Val. Meziříčí – Žďár n/S 7:2 (kon.) | Cheb – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Příbram – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
Opava – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 4:3 (3:1 po s.n.) | Vel. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Nová Paka 7:2 (kon.) | Řisuty – Tábor 1:9 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Baník Příbram
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC Kobra Praha
Sobota 22.01.2022, 17:00 • Zimní stadion Příbram • 2. liga skupina Jih (ČR) • 33. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou příště! (19:36:19)

Máme hotovo! Rozstřel lépe zvládla domácí Příbram, která si tak na své konto připisuje důležité dva body a rozšiřuje svůj náskok na Kobru! Ta je třetí a nějakou dobu zřejmě ještě bude, dnešní prohra by jí dokonce mohla ke třetímu místu odsoudit i definitivně.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Baník Příbram.
    Autorem vítězné branky je ROBIN MALÝ.

5. série
    2:1
    Ani Václav Zídek nemířil přesně, máme hotovo!

4. série
    2:1
    Ladislav Gengel blafákem na Ondríka nevyzrál.

4. série
    2:1
    Kamil Bříška po kličce minul tři tyče!

3. série
    2:1
    Robin Malý se štěstím skóruje ranou mezi betony.

3. série
    1:1
    Lukáš Tondr odpovídá střelou k tyči!

2. série
    1:0
    Jan Tlačil otevírá skóre rozstřelu bekhendovým blafákem!

0:0
    Daniil Petrov zasáhl jen příbramského gólmana.

Jako první pojede Kobra, konkrétně Petrov.

Samostatné nájezdy začínají.

Na ledovou plochu příbramského zimního stadionu vyráží rolba, po krátké úpravě kluziště budou následovat nájezdy! Dnes to skutečně bude napínavé až do samotného konce.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:48
    Prodloužení se dohrává před Šorfem, defenzíva Příbrami má ale situaci pod kontrolou.

64:10
    Na druhém konci hrací plochy chtěl střelou do horní části branky rozhodnout Panna, Ondrík ho ale vychytal a na moment pozastavil průběh hry.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení!

63:38
    Příbramský gólman zastavil střelu z pravé strany betonem, nájezdy se kvapem blíží.

62:55
    Dvě minuty do konce. Hra se nyní usadila před Šorfem, uvidíme, co hostující hráči vymyslí.

62:13
    Domácí defenzíva hoří, Kobra spálila další poměrně solidní příležitost rozhodnout. Prodloužení zatím patří hlavně jí.

61:11
    Obrovská šance na straně hostů! Po Havrdově úniku se po dorážce natahoval Petrov, na kterého zívala prázdná klec, ale na puk nedosáhl!

60:41
    První minuta prodloužení je skoro za námi, Jelínek z modré poslal puk přesně do Ondríkovy rukavice.

60:17
    Příbram hraje v plném počtu, hra se ale i nadále drží před jejím brankovištěm.

60:01

Šedesát minut vesměs vyrovnané hry o vítězi dnešního šlágru nerozhodlo, po krátké přestávce tak přijde na řadu prodloužení. Uvidíme, kdo si v něm urve bod navíc. Nebo budou muset přijít na řadu i nájezdy?

Prodloužení začne přibližně v 19:15.

60:00

59:53
    Bříška pár sekund před koncem ještě zpoza modré nahodil puk na Šorfa, který jej hravě chytil. Budeme muset jít do prodloužení...

59:12
    Poslední minuta hry je tu, Příbram zatím náročnou situaci zvládá a nepouští své soupeře ke střele.

58:36
    Gengel jel sám na Ondríka, těsně za středním pásmem jej ale dohnalo duo protihráčů a rychle jej odzbrojilo!

58:07
    Oddechový čas pro domácí.

58:07
    Pozor, tohle možná bude klíčový moment střetnutí! Jakub Káník (PRI) je po tvrdém zákroku na hostujícího kapitána Bříšku trestán za hrubost.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:30
    Kobra na konci základní hrací doby spíše jen odráží útoky soupeře, než aby se sama snažila se protlačit před jeho brankoviště.

56:56
    Havrdova rozehrávka nepadla na úrodnou půdu, puk jen těsně za modrou zachytil protihráč.

