Cheb – Řisuty 11:4 (kon.) | Klatovy – Kobra 3:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Příbram 0:8 (kon.)
Písek – Tábor 1:13 (kon.) | SHK Hodonín – Vel. Meziříčí 6:1 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno B 1:2 (0:1 po s.n.)
Mostečtí Lvi – Děčín 5:4 (kon.) | Letňany – Bílina 9:1 (kon.) | Nová Paka – Dvůr Králové n. L. 2:3 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
Mostečtí Lvi
5:4 (2:4, 1:0, 2:0)
HC Děčín
Středa 26.01.2022, 18:00 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 34. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vážení hokejoví přátelé. V krátké době hrají MOSTEČTÍ LVI doma. Utkají se s týmem HC Děčín. S dnešním soupeřem se LVI utkali již čtyřikrát, a vždy dokázali získat v každém zápase alespoň bod. Hosté posilněni o pětici hráčů z Chomutova uloupili po vzoru loupežníků v A-Benet aréně v posledním zápase dva body. Domácím jsou ovšem na válečné stezce a vyhráli již pět zápasů v řadě a na vedoucí tým, kterým jsou Letňany, ztrácí již jen jeden bod. I když Letňany mají zápas k dobru. Na záda jim však dýchá HC Rodos Hronov, který ztrácí na LVY tři body, ovšem mají dva zápasy k dobru. HC Děčín bojuje s Bílinou o záchranu, má na ni náskok osmi bodů, ovšem Bílina má dva zápasy k dobru. LVI ovšem chtějí čistého kanára a šesté vítězství v řadě.

Jak tedy probíhaly poslední utkání obou soupeřů?
    6.10.2021 MOSTEČTÍ LVI – HC Děčín 9:4 (2:1, 2:1, 5:2)
    3.11.2021 HC Děčín – MOSTEČTÍ LVI 1:8 (0:2, 1:4, 0:2)
    1.12.2021 MOSTEČTÍ LVI – HC Děčín 5:6 pp (2:3, 0:0, 3:2 – 0:1)
    5.1.2022 HC Děčín – MOSTEČTÍ LVI 3:7 (0:0, 2:4, 1:3)

A jak se vedlo týmu HC Děčín v posledních zápasech?
    HC Děčín – HC Draci Bílina 2:5 (2:0, 0:2, 0:3)
    HC Rodos Dvůr Králové nad Labem – HC Děčín 8:1 (2:1, 3:0, 3:0)
    HC Děčín – HC Draci Bílina 6:3 (1:3, 3:0, 2:0)
    HC Letci Letňany – HC Děčín 5:4 sn (1:0, 1:2, 2:2 – 0:0 – 1:0)

No a jak jsou na tom hosté v kanadském bodování? Do ovládají hostující hráči z Chomutova, mezi které se vmísil Daniel Volráb.
    Milan Kostourek 28 bodů (12+16)
    Daniel Volráb 26 bodů (6+20)
    Jakub Chrpa 25 bodů (13+12)
    Roman Chlouba 24 bodů (7+17)

No a jak si vedl domácí tým? Ten se rozehrál k vynikajícím výkonům, na hráčích je vidět, že je hokej baví a dokáží si vzájemně vyhovět.

MOSTEČTÍ LVI – HC Rodos Dvůr Králové 5:3 (1:0, 3:0, 1:3)
    HC Letci Letňany – MOSTEČTÍ LVI 3:4 pp (1:2, 0:1, 2:0 – 0:1)
    MOSTEČTÍ LVI – HC Vlci Jablonec nad Nisou 9:4 (1:2, 6:2, 2:0)
    MOSTEČTÍ LVI – BK Nová Paka 7:2 (2:1, 1:0, 4:1)

A co kanadské bodování LVŮ? Tomu vévodí v pohodě hrající první útok, v němž vyniká Pavel Písařík, kterému zdatně sekunduje Jakub Procházka a po zranění se do výborné formy dostal Vladimír Kýhos, kterému to v první lajně svědčí.

