Zenit – Žilina 5:0 (kon.) | Dubnica – Třinec 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Karabach 0:0 (zruš.)
Riga FC – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Slavia Sofia – Teplice 1:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Dukla Praha 2:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Olimpija Lublaň – Slovácko 3:0 (kon.)
Slavia Sofia
1:2 (1:1)
FK Teplice
Úterý 25.01.2022, 13:00 • Sida (TUR) • Přípravný zápas

Fotbalisté Teplic si po skalpu Rapidu Vídeň na soustředění v tureckém Beleku stejným poměrem 2:1 poradili i se Slavií Sofia. Ta sice otevřela skóre, pak se ale v Sidě, kam byl zápas narychlo přeložen kvůli sněhové nadílce, prosadili střelecky po rohových kopech Tijani a Hora. (14:49:46)

90

89
    Blíží se závěr zápasu, Teplice směřují k dalšímu úspěchu v zimní přípravě. Minutu před koncem drží míč na svých kopačkách.

85
    Georgi Petkov se vrhl po levici a vyráží teplický „krátký roh“.

80
    Teplice právě vstřelily branku!
    Po rozehrávce rohu do strany se mladík JAKUB HORA se prosazuje střelou z 25 metrů, která prošla shlukem těl a i díky lehké teči se vlní v síti za zády náhradního brankáře Petkova.

79
    Rohový kop Teplic.

77
    Asi nejhezčí, co může hrstka přihlížejících v tureckém letovisku vidět, je duha, která se rozklenula nad Belekem.

76
    Začíná poslední čtvrthodina zápasu, který zatím mnoho vzrušujících okamžiků nenabídl. Teplice rozehrávají zezadu, ale pod tlakem musejí vracet míč často k brankáři.

72
    Moulisovu tvrdou střelu soupeřova obrana zablokovala.

70
    Bulharský celek zakládá od brankáře akci po levém křídle, útočí však proti zataženému bloku.

67
    Protiútok Slavie zastavuje odmávaný ofsajd.

65
    Stejná situace se nabízí na druhé straně hřiště.

63
    Po akci střídajícího Dimitara Stojanova získal pátý klub podzimní části bulharské ligy rohový kop, skláři se ovšem ubránili.

61
    Hodina hry je za námi, Slavia rozehrává od vlastní brány.

58
    Teplice se poprvé osmělily po přestávce. Juklova rána letí vedle sofijské pravé tyče.

56
    Napadání jednoho ze střídajících hráčů Slavie vyřešil teplický brankář s klidem.

52
    Přetažený centr zleva se snesl nad bránu Slavie Sofia.

46
    Teplice střídaly třikrát: místo Tijaniho, Hasila a Mareše nastupují do druhé půle Kučera, Hora a nová akvizice z Alaškertu Jerevan Boljević.

46
    Brankáře Slavie Sofie Vucova nahradil do druhé půle Petkov, v poli se místo Minčeva objevuje Stojanov.