a to na ledě Zlína. Z těsné výhry 3:2 se tehdy radovali domácí mladíci.

HC Oceláři Třinec: Švančara – Andrle, Chovaniak, Kareš, Ročák, Pospíšil, Hrůzek – Moškoř, Šutý, Wardas – Haas, Pětník, Geidl – Ullrych, Matěj, Ramik – Kozlík, Jobánek.
    Trenér: René Mucha

PSG Berani Zlín: Kowalczyk – Kunst, Hamrla, Talafa, Velikovský, Riedl, Šišák – Marek, Ramert, Tomeček – Dědek, Masař, Frömel – Luža, Chludil, Čechmánek.
    Trenér: Juraj Jurík

Rozhodčí: Vaněk, Goňa – Konvička, Hranoš..

00:01

8:48
    Dvě minuty za držení protihráče pro Matyáše Dědka. Přesilovka pro Třinec.

10:48

12:55
    Třinec právě vstřelil branku!
    Úvodní branku zápasu střílejí domácí. Skóre otevřel NICO GEIDL. Asistence: Pavel Matěj.

16:14
    Třinečtí vedou o dvě branky, na 2:0 zvyšuje skóre při hře pět na pět OSKAR HAAS. Asistence: Richard Pětník.

18:41
    A ještě před přestávkou je to už 3:0, prosadil se také MICHAL RAMIK. Asistence: Daniel Chovaniak.

20:00

20:01

23:03
    Oceláři vedou už o čtyři branky. Na 4:0 zvyšuje TOMMY WARDAS.

23:49
    A jen 46 vteřin stačilo Ocelářům na další trefu. Trefil se PATRIK ŠUTÝ. Asistence: Pavel Matěj, Richard Pětník.

38:30
    Šestý gól Třince střílí MICHAL POSPÍŠIL. Asistence: Pavel Matěj, Michal Ramik.

40:00

40:01

40:46
    Oceláři mají tohle utkání pevně pod kontrolou a s chutí přidávají další branku. Na 7:0 zvyšuje OSKAR HAAS, asistence: Filip Hrůzek.

42:08
    Hostující hráč Tadeáš Talafa dostává dvě minuty za krosček, Třinec bude hrát teprve druhou přesilovku zápasu.

42:08
    Registrujeme střídání brankářů Zlína: Tobiáše Synka střídá Samuel Kowalczyk.

43:39
    A uvidíme dokonce dvojnásobnou početní výhodu, která bude trvat zhruba půl minutky. Dvě minuty za sekání dostává zlínský Adam Hamrla.

44:08
    Talafa je na ledě, Zlín už brání ve čtyřech.

45:39
    Oceláři dlouhou přesilovou hru nevyužili, na led už naskočil také Hamrla a Zlín hraje v plném počtu.

47:12
    Adam Hamrla ze Zlína dnes podruhé v zápase odjíždí na trestnou lavici, tentokrát dostává menší trest za hákování.

48:15
    Oceláři se dnes přecejen prosazují také v přesilové hře, stav je už 8:0. Autorem branky při hře 5/4 je PATRIK ŠUTÝ. Asistence: Jonáš Jobánek.

49:39
    Přesilovou hru si zahraje také Zlín, dvě minuty za sekání dostává třinecký Jan Moškoř.

51:39
    Moškoř je na ledě, Zlín přesilovku nevyužil. Domácí hrají v plném počtu.

54:06
    Střelecké představení Třince nekončí, Oceláři vedou už 9:0! MAREK ROČÁK se také zapíše mezi střelce zápasu. Asistence: Patrik Šutý.

58:59
    Ještě jedno vyloučení Ocelářů, dvě minuty za sekání dostává Richard Pětník.

Konec zápasu. (20:14:51)

Adam Sušovský

Branky a nahrávky: 13. Geidl (Matěj), 17. Haas (Pětník), 19. Ramik (Chovaniak, Geidl), 24. Wardas, 24. Šutý (Matěj, Pětník), 39. Pospíšil (Matěj, Ramik), 41. Haas (Hrůzek), 49. Šutý (Jobánek), 55. Ročák (Šutý)

Berani Zlín: Synek (43. Kowalczyk) – Kunst, Hamrla, Talafa, Velikovský, Riedl, Šišák – Marek, Ramert, Tomeček – Dědek, Masař, Frömel – Luža, Chludil, Čechmánek.

Rozhodčí: Vaněk, Goňa – Konvička, Hranoš.