56:27
    Zídek po souboji ve středním pásmu přišel o kotouč, domácí mohou vyrazit do svižného protiútoku.

55:37
    Hraje se nahoru dolu, ani jeden celek nechce udělat chybu, která by ho mohla stát tři body.

54:56
    Po odpískaném icingu se hra aspoň na pár sekund přesune zpět k Šorfově brankovišti.

53:40
    Kobra právě vstřelila branku!
    Baník si náskok moc dlouho neužil, začínáme zase od začátku! Heldák zpoza klece posunul puk před brankoviště na volného DANIELA ČECHA, který následně Šorfa překonal střelou do horní části branky – 3:3! Asistence: Denis Heldák, Matyáš Hrubý.

52:56
    Ochozy příbramského zimního stadionu ožily, fanoušci ženou své borce za dalším gólem.

52:16
    Kobra chtěla na zásah rychle odpovědět, její výpad byl ale domácí obranou rychle rozebrán.

51:59
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácí se osm minut před koncem základní hrací doby vrací do vedení! Na pravé straně se uvolnil JAN BEČVÁŘ, jehož nahození ke vzdálenější tyči Ondríkovi možná trochu nešťastně propadlo do branky – 3:2! Asistence: Ladislav Gengel, Miroslav Rohlík.

51:33
    Puk po střele od mantinelu končí v ochranné síti, z branického oslabení zbývá ještě šest sekund.

50:46
    Ve vlastním oslabení se do úniku dostal Kamil Bříška, který si položil Šorfa a hodlal ho překonat zakončením k tyči! Příbramský gólman ale situaci zvládl a pryž zalehl!

50:19
    Jeden z domácích hráčů nastřelil mantinel, Panna o něco později z modré zase Ondríkův beton.

49:39
    Kobru čeká další nepříjemná pasáž hry, ruský forvard Daniil Petrov (KOB) je trestán za hákování.

48:56
    Další ofsajd, i tentokrát se v něm ocitli hráči Příbrami. Další buly proběhne před hostující modrou čarou.

48:27
    Malý se obtočil kolem klece Kobry a zkusil puk uklidit k přední tyči, ale bezúspěšně.

47:55
    Jako blesk z čistého nebe se u pravé tyče s kotoučem zjevil Hrubý, jehož zakončení od Šorfovy výstroje zaletělo do ochranné sítě! To byla poměrně slibná šance!

47:38
    Hra je přerušena pro postavení mimo hru, domácím tentokrát přechod do ofenzívy nevyšel.

Dnešní utkání sleduje 273 diváků.

46:57
    Janda chtěl přihrávkou podél mantinelu do útoku vyslat Petrova, místo toho ale kotouč jen omylem naservíroval jednomu z protihráčů.

46:33
    Střela Panny byla zblokována, k odraženému kotouči se jako první dostal jiný z Příbramských. Domácí borci jsou tak stále v útočném pásmu.

45:53
    Šorf po pražském protiútoku po kotouči doslova skočil a na chvíli tak přerušil průběh hry.

45:17
    Z mezikruží se pokusil nerozhodný stav rozseknout Havlín, který ale hostující klec přestřelil.

44:02
    Matyáš Ondrík si na své konto připsal další úspěšný zákrok, buly proběhne po jeho pravé ruce.

43:30
    Domácí kontrolují hru a nepouští své soupeře ke kotouči, zároveň se jim ale nedaří z rukávu vytáhnout nějakou nadějnější útočnou akci.

42:57
    Střela z modré čáry vedla ke skrumáži před branickou brankou, Ondrík ale puk udržel mimo nebezpečí.

42:24
    Hraje se nahoru dolu, častěji jsou na kotouči hokejisté Příbrami. Ondrík ale moc práce nemá.

41:53
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Ondríkem, Zdeněk se na led vrátí za sedm sekund.

41:33
    Rohlík vyhodil puk ven ze svého obranného pásma, přesilovka Kobře nevychází dle jejích představ.

40:49
    Domácím se úspěšně daří držet hru daleko od jejich brankoviště, Šorf zatím od začátku periody ani jednou nezasahoval.

40:10
    Poslední dějství se rozběhlo. Nutno připomenout, že Příbram do něj vstupuje oslabením.