Pavel Písařík 55 bodů (25+30)
    Jakub Procházka 52 bodů (22+30)
    Martin Mical 46 bodů (18+28)
    Josef Stříbrný 36 (11+25)

Jak tedy dopadne souboj Vladimír Kýhos mladší – Vladimír Kýhos starší? Přijďte se podívat a bavit hokejem, tak jak se baví domácí hráči. Začínáme v 18:00. Nás onlajn bude k dispozici

Děčín právě vstřelil branku!
    HC Děčín se zaslouženě ujímá vedení. Jejich aktivitu zužitkoval MILAN KOSTOUREK, na jehož střelu byl ADAM KUBÍK krátký. Asistence: Vojtěch Tůma

04:09
    Krásná akce domácích, která končí tyčkou Josefa Stříbrného

04:31
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno. Po vyhraném buly prostřelil střelou mezi nohy Štěpána Suka DAVID DRAŠAR. Asistence: Jan Dohnal

05:12
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Kysela – 2 min., hákování).

05:42
    Děčínští byli v obrovské šanci. Střelu Pavla Zajan krásně vyčapal Adam Kubík

06:41
    Na střelu PAVLA ZAJANA byl Adam Kubík i přes své dva metry krátký. Asistence: Roman Chlouba a Milan Kostourek

08:02
    Vojtěch Kysela krásně vybruslil do útočného pásmu, ale jeho přihrávku Pavel Písařík nezpracoval dobře

08:34
    Po střele Jakuba Procházky drží kotouč v lapačce Štěpán Suk

08:58
    Jakubovi Procházkovi teď v dobré šanci selhala mířidla

09:17
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., faul kolenem).

09:39
    Milan Böhm vyhazuje přes všechny čáry

10:08
    Děčínští využívají přesilovou hru. Branku tahem střílí JAKUB CHRPA. Asistence: Daniel Volráb a Roman Chlouba

14:30
    Krásně si nabruslil před branku Vojtěch Kysela, přihrávka Davida Drašara ho nenašla

15:19
    Chybu hostující obrany potrestal z úniku PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Jakub Procházka

15:55
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Žižka – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Stříbrný – 2 min., hrubost).

16:34
    Nahození PAVLA ZAJANA propadlo Adamovi Kubíkovi lapačkou do branky. Asistence: Daniel Volráb a Milan Kostourek

20:00

Skončila nám první třetina, která se domácím vůbec nepovedla. Hosté na co sáhli, to jim tam spadlo, a tomu také odpovídá výsledek. Skóre otevřel hned ve čtvrté minutě po velké převaze hostující Milan Kostourek. Hned v páté minutě srovnal David Drašar. Poté přišla na řadu vyloučení a přesilovku využil Pavel Zajan, 1:2. Netrvalo dlouho a prosadili se opět hosté, kdy skóroval Jakub Chrpa. Na 2:3 snížil z pohledu domácích po chybě hostující obrany Pavel Písařík. Ovšem to nebyl poslední gól. Na 2:4 v závěru první třetiny zvýšil Pavel Zajan. Uvidíme, zda se domácí po přestávce proberou a začnou hrát svoji hru

23:30
    Střelu Jakuba Procházky nedržel jistě v lapačce Štěpán Suk, hra je ovšem přerušena

25:45
    Oldřich Žítek si krásně vybruslil do mezikruží. Adam Kubík však chytá. Hezký zákrok

25:55

27:18
    Střela Martina Micala z nulového úhlu prošla brankovištěm Štěpána Suka

28:05
    Střela Pavla Písaříka byla tečovaná. Kotouč drží Štěpán Suk

28:33
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Písařík – 2 min., podrážení).

31:02
    Martin Mical byl v krásné pozici, jeho střelu ovšem držadlem hokejky vyrazil hostující obránce

31:33
    Štěpán Urbánek to zkusil těsně nad ledem od modré. Neuspěl

32:42
    Teď zase Štěpán Urbánek skokem plavmo zabránil rozehrávce hostů před Adamem Kubíkem

33:10
    V dobré šanci na druhé straně Josef Stříbrný. Také neuspěl

33:19
    A teď před střelou Lukáše Ziky začaroval Adam Kubík, který se vrací do svých kolejí

34:45
    Vladimír Kýhos dostal krásnou přihrávku od Pavla Písaříka. Blafák do bekhendu chytá Štěpán Suk

35:35
    Štěpán Urbánek obětavým zákrokem vyslal do úniku Jakuba Procházku. Štěpán Suk je hostující hrdina

35:46

36:31
    Když nevíš co s pukem, tak ho vezmi v útočném pásmu, měj stále hlavu nahoře, třikrát zabrzdi, uvolni se a zakonči To je JAROSLAV ŠIMEČEK. Asistence: Josef Stříbrný a Martin Mical

37:28
    Důležitý zákrok Adama Kubíka. V samostatném úniku se ocitl Milan Kostourek. Domácí gólman ho vychytal

