Zenit – Žilina 5:0 (kon.) | Dubnica – Třinec 1:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Karabach 0:0 (zruš.)
Riga FC – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Slavia Sofia – Teplice 1:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Dukla Praha 2:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Olimpija Lublaň – Slovácko 3:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:2 (2:0)
FK Dukla Praha
Úterý 25.01.2022, 14:00 • UT, Mladá Boleslav • Přípravný zápas

Trenér Bohuslav Pilný (Dukla Praha): „Z kondičního hlediska to byl výborný zápas. Odehráli jsme 90 minut s běhavým a mladým soupeřem. Výsledek zase tak dobrý není, na druhou stranu jsme 0:2 prohrávali a dokázali jsme vybojovat alespoň remízu. Výkon místy nebyl ideální, hlavně v první půli mi chyběla kvalita v útočné fázi.“

zdroj: fkdukla.cz (00:38:31)
    Mladá Boleslav remizovala s Duklou Praha 2:2.

90

87
    Dukla právě vstřelila branku!
    Těsně před koncem utkání Dukla srovnává stav na 2:2! SEUNG-BIN KIM se dostal mezi obránci soupeře a skvělou přízemní střelou zpoza šestnáctky zavěsil.

68
    Hosté se dočkali a snižují na 1:2! ARTEM KOVERNIKOV nejprve napálil domácího obránce, ale míč se mu odrazil zpět na kopačky a podruhé se nemýlil.

46

45

41
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pár minut před poločasem jde domácí mužstvo do dvoubrankového vedení! Autorem branky je MATTHIAS LEITL.

15
    Domácí celek otevírá branková účet utkání! TOBIAS GREGOR uvnitř šestnáctky využil špatného Reichlova postavení a následně parádním lobem poslal míč za jeho záda.