40:01

Po dvou periodách na světelných tabulích za brankami svítí stav 2:2, který svým gólem v sedmadvacáté minutě zařídil hostující Václav Zídek. Následný průběh periody nabídl poměrně nevýraznou hru bez větších střeleckých šancí, během které se skóre nezměnilo. Rozhodne se dnes o vítězi ještě v základní hrací době, nebo bude muset přijít na řadu prodloužení?

Další třetina začne přibližně v 18:38.

40:00

40:00
    Domácí poslední část začnou oslabením, po emotivním závěru je za sekání vykázán David Zdeněk (PRI).

39:52
    Ondrík si v závěrečných sekundách prostřední části připsal na konto další zákrok, střelu do rohu branky vytěsnil vyrážečkou mimo nebezpečí.

39:23
    Z předbrankového prostoru nyní zakončoval Tondr, Šorf byl ale opět ve střehu a puk pokryl.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

38:58
    Druhá část se pomalu ale jistě chýlí ke konci, siréna v hale zazní zhruba za minutu.

38:18
    Zídek byl odzbrojen okamžitě po přejetí modré čáry, výpad Kobry tak tentokrát ke střele nevedl.

37:45
    Petrák proklouzl před brankoviště a bekhendovým zakončením na zadní tyč chtěl rozvířit stojaté vody, Šorf ale skákající kotouč zvládl dostat pod kontrolu.

36:56
    Od Zídkovy branky toho na ledě moc zajímavého k vidění nebylo, oba týmy se pravidelně střídají na kotouči a jejich ofenzivní výpady neprodukují větší šance.

36:35
    Panna se dostal do poměrně slibné střelecké pozice, ani on ale nemířil přesně na Ondríkovu klec.

35:55
    Malý ze středního pásma nahodil puk za soupeřovo brankoviště, Příbram se usazuje v útoku.

35:26
    Nepovedená příbramská rozehrávka končí icingem, další buly proběhne po Šorfově pravé ruce.

34:44
    Jelínkova lehká rána z protiútoku zaletěla přesně do nastražené rukavice hostujícího gólmana.

34:20
    Ženíšek sebral vyhozenou pryž za svou klecí a vyrazil vpřed, Kobra chce proniknout zpátky dopředu.

33:44
    Šorf musel po delší době do akce, Tondrovu střelu z pravé strany zastavil vyrážečkou.

33:04
    Kobra vyhodila puk ven ze své třetiny až na zakázané uvolnění, další buly proběhne před Ondríkem.

32:16
    Gengel byl při převzetí Zdeňkovy přihrávky v postavení mimo hru, dění je tak na malou chvíli přerušeno.

31:55
    Příbram se vlastní nepovedenou přihrávkou připravila o útočné pásmo, následně se do něj však zvládla rychle vrátit.

31:28
    Z hostujícího konce hrací plochy se ozvalo dunění mantinelu, nahození Zdeňka z modré nebylo vůbec přesné.

30:56
    Utkání se přelilo do své druhé poloviny, Kobra je usazena v útočné třetině a snaží se něco vymyslet.

30:33
    Janda chtěl z rohu usměrnit puk před brankoviště, kde byl volný Zídek, místo toho ale pryž nedopatřením poslal do ochranné sítě.

29:56
    Dění se přelilo zpět k Šorfovi, ani Pražanům se ale nedaří nějak ošálit defenzívu soupeře.

29:25
    Sledujeme hodně dlouhou a krkolomnou kombinaci v hostujícím pásmu, Příbrami situace nevychází úplně dle plánu. Obrana Kobry nepříjemně kouše.

28:37
    Uvidíme vhazování po pravé straně pražské branky, Ondrík zneškodnil další projektil.

28:07
    Heldák nepřesnou křižnou přihrávku nezachytil, v neutrální zóně se tak ke kotouči dostali domácí hráči.

27:21
    Parádní souhru hostů zakončoval znovu Zídek, z hranice brankoviště ale na Šorfa bekhendem nevyzrál.

26:49
    Zdeněk z modré čáry nahodil puk před brankoviště, následný pokus o rychlou odpověď z dílny Chlouby Ondrík vykryl a puk schoval pod sebe.

