Wisla Krakov – Ostrava 1:3 (kon.) | Dunajská Streda – Pohronie 0:0 (zruš.) | Liberec – Warta Poznaň 4:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Podbrezová 0:0 (zruš.) | Ružomberok – Bílsko-Bělá 2:1 (kon.) | Rijeka – Slovácko 1:1 (kon.)
Levski – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Cracovia – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Radomiak – Hr. Králové 1:2 (kon.)
Chimki – Ostrava 1:1 (kon.)
HNK Rijeka
1:1 (0:1)
1.FC Slovácko
Pátek 21.01.2022, 13:00Přípravný zápas

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (14:50:35)

Hráči Slovácka byli v první půli lepším týmem i přesto, že jejich dominanci Rijeka postupně otupovala čím dál více. Tento trend se držel i ve druhém poločase, kdy otěže zápasu převzala jasně Rijeka, která držením míče a napadáním donutila soupeře k chybám a k tomu, aby se dostal pod tlak. Odměnou bylo vyrovnání z jednoho z devíti Rijekou zahrávaných rohů. Nakonec se můžeme tedy rozloučit s konstatováním, že remíza s druhým celkem nejvyšší chorvatské soutěže je zasloužená.

90

90
    Hosté ještě podnilkli útok, ale o míč přišli ve vápně.

88
    Stejně bídně ale dopadl rychlý protiútok Rijeky.

86
    Vidíme další marný pokus Slovácka o útok, který ale končí po nepřesné přihrávce opět v zámezí.

84
    Obragon se nyní dostal do vápna, jeho střela se ale mezi tři tyče Fryštákovy svatyně nevešla.

82
    Slovácko opět dobře odbránilo rohový kop.

81
    Rijeka si vybojoval opět rohový kop.

79
    Obrana Slovácka zafungovala dobře. Míč však hráčí pohybující se na půlce nepodrželi.

78
    Uvidíme další rohový kop Chorvatů a Fryšták před svoji brankou vyhlásil pohotovost.

76
    Abbass nyní propálil míč z strany pod rukami českého gólmana, míč ale končí mimo tři tyče.

74
    Kvalita českého týmu však není taková jako v prvním poločase a kombinace ale i schopnost udržet míč pod tlakem značně pokulhává.

72
    Slovácko se snaží útočit především po pravé straně.

70
    Slovácko jej dlouho neudrželo, ale protiútok zastavil pomezní rozhodčí, pro ofsajd Abbasse.