Carolina – NY Rangers 6:3 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Detroit – Dallas 4:5 (po pr.)
NY Islanders – Arizona 4:0 (kon.) | Chicago – Minnesota 1:5 (kon.) | Vancouver – Florida 1:2 (1:2 po s.n.)
Anaheim – Tampa 5:1 (kon.) | Seattle – St. Louis 0:5 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 6:3 (kon.)
Boston – Winnipeg 3:2 (kon.)
Detroit Red Wings
4:5 (1:1, 2:2, 1:1 - 0:1)
Dallas Stars
Sobota 22.01.2022, 01:30 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

62:09
    Fabbri po souboji s Heiskanenem nedovoleně zastavil rozjetého Hintze, když mu vložil hůl před nohy. Hosté si zahrají přesilovku čtyři na tři.

52:58
    Možná klíčová chvíle zápasu. Domácí si zahrají přesilovou hru, poté co Holtby podrazil domácího Fabbriho. Trest odsedí Robertson.

47:51
    Radulov ve snaze získat puk zkusil obejmout Leddyho a sundal mu přilbu. Rozhodčí si jeho činu všimli a vyloučili ruského útočníka na dvě minuty za držení.

44:22
    Erne zastavil na pravé straně rozjetého Petersona, když ho krosčekem poslal na led. Hvězdy si zahrají další přesilovku.

32:05
    Peterson pronikal do útočného pásma a byl faulován. Rozhodčí zvedli ruku a budou vylučovat. Na dvě minuty si půjde sednout Lindström, který přidržel soupeře.

23:00
    Bude se vylučovat na straně Detroitu. Na ledě se ocitl Radek Faksa po zákroku Velena. Domácí hráč byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

18:08
    Zadina byl zasažen holí do obličeje a rozhodčí se rozhodli vylučovat. Na dvě minuty za vysokou hůl byl odsunut na trestnou lavici Ryan Suter.

13:27
    Bude se vylučovat, hosté si zahrají přesilovou hru. Za podražený byl vyloučen český obránce Filip Hronek, který podrazil soupeře.

02:19
    Dlouho trvající závar nakonec přerušila zblokovaná přihrávka Bertuzziho, která měla dorazit k pravé tyči. Vyloučen je Gurjanov na dvě minuty za podrážení.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 13. Fabbri (Bertuzzi), 28. P. Suter (Bertuzzi, Hronek), 30. Dylan Larkin, 54. Bertuzzi (L. Raymond, Seider) – 13. R. Suter (M. Heiskanen, Seguin), 26. Kiviranta (M. Heiskanen, Lindell), 39. Lindell (Pavelski, J. Robertson), 59. J. Robertson (Pavelski, Hintz), 63. Hintz (Pavelski, J. Klingberg)

Detroit Red Wings: Nedeljkovic (Pickard) – Seider, DeKeyser (A), G. Lindström, Leddy, M. Staal (A), Hronek – L. Raymond, Dylan Larkin (C), Naměstnikov – Bertuzzi, P. Suter, Fabbri – Erne, M. Rasmussen, Zadina – Gagner, Veleno, Givani Smith.
    Trenér: Blashill.

Dallas Stars: Holtby (Oettinger) – M. Heiskanen (A), R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, Hakanpää, Hanley – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Gurjanov, Seguin, Jamie Benn (C) – Glendening, Faksa, M. Raffl – Kiviranta, Peterson, A. Radulov.
    Trenér: Bowness.

Rozhodčí: Rooney, MacDougall – Cormier, Mills.

Diváci: 18522