26:13
    Domácí náskok je minulostí! Petrov dlouhou přihrávkou vyslal do útoku VÁCLAVA ZÍDKA, který najel do prostoru pro vhazování a ranou pod horní tyč překonal Šorfa! Kotouč cestou do sítě lízl brankovou konstrukci – 2:2! Asistence: Daniil Petrov.

25:55
    Panna zkusil štěstí nahozením z modré čáry, které ale trefilo jen mantinel za Ondríkem.

25:07
    Svoboda nyní rychlou přihrávkou vybídl k zakončení veterána Gengela, jehož projektil Ondrík vyrazil vysoko nad svou klec. Kotouč následně dopadl za branku.

24:38
    Pražané na druhém konci hrací plochy prověřili Šorfa, který střelu z mezikruží schoval do své nastavené rukavice.

24:24
    Ondrík byl znovu ve střehu, přerušuje se. Po krátké přestávce se bude vhazovat po jeho pravici.

23:56
    Knesl sbírá vyhozený puk za svou svatyní a vyráží dopředu. Uvidíme, co hosté vymyslí tentokrát.

23:28
    Pořád čekáme na první větší šanci druhé třetiny, na ledě vynikají hlavně defenzívy.

22:56
    Defenzíva Kobry rychle rozebrala výpad domácích, následný protiútok vyvrcholil nepřesnou střelou.

22:25
    Hra se přelévá z jednoho konce hrací plochy na druhý, ani jeden gólman teď moc práce nemá.

21:46
    Prudká střela z voleje od mantinelu šla mimo tři tyče, Ondrík tentokrát nebyl nucen zasáhnout.

21:20
    Baník se při pokusu vrátit se před Ondríka dostal do ofsajdu, start druhé části je zatím ospalý.

20:46
    Káník po pravém křídle proklouzl až před brankoviště a zakončil, Ondrík pokusu nastavil do cesty beton.

20:16
    Kobra je v plném počtu, po delší době tak znovu sledujeme boj v pěti na obou stranách.

20:01

Kobra do zápasu vstoupila skvěle, už v první minutě skórovala a nějakou dobu následně zaskočené soupeře dál trápila. Příbram nicméně postupně s hostujícími hráči srovnala krok a podařilo se jí nejen srovnat, ale při hře ve čtyřech na obou stranách na konci periody dokonce i otočit. Po úvodní části tak má o malinko blíže k vítězství, o ničem ale ještě není rozhodnuto. Uvidíme, jak se střetnutí bude vyvíjet dál.

Další třetina začne přibližně v 17:50.

20:00

19:35
    Závěr úvodní dvacetiminutovky patří domácím, Ondrík musí být ve střehu. Hraje se hlavně před jeho klecí.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:50
    Středočeši otáčí průběh střetnutí! Rohlík se obtočil kolem hostující branky a následně naservíroval puk na zadní kruh volnému MIROSLAVU ROHLÍKOVI, který si položil Ondríka a zavěsil přesně pod víko – 2:1! Asistence: Miroslav Rohlík, Matyáš Svoboda.

18:09
    Hostující početní výhoda končí předčasně, po podrážení Tomáše Dudy (KOB) se poměr sil vyrovnává.

18:07
    Tlačil se ve vlastním oslabení dostal do úniku, ze kterého ale nastřelil jen Ondríkův beton!

17:55
    Duda se na modré čáře marně natahoval po letícím kotouči, Pražané musí z útočného pásma ven.

17:04
    Přesilovku si před přestávkou vyzkouší také Kobra, Marcel Hlaváček (PRI) jde ven za držení.

16:58
    Čech se jen tak tak protlačil přes střední pásmo a zavezl puk až do rohu za Šorfem, kde se o něj nyní bojuje.

16:07
    Necelé čtyři minuty před pauzou máme vyrovnáno, Příbram se prosazuje těsně po konci přesilovky! Grubner se ujal kotouče na modré čáře, popojel blíže k brance a zakončil na vzdálenější tyč, přičemž kotouč cestou do klece ještě tečoval ONDŘEJ PANNA! Asistence: Jan Grubner, Petr Josefus.

15:51
    Furchova střela přistála v Ondríkově rukavici. Příbram je v přesilovce tentokrát podstatně nebezpečnější než dříve ve třetině, stále se jí ale nedaří přijít pražskému brankáři na kloub.

