NY Rangers – Los Angeles 3:2 (3:2 po s.n.) | Philadelphia – Dallas 1:3 (kon.) | Washington – Vegas 0:1 (kon.)
Boston – Anaheim 3:5 (kon.) | Minnesota – Montreal 8:2 (kon.) | Calgary – St. Louis 7:1 (kon.)
Colorado – Chicago 2:0 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
Dallas Stars
Úterý 25.01.2022, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (03:52:00)

3. Keith Yandle (PHI) 0+0

Je konec. Dallas Stars zvítězil na ledě Philadelphie Flyers v poměru 3:1. Do zápasu hosté vstoupili lépe, protože se v 18. minutě prosadil Hintz. Ve 33. minutě ale dokázal srovnat Provorov a ke konci utkání to vypadalo, že se půjde do prodloužení. Ovšem v 57. minutě rozhodl o výhře Stars Peterson a vše potvrdil o minutu později gólem do prázdné Pavelski.

Dnešní utkání sledovalo 14 868 diváků.
    Dallas zvítězil na ledě Philadelphie 3:1.

59:54
    Nyní se ještě puk dostal do zámezí a následuje buly před bránou Oettingera.

59:48
    Znovu Dallas vyhodil kotouč do bezpečí a je rozhodnuto.

59:19
    Hostům se ale povedlo vyhodit puk ze své třetiny.

59:09
    Philadelphia Flyers hraje opět bez brankáře!

58:34
    Dallas se opět dostal do zakončení, ale Carter Hart si poradil. Philadelphia to ovšem bude mít velmi těžké, aby něco se zápasem ještě udělala.

58:23
    Oddechový čas pro domácí.
    58:23 Joe PAVELSKI - 1:3

58:23
    Dallas právě vstřelil branku!
    Hosté zvyšují náskok na dvě branky! Po velmi bídné přihrávce domácího hráče se k puku dostal Esa Lindell, jenž jej posunul na JOE PAVELSKIHO a ten ze středního pásma trefil prázdnou bránu. Asistence: Roope Hintz a Esa Lindell.

57:35
    Philadelphia Flyers hraje bez brankáře!

57:35
    Jake Oettinger si poradil se zakončením Jamese van Riemsdyka.
    56:35 Jacob PETERSON - 1:2

56:35
    Hosté se nakonec dočkali branky a jdou zpět do vedení! JACOB PETERSON se dostal ke střele z levého kruhu a vypálil do levé šibenice, kdy se míč rychle odrazil zpět do hry a rozhodčí si nebyli jistí, ovšem po zhlédnutí záznamu je to opravdu branka! Asistence: Alexandr Radulov a Ryan Suter.

55:30
    Hosté nevybojovali kotouč v útočné třetině hrací plochy a nedaří se jim něco vymyslet ke konci zápasu.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 33. Provorov (Braun, Konecny) – 18. Hintz (J. Robertson), 57. Peterson (A. Radulov, R. Suter), 59. Pavelski (Hintz, Lindell)

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – Braun, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, York, Yandle, Seeler – Atkinson, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton (A), Lindblom – Willman, Frost, Mayhew – MacEwen, J. Cates.
    Trenér: Mike Yeo

Dallas Stars: Oettinger (Holtby) – M. Heiskanen (A), R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, Hakanpää, Hanley – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Gurjanov, Seguin, Jamie Benn (C) – A. Radulov, Peterson, Kiviranta – Glendening, Damiani, Tufte.
    Trenér: Rick Bowness

Rozhodčí: Schlenker, Morton – O’Quinn, Nagy

Diváci: 14 868