Chomutov – Kladno 3:5 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
3:5 (0:3, 3:1, 0:1)
Rytíři Kladno
Úterý 25.01.2022, 16:00 • ROCKNET ARÉNA (malá hala), Chomutov • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina C
Partner:
   
  Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek úterního večera. (17:58:54)
   
  Ve vyrovnaném střetnutí rozhodla především produktivita. Zatímco Pirát své šance zahazovali, tak Kladno střílelo branky. Středočeši se tak v dohrávce přibližují Chomutovu v tabulce.
   
  Konec zápasu.
   
  58:02
  Odražený kotouč mířil před branku, odkud minul osamocený Šimon Klobouček. Poté to z pravého kruhu zkoušel Dominik Mišovic, jehož snažení na první tyč zastavil Matěj Tuláček nádherným semaforem!
   
  57:19
  Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Matěj Šátek – 2 min., nedovolené bránění).
   
  57:06
  Odražený kotouč se nacházel u pravé tyče, kde do něj na dlouhou hokejku píchnul Dominik Mišovic. Jeho snažení se ale do prostoru tří tyčí nevešlo.
   
  55:32
  Z pravého kruhu vyslal střelu přes obránce Jaroslav Pospíšil, jenž branku Kladna minul. Domácímu mužstvu už čas velmi rychle utíká.
   
  54:12
  Tentokrát se od modré čáry napřáhl Dominik Svoboda, jenž trefil soupeře před brankou. Kladno se vydalo do protiakce a sám na brankáře mířil Pavel Holub. Jenomže Alexandr Perůtka se zakončením k pravé tyči počítal, a tak zasáhl lapačkou. Díky němu ještě Chomutovští žijí!
   
  53:12
  Do samostatného úniku mířil Šimon Klobouček, jehož mezi kruhy dojel Jan Svoboda, který domácímu útočníkovi černou gumu skvěle vypíchl.
   
  52:09
  Od pravého mantinelu až na osu si nabruslil Marek Daníček, který trochu vystrašil chomutovského brankáře. Ten kotouč vyrazil nad sebe, ale o zbytek se postaral vracející se Radim Ibl.
   
  51:48
  Nepřesnou přihrávku na levé straně poslal Dominik Mišovic. Je tak odpískáno zakázané uvolnění Chomutova.
   
  50:17
  Nepříjemný pokus od modré čáry vyslal Radim Ibl, který mířil pod horní tyčku. Jeho snažení zastavil Matěj Tuláček ramenem.
   
  49:40
  Dominik Mišovic se na pravé straně zbavil obránce, ale slabý pokus zamířil jen do brankářovy lapačky.
   
  48:42
  Mezi kruhy si o přihrávku klepal Dorčo Dautovský, k němuž kotouč ihned směřoval. Obránci Kladna byli dobře postaveni a nepříjemnosti nepřipustili.
   
  47:21
  Na druhé straně Vojtěch Petřík vyslal pokus přes obránce. Avšak i Alexandr Perůtka byl připravený a hru přerušil.
   
  46:55
  Střelou po ledě se z pravého kruhu prezentoval Jaroslav Pospíšil. Hostujícímu brankáři puk vypadl, ale své zaváhání rychle napravil.
   
  45:35
  Před brankou se nacházel osamocený Vojtěch Aschenbrenner, který těžkou přihrávku dlouho zpracovával, a tak byl najednou až u zadního hrazení.
   
  44:28
  Piráti po zakázaném uvolnění byli pod tlakem, a tak po zisku puku vyhodili do středního pásma a vydali se na střídačku.
   
  43:37
  Na vrcholu levého kruhu se nacházel osamocený Matěj Šatek, jehož snažení mířilo těsně nad ledem k zadní tyči. Ovšem domácí brankář vykopl beton, čímž zachránil situaci.

  Michal Luxa

  Branky a nahrávky: 26. Daniel Badinka (Mišovic, Hynek), 37. Kokman (Vondrášek, Hynek), 39. Žižka (Čihař) – 10. Lev (Hlaváček), 16. V. Aschenbrenner (Kupčo, Lev), 17. Mejtský (Holub), 38. Holub, 42. J. Aschenbrenner (Daníček)


  Piráti Chomutov: Perůtka (Hrůza) – D. Svoboda, Záhorec, Hynek (C), Ibl, Žižka – Kokman, Dautovský, Klobouček, Vondrášek, Stejskal, Pospíšil, Mišovic (A), Daniel Badinka (A), Čihař.
  Trenér: Kamil Koláček.

  Rytíři Kladno: Tuláček (Kozlík) – J. Svoboda, Šátek, J. Aschenbrenner, Pražák, Rájek (C) – Lev, Mejtský, Daníček, Kut, Kupčo, Váňa, Petřík, Hlaváček, V. Aschenbrenner, Holub (A).
  Trenér: Jiří Kopecký.

  Rozhodčí: Červenka – Horažďovský, Zedníková