15:10
    Kobra vyhazuje puk až za Šorfa, domácí se aspoň na chvíli musí stáhnout z útočného pásma.

14:42
    Ondrík si pohlídal Rohlíkův projektil z modré čáry a opět na pár sekund pozastavil průběh hry.

14:05
    Další přesilovka pro Baník, za držení na trestnou lavici na dvě minuty usedá Kristián Ženíšek (KOB).

13:51
    Rohlík ranou z prostoru pro buly orazítkoval hrazení, Příbram se i nadále drží v útočném pásmu.

13:12
    Duda, podobně jako před pár minutami Knesl, vystřelil takřka okamžitě po vhazování, přičemž jeho projektil byl podstatně razantnější. Šorf byl však opět připraven a za svůj zásah si vysloužil potlesk domácích fanoušků.

12:43
    Nepovedený výpad domácích skončil už ve středním pásmu, dopředu tentokrát míří zase Kobra.

12:18
    Mladý hostující gólman opět přerušil hru. Hosté tahají za kratší konec pomyslného lana, zatím ale zvládají mírnému náporu Baníku čelit.

11:52
    Pražská obrana zaváhala a umožnila Josefusovi se přesunout před brankoviště, Ondrík nepříjemnou situaci vyřešil zalehnutím kotouče.

11:20
    Šorfa trochu potrápila střela z pravého křídla, po které následuje další příbramský protiútok.

10:47
    Příbram je momentálně aktivnějším celkem na ledě, dopředu ale působí bezzubě. Ondrík má jen naprosté minimum práce.

09:41
    Před soupeřovu svatyni teď vyrazil Kamil Bříška, který se pokusil Šorfa nachytat ranou z velké vzdálenosti. Bezúspěšně, přestřelil.

09:24
    Tondr je zpět na ledě, Středočechům se početní výhoda vůbec nepovedla. Jelínek jen krátce po jejím konci z modré čáry nastřelil plexisklo.

08:43
    Knesl si obětavě lehl do Rohlíkovy střely, následný druhý pokus pak šel úplně mimo tři tyče.

08:17
    Baník se snaží v útoku rozjet kombinaci, štěstěna mu ale naproti moc nejde. Kobra se zvládá bránit bez větších komplikací.

07:35
    Domácí uspěli na vhazování před svou vlastní klecí a zaváží puk zpět před Ondríka, který bude muset zpozornět.

07:17
    První přesilovku soupeřům nadělil Lukáš Tondr (KOB), který byl vykázán za hákování.

06:56
    Příbramská svatyně zeje prázdnotou, Šorf zamířil na střídačku. Baník má ponechanou výhodu.

06:30
    Jelínkův pokus byl zblokován Jandou, který se následně neúspěšně pokusil puk vyvézt ven z pásma.

05:58
    Momentálně se bojuje o kotouč v neutrální zóně, útočné pásmo zůstává oběma celkům zapovězeno.

05:40
    Grubnerova střela proskákala kolem branky. Hraje se nahoru dolu, sledujeme vyrovnanou podívanou.

04:42
    Havrda chtěl z pravé strany posunout puk na střed na Zídka, ten ale nabídku nepřevzal. Poměrně slibně vypadající akce Pražanů tak ke střele nevedla.

03:51
    Jen krátce po vyhraném buly zkusil štěstí z hranice pásma Knesl, který ale nastřelil jen Šorfův beton.

03:24
    Petrák nyní nezvládl zachytit dlouhou rozehrávku, a to zejména kvůli dotěrnému Hlaváčkovi. Kotouč končí na domácích hokejkách.

02:32
    Ondrík má na svém kontě další zákrok, tentokrát se mu podařilo zastavit projektil z levé strany. Hra se pomalu ale jistě začíná vyrovnávat.

02:09
    Brankář Kobry skákající nahození z modré čáry jen vyrazil před sebe a před najíždějícími protihráči se následně rozhodl puk schovat pod svou výstroj.

01:22
    Jeden z domácích chtěl z pravého kruhu snížit, jeho projektil ale Ondríkovu svatyni úplně přeletěl.

01:03
    Baník si do svých statistik zapisuje už druhý icing, domácí začátek zápasu zaspali a zatím se jim nedaří aktivní hosty vytlačit ven z obranné zóny.

00:31
    Příbramský gólman byl nucen dvakrát krátce po sobě přerušit hru, Kobře jeden gól nestačí a tlačí.

00:15
    Tak to je naprosto snový začátek pro branické hráče, kteří se po pouhých patnácti sekundách hry ujímají vedení! Jako první se na střeleckou listinu zapisuje MARTIN PETRÁK, který z pozice u pravé tyče doklepl puk za bezmocného Šorfa! Asistence: Kamil Bříška.

00:01

Sudí svolává první lajny do kruhu, jdeme na věc!

Pražané se připojili k trojici rozhodčích na ledové ploše, na Baník zatím čekáme. Úvodní buly se blíží.

Hosté se budou muset popasovat se dvěma zásadními absencemi, do hornického města dnes s týmem neodcestovali brankářská jednička Lukáš Sochůrek a druhý nejproduktivnější útočník Tomáš Šťastný. Příbrami zase chybí její hlavní kouč Jan Tlačil, domácí do bitvy dle oficiálního zápisu povede Pavel Marek.

Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný sobotní podvečer, níže si můžete prohlédnout dnešní zahajovací sestavy obou dnešních soupeřů.

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Havlín, Hlaváček, Malý, Jelínek, Grubner, Zdeněk – Rohlík (A), Tlačil, Bečvář, Chlouba, Pinkas, Josefus (C), Panna (A), Káník, Gengel, Furch, Seniov, Svoboda.
    Trenér: Pavel Marek.

HC Kobra Praha: Ondrík (Iljev) – Ženíšek, Duda, Holý, Svach, Zmeškal, Knesl, Janda – Čech, Bříška (C), Tondr, Petrov, Petrák, Heldák, Ksandr, Zídek, Hrubý, Havrda.
    Trenér: Miloslav Šeba.

Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Tuháček.

PROGRAM VZÁJEMNÝCH ZÁPASŮ

Dnešní soupeři mají ve vzájemných střetnutích v probíhající sezóně naprosto vyrovnanou bilanci – v prvních dvou vyhrála Příbram, ty další dva ovládla zase Kobra. Uvidíme, který tým se bude radovat dnes.

32 Z, 20–1–3–8, 141:101 (+40), 65 bodů

Baník se těsně pod špici tabulky vrátil částečně i kvůli zaváhání Pražanů – ti totiž před zhruba dvěma týdny překvapivě podlehli posledním Řisutům. Ač poté zvládli potvrdil roli favorita v duelech s Pískem a Chebem, kvůli kvalitním výkonům jejich středočeského soka jsou stále třetí. Dnes tak mají příležitost se na něj dotáhnout.

31 Z, 21–1–3–6, 144:93 (+51), 68 bodů

Příbram se na druhé místo vyhoupla nedávno a drží se na něm zuby nehty. Od začátku nového roku ještě ani jednou neprohrál a její série vítězství zatím čítá pět duelů, přičemž její dosud poslední skalp byl extrémně cenný – o tři body totiž obrala vedoucí Tábor, který ještě k tomu vynulovala. Podaří se jí na úspěch z derby proti kohotům dnes navázat a upevnit si svou pozici?

12. 1. (30. kolo): Písek – Příbram 2:5
    15. 1. (31. kolo): Příbram – Řisuty 7:0
    19. 1. (32. kolo): Tábor – Příbram 0:2

Petr JOSEFUS – 30 Z, 45 bodů (15+30)
    Miroslav ROHLÍK – 30 Z, 44 bodů (18+26)
    Jan TLAČIL ml. – 30 Z, 43 bodů (27+16)

Příjemnou sobotu u sledování třetí nejvyšší soutěže! Příbramský zimní stadion bude dějištěm šlágru dnešního 33. kola skupiny Jih, domácí Baník v přímém souboji o druhou příčku pohostí pražskou Kobru.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 17. Panna (Grubner, Josefus), 19. Zdeněk (Rohlík, Svoboda), 52. Bečvář (Gengel, Rohlík), rozh. náj. Malý – 1. Petrák (Bříška), 27. Zídek (Petrov), 54. Čech (Heldák, Hrubý)