Wisla Krakov – Ostrava 1:3 (kon.) | Dunajská Streda – Pohronie 0:0 (zruš.) | Liberec – Warta Poznaň 4:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Podbrezová 0:0 (zruš.) | Ružomberok – Bílsko-Bělá 2:1 (kon.) | Rijeka – Slovácko 1:1 (kon.)
Levski – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Cracovia – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Radomiak – Hr. Králové 1:2 (kon.)
Chimki – Ostrava 1:1 (kon.)
Radomiak Radom
1:2 (1:0)
FC Hradec Králové
Pátek 21.01.2022, 15:00 • Stadion im. Braci Czachorów, Radom • Přípravný zápas

Je dobojováno. Hradec Králové prohrával po prvním poločase 0:1, ovšem ve druhém dějství se dvakrát prosadil a nakonec čtvrtý celek polské ligy porazil 2:1! (17:42:59)

90+2

90+1
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Už to vypadalo, že duel nebude mít vítěze, ovšem vše je jinak. V první minutě nastavení se trefil sedmnáctiletý talent DAVID JURČENKO, který svému celku vystřelil cenné vítězství.

48
    A je vyrovnáno! Střídající Mejdr našel přesným centrem DANA VAŠULÍNA, který nechytatelnou střelou nedal brankáři šanci!

46

45+1

30
    Tým Radomiak právě vstřelil branku!
    Polský celek jde do vedení 1:0, když se prosadil KAROL ANGIELSKI, který z pokutového kopu nedal brankáři šanci.

1

Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, Silva, Cichocki, Abramowicz, Leandro (C), Cele, Nascimento, Machado, Angielski, Maurides

FC Hradec Králové: Fendrich – Klíma, Král, Leibl, Harazím, Kučera, Rada, Kutík – Prekop, Kubala, Vlkanova
    Náhradníci: Vízek, Čech, Doležal, Donát, Jurčenko, Kateřiňák, Kodeš, Mejdr, Novotný, Rybička, Soukeník, Vašulín.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další přípravné zápasy a my budeme sledovat duel Radomiak Radom – FC Hradec Králové. Uvidíme, jak toto zajímavé měření sil nakonec dopadne.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Jakub Kopřiva

Branky: 30. Angielski (pen.) – 48. Vašulín, 90+1. Jurčenko

Radomiak Radom: Kochalski – Jakubik, Goncalo Silva, Cichocki, Abramowicz – Leandro, Cele, Filipe Nascimento, Machado (82. Olejarka) – Angielski, Maurides
    FC Hradec Králové: 1. poločas: Fendrich – Klíma, Král, Leibl – Harazim, Kučera, Rada, Kutík – Prekop, Kubala, Vlkanova.
    2. poločas: Vízek – Donát, Čech, Kodeš – Mejdr, Soukeník, Doležal, Novotný – Rybička, Vašulín, Jurčenko.