Zlín – Mladá Boleslav 2:7 (kon.) | Plzeň – Motor ČB 4:1 (kon.) | Sparta – Litvínov 3:1 (kon.)
HC Sparta Praha
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC VERVA Litvínov
Úterý 25.01.2022, 18:30 • O2 arena, Praha 8–Libeň • Tipsport extraliga • 37. kolo

50:43
    Hosté se mohou vrátit do zápasu, podrážení Vladimíra Sobotky (SPA) se neobešlo bez trestu.

47:48
    Severočeský horor ještě není u konce, František Lukeš (LIT) se za krosček vrací na trestnou lavici.

46:21
    Daniel Kolář (LIT) z čirého zoufalství podrazil ujíždějícího Tomáše Šmerhu, v O2 areně uvidíme trestné střílení!

42:34
    Pražané periodu začali výborně a teď mají ideální šanci svou aktivitu přetavit v gól, František Lukeš (LIT) je na dvě minuty vyloučen za hákování.

30:22
    Třetí početní výhoda pro Spartu, její bývalý útočník Matúš Sukeľ (LIT) je trestán za hákování.

26:31
    Po konci komerční přestávky uvidíme další domácí přesilovku, za nedovolené bránění na dvě minuty míří ven ze hry Josef Jícha (LIT).

16:41
    Severočeši aktivitou donutili soupeře k faulu, Miroslav Forman (SPA) jde ven za držení.

15:38
    Po drobné strkanici před střídačkami se vylučuje na obou stranách. Tomáš Šmerha (SPA) je trestán za nedovolené bránění, Jiří Fronk (LIT) zase za krosček.

03:10
    Daniel Kolář (LIT) si ale nyní při bránění pomohl faulem a za brankovištěm podržel Šmerhu, domácí si tak vyzkouší první přesilovku utkání.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 39. David Němeček, 47. Šmerha (TS), 47. Vitouch (David Němeček, Moravčík) – 24. P. Zdráhal (Jarůšek, Estephan)

HC Sparta Praha: Machovský (Cichoň) – Moravčík, Matuškin, M. Jandus, David Němeček, A. Polášek (A), T. Pavelka, Pogorišnyj – Šmerha, Sobotka (A), M. Řepík (C) – E. Thorell, R. Horák, Prymula – Dvořáček, D. Kaše, M. Forman – T. Jandus, Vitouch, J. Strnad.
    Trenér: Josef Jandač.

HC VERVA Litvínov: Godla (Neužil) – Balinskis, Irving, Hrbas, Strejček, Demel, Stříteský, D. Kolář – Jarůšek, Estephan, P. Zdráhal – P. Straka (A), V. Hübl (C), Fronk – M. Chalupa, Sukeľ, F. Lukeš (A) – Zygmunt, J. Jícha, M. Havelka.
    Trenér: Vladimír Růžička.

Rozhodčí: Šír, Šindel – Brejcha, Votrubec.

Diváci: 1 000