Val. Meziříčí – Žďár n/S 7:2 (kon.) | Cheb – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Příbram – Kobra 4:3 (2:1 po s.n.)
Opava – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Letňany 4:3 (3:1 po s.n.) | Vel. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (kon.)
Mostečtí Lvi – Nová Paka 7:2 (kon.) | Řisuty – Tábor 1:9 (kon.)
Mostečtí Lvi
7:2 (2:1, 1:0, 4:1)
BK Nová Paka
Sobota 22.01.2022, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 33. kolo

Máme tu konec zápasu. Stejně jako ten předchozí nám okořenily až nechutné bitky. Ovšem padali nám také branky. Za LVY nám dávali branky Josef Stříbrný, Ivan Řehoř, Vítězslav Nedrda a Milan Böhm. Za hosty kosmeticky upravil Mark Rozanov. To je od nás vše a těšíme se na příští hokej (19:52:38)

59:54
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Popov – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Najman – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka). Trest odpyká Řehoř.
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Hoffmann – 2 min., hrubost).

59:05
    Nová Paka vstřelila branku!
    A hostům se ještě podařilo snížit. Autorem branky je MARK ROZANOV. Asistence: Grigorii Popov

58:01
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    LVI ještě střílí branku. Jejím autorem je MILAN BÖHM. Asistence: Josef Stříbrný a Pavel Písařík

56:35
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Kerekanič – 5 min. + osobní trest do konce utkání + 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).

55:54
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Procházka – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Jonáš – 2+2 min, bodnutí koncem hole). Trest odpyká Popov.

54:24
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., nedovolené bránění).

54:07
    A demolice je tu až se závěrem zápasu. Branku do prázdné střílí VÍTĚZSLAV NEDRDA. Asistence: Jaroslav Šimeček a Josef Stříbrný

53:41
    Krásná akce. IVAN ŘEHOŘ zasekl těsně před brankou a dává branku. Asistence: Pavel Smolka

50:12
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Jonáš – 2 min., sekání).

49:11
    Martin Mical po vyhraném vhazování ukradl puk a stačil i přes dvě hokejky bránících hráčů vystřelit. Roman Kronwald drží mezi betony

48:31
    Krásná přihrávka Štěpána Urbánka na Pavla Písaříka, který neměl prostor prostřelit Romana Krinwalda. Ale mělo to oči

45:26
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Fučík – 2 min., nedovolené bránění).

45:00
    A znova Adam Kubík v akci. Teď kroutí hlavou Grigorii Popov

44:37
    Tečovaná střela Milana Böhma mířila mimo

42:42
    A jak to tak bývá. Nedáš, dostaneš. Branku střílí JOSEF STŘÍBRNÝ. Asistence: Ivan Řehoř

41:16
    Tak to teda pozor dámy a pánové. Adam Kubík předvedl robinzonádu alá Petr Čech. Jaroslav Dvořák má ještě teď otevřenou pusu. Ještě že tu nelítají mouchy

40:17
    Krásné čtyři přihrávky na jeden dotek, zakončující Aleš Havlůj minul prázdnou branku

40:01

Druhá třetina nám přinesla na mostecké poměry nudný hokej, kdy to tu chvílemi bylo jako na veřejném bruslení. Vyloučených nám přibývalo na obou stranách, branek ovšem ne. Až na konci třetiny vzal kotouč Víťa Nedrda, obkroužil branku Romana Kronwalda, zavěsil a přinesl klid na hokejky domácích

40:00

38:55
    VÍTĚZSLAV NEDRDA měl teď takového času, že stačil vzít kotouč, objet celou branku a zakončit. Asistence: Jaroslav Šimeček a Josef Stříbrný

37:23
    Ivan Řehoř sice vzal celou obranu hostů na kolotoč, ovšem na modré Roman Fučík selhal. Utekl mu kotouč

36:15
    Bombu Osian Nils-Olof Eklunda schytal Štěpán Urbánek

34:33
    Tak teď si to chtěli LVI dát až do prázdné, Jaroslav Šimeček měl však krátké ruce

34:05
    Hosté vyhazují

34:00
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Suvorov – 2 min., podrážení).

33:47
    Střela Pavla Smolky neměla razanci

32:39
    Štěpán Urbánek krásně přečetl hru. Zachytil na modré kotouč a uvolnil se přes obránce. Ovšem bekhendová střela neměla razanci

32:28
    Aleš Havlůj vletěl čistě do klubka hráčů, ovšem jako utržený vagón. Na ledě zůstal ležet Osian Nils-Olof Eklund. Hra je přerušena

31:21
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Šesták – 2 min., sekání).

