Val. Meziříčí – Žďár n/S 7:2 (kon.) | Cheb – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Příbram – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
Opava – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 4:3 (3:1 po s.n.) | Vel. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Nová Paka 7:2 (kon.) | Řisuty – Tábor 1:9 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Baník Příbram
4:3 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC Kobra Praha
Sobota 22.01.2022, 17:00 • Zimní stadion Příbram • 2. liga skupina Jih (ČR) • 33. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Baník Příbram.
    Autorem vítězné branky je ROBIN MALÝ.

64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení!

61:11
    Obrovská šance na straně hostů! Po Havrdově úniku se po dorážce natahoval Petrov, na kterého zívala prázdná klec, ale na puk nedosáhl!

58:36
    Gengel jel sám na Ondríka, těsně za středním pásmem jej ale dohnalo duo protihráčů a rychle jej odzbrojilo!

58:07
    Oddechový čas pro domácí.

58:07
    Pozor, tohle možná bude klíčový moment střetnutí! Jakub Káník (PRI) je po tvrdém zákroku na hostujícího kapitána Bříšku trestán za hrubost.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

53:40
    Kobra právě vstřelila branku!
    Baník si náskok moc dlouho neužil, začínáme zase od začátku! Heldák zpoza klece posunul puk před brankoviště na volného DANIELA ČECHA, který následně Šorfa překonal střelou do horní části branky – 3:3! Asistence: Denis Heldák, Matyáš Hrubý.

51:59
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácí se osm minut před koncem základní hrací doby vrací do vedení! Na pravé straně se uvolnil JAN BEČVÁŘ, jehož nahození ke vzdálenější tyči Ondríkovi možná trochu nešťastně propadlo do branky – 3:2! Asistence: Ladislav Gengel, Miroslav Rohlík.

50:46
    Ve vlastním oslabení se do úniku dostal Kamil Bříška, který si položil Šorfa a hodlal ho překonat zakončením k tyči! Příbramský gólman ale situaci zvládl a pryž zalehl!

49:39
    Kobru čeká další nepříjemná pasáž hry, ruský forvard Daniil Petrov (KOB) je trestán za hákování.

47:55
    Jako blesk z čistého nebe se u pravé tyče s kotoučem zjevil Hrubý, jehož zakončení od Šorfovy výstroje zaletělo do ochranné sítě! To byla poměrně slibná šance!

40:00
    Domácí poslední část začnou oslabením, po emotivním závěru je za sekání vykázán David Zdeněk (PRI).

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny!

26:13
    Domácí náskok je minulostí! Petrov dlouhou přihrávkou vyslal do útoku VÁCLAVA ZÍDKA, který najel do prostoru pro vhazování a ranou pod horní tyč překonal Šorfa! Kotouč cestou do sítě lízl brankovou konstrukci – 2:2! Asistence: Daniil Petrov.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny!

18:50
    Středočeši otáčí průběh střetnutí! Rohlík se obtočil kolem hostující branky a následně naservíroval puk na zadní kruh volnému MIROSLAVU ROHLÍKOVI, který si položil Ondríka a zavěsil přesně pod víko – 2:1! Asistence: Miroslav Rohlík, Matyáš Svoboda.

18:09
    Hostující početní výhoda končí předčasně, po podrážení Tomáše Dudy (KOB) se poměr sil vyrovnává.

18:07
    Tlačil se ve vlastním oslabení dostal do úniku, ze kterého ale nastřelil jen Ondríkův beton!

17:04
    Přesilovku si před přestávkou vyzkouší také Kobra, Marcel Hlaváček (PRI) jde ven za držení.

16:07
    Necelé čtyři minuty před pauzou máme vyrovnáno, Příbram se prosazuje těsně po konci přesilovky! Grubner se ujal kotouče na modré čáře, popojel blíže k brance a zakončil na vzdálenější tyč, přičemž kotouč cestou do klece ještě tečoval ONDŘEJ PANNA! Asistence: Jan Grubner, Petr Josefus.

14:05
    Další přesilovka pro Baník, za držení na trestnou lavici na dvě minuty usedá Kristián Ženíšek (KOB).

07:17
    První přesilovku soupeřům nadělil Lukáš Tondr (KOB), který byl vykázán za hákování.

00:15
    Tak to je naprosto snový začátek pro branické hráče, kteří se po pouhých patnácti sekundách hry ujímají vedení! Jako první se na střeleckou listinu zapisuje MARTIN PETRÁK, který z pozice u pravé tyče doklepl puk za bezmocného Šorfa! Asistence: Kamil Bříška.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 17. Panna (Grubner, Josefus), 19. Zdeněk (Rohlík, Svoboda), 52. Bečvář (Gengel, Rohlík), rozh. náj. Malý – 1. Petrák (Bříška), 27. Zídek (Petrov), 54. Čech (Heldák, Hrubý)

2:1   Václav Zídek (KOB)

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Havlín, Hlaváček, Malý, Jelínek, Grubner, Zdeněk – Rohlík (A), Tlačil, Bečvář, Chlouba, Pinkas, Josefus (C), Panna (A), Káník, Gengel, Furch, Seniov, Svoboda.
    Trenér: Pavel Marek.

HC Kobra Praha: Ondrík (Iljev) – Ženíšek, Duda, Holý, Svach, Zmeškal, Knesl, Janda – Čech, Bříška (C), Tondr, Petrov, Petrák, Heldák, Ksandr, Zídek, Hrubý, Havrda.
    Trenér: Miloslav Šeba.

Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Tuháček.