30:45
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Kerekanič – 2 min., hrubost).

28:38
    Milan Böhm teď po přihrávce od modré nezvedl kotouč nad beton Romana Kronwalda. Ten si připisuje krásný zákrok

26:18
    Aleš Havlůj se s tím nemazal. Dostal na modrou od Štěpána Urbánka přihrávku a pálí

26:00
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Poppel – 2 min., držení hole).

25:17
    Jiří Hoffmann vyhazuje za Romana Krinwalda

24:28
    Martin Mical vyváží kotouč do středního pásma

23:55

23:07
    Adam Kubík teď vyčaroval nádherný zákrok. Jaroslav Dvořák v samostatném úniku. Adam Kubík ho vychytává

21:42
    Střelu od modré Jiřího Hoffmanna drží Roman Krinwald v lapačce

21:37
    Zakázané uvolnění hostů

20:54
    Pavel Písařík krásně na Vladimíra Kýhose, ale Roman Krinwald měl beton u tyčky na ledě

20:24

20:12
    Postavení mimo hru domácích

20:01

Skončila nám první třetina, která začala neskutečným kolotočem domácích hráčů. Při svém prvním střídání se prosadil Pavel Smolka. Netrvalo dlouho a na 2:0 po krásné akci zvýšil Pavel Písařík. Hosté nevěděli, kde jim hlava stojí, ale domácí, i přes řadu dalších šancí svůj náskok nezvýšili a uspokojili se se svoji hrou. Toho využili hosté, kdy po ojedinělé akci prostřelil dloubáčkem Václav Leder Adama Kubíka. V závěru hosté přidali na plynu a v poslední minutě zase domácí měli plné brusle práce, aby neinkasovali. Více se v první třetině nestalo

20:00

19:47

19:32
    Domácí hráči se už vidí v kabině, přestali úplně bruslit, hosté je přečíslují

17:02
    David Drašar nahodil na Romana Krinwalda, ten vytřepal kotouč z lapačky. Hrajeme dál

16:13
    A Martin Mical ruským blafákem ze tří metrů netrefil branku

16:01
    Ivan Řehoř teď krásně vystřelil

15:01
    Hosté z ojedinělé akce skórují. VÁCLAV LEDER dloubáčkem prostřelil Adama Kubíka, který si ještě pořádně nesáhl na kotouč. Asistence: Jiří Najman

14:29
    Krásná přihrávka Jakuba Procházky před branku na Pavla Písaříka. Roman Krinwald předvedl krásný zákrok

13:13
    Jakub Dohnal nahodil do útočného pásma

12:47
    David Šesták nahodil sám pro sebe, Alexander Suvorov dostal strach a vyhodil na zakázané uvolnění

12:32

11:51
    Martin Mical zkoušel drzou kličku, málem se mu povedla, ovšem hostující bek ho v poslední chvíli rozhodil

10:37
    Nikolaj Parshakov přihrával před branku. Ale homerun se Alexandrovi Suvorovovi nepovedl

09:54
    Aleš Havlůj vyhazuje

09:11
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Steinocher – 2 min., vysoká hůl).

08:47
    Jaroslav Šimeček krásně zadavkou zpoza branky. Josef Stříbrný však nestačil na rychlou přihrávku

08:29
    Kotouč v hledišti

07:15
    Roman Fučík trefil prvního hráče před sebou. Hra je ve středním pásmu

06:44
    Ivan Řehoř ihned z trestné lavice krásně golfákem. Trefil ovšem lapačku Romana Krinwalda

06:18
    Štěpán Urbánek hrál před branku na teč. Tečující hráč selhal

05:57

05:51
    Vyloučení v týmu BK Nová Paka (Poppel – 2 min.).

05:13
    Domácí se osvobozují

04:45
    Bomba Adama Jonáše mířila mimo branku

04:26
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Řehoř – 2 min., sekání).

04:14
    Hosté se teď usadili v útočném pásmu. Jen na chvíli

02:58
    Toto frčí. Vladimír Kýhos na modré zachytil přihrávku a dal do jízdy úplně volnému PAVLOVI PÍSAŘÍKOVI. A ten se obvykle nemýlí!!! Asistence: Vladimír Kýhos

02:13
    Kotouč je na střídačce hostů. Vhazujeme v útočném pásmu

00:56
    A začínáme z ostra. Autorem branky po krásné souhře celé útočné řady je PAVEL SMOLKA. Asistence: Martin Mical a David Šesták

00:21
    Kotouč po nahození Aleše Havlůje drží Roman Krinwald

00:01

Vážení sportovní přátelé, teď se v Mostě hraje špičkový hokej a vy prostřednictvím onlajnů budete u toho. Co náš čeká? Tuhý boj a hodně branek, jako vždy, protože v Mostě se dozadu prostě nehraje. Utkání 2. hokejové ligy skupiny Sever mezi druhým týmem MOSTEČTÍ LVI a pátým týmem BK Nová Paka. Když nás COVID neskosí, tak začínáme v 17:30. Vstupenky jdou na dračku, tak kdo můžete přijít, tak přijďte hráčům z hlediště poradit, jak na to.
    Oba týmy se v letošní sezóně utkali již čtyřikrát, a vždy vyhrál domácí tým. Jak tomu bude dnes?

Předchozí utkání obou týmů:
    2.10.2021 MOSTEČTÍ LVI – BK Nová Paka 12:1 (3:1, 5:0, 4:0)
    30.10.2021 BK Nová Paka – MOSTEČTÍ LVI 4:3 (0:1, 1:2, 3:0)
    27.11.2021 MOSTEČTÍ LVI – BK Nová Paka 5:2 (2:2, 2:0, 1:0)
    29.12.2021 BK Nová Paka – MOSTEČTÍ LVI 8:3 (2:0, 4:2, 2:1)

A jak si vedl tým BK Nová Paka v uplynulých zápasech?
    BK Nová Paka – HC Draci Bílina 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
    HC Vlci Jablonec nad Nisou – BK Nová Paka 3:5 (1:2, 2:2, 0:1)

A jak vypadá kanadské bodování hostujícího týmu?
    Tomáš Nezbeda 46 bodů (19+27)
    František Hnik 38 bodů (13+25)
    Nikolaj Parshakov 34 bodů (15+19)

No a jak si vedl domácí tým?
    MOSTEČTÍ LVI – HC Rodos Dvůr Králové 5:3 (1:0, 3:0, 1:3)
    HC Letci Letňany – MOSTEČTÍ LVI 3:4 pp (1:2, 0:1, 2:0 – 0:1)
    MOSTEČTÍ LVI – HC Vlci Jablonec nad Nisou 9:4 (1:2, 6:2, 2:0)

A co kanadské bodování?
    Pavel Písařík 54 bodů (24+30)
    Jakub Procházka 52 bodů (22+30)
    Martin Micak 45 bodů (18+27)

Ještě pro zajímavost uvádím statistiku brankářů skupiny Sever. Brankář BK Nová Paka Denis Vacek odchytal nejvíce minut a to 1643 s průměrem 3,43 obdržené branky za zápas. Naši brankaři, zraněný Lukáš Hosnedl odchytal celkem 1111 minut, s průměrem 3,89 obdržené branky za zápas. Adam Kubík odchytal 647 minut s průměrem 3,80 obdržené branky za zápas. Jakub Kovařík odchytal 52 minut a má průměr 3,46 obdržené branky za zápas.

Přijďte se kouknout v 17:30, jinak jste zváni ke čtení našeho seriózního onlajnu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 1. Smolka (Mical, Šesták), 3. Písařík (Kýhos), 39. Nedrda (Šimeček, Stříbrný), 43. Stříbrný (Řehoř), 54. Řehoř (Smolka), 55. Nedrda (Šimeček, Stříbrný), 59. Böhm (Stříbrný, Písařík) – 16. Leder (Najman), 60. Rozanov (Popov)

Mostečtí Lvi: Kubík (Hosnedl) – Urbánek, Havlůj (C), Šesták, Fučík, Steinocher, Hoffmann – Kýho (A), Písařík, Procházka – Smolka, Řehoř, Mical – Stříbrný, Šimeček, Nedrda (A) – Böhm, Dohnal, Drašar
    Trenér: Vladimír Machulda

BK Nová Paka: Krinwald (Ševců) – Jonáš, Eklund, Suvorov (C), Najman, Komarov, Leder – Kerekanič (A), Dvořák (A), Krsek – Malík, Parshakov, Popov – Poppel, Rozanov, Foerster
    Trenér: Pavel Fedulov

Rozhodčí: Battěk – Gabriel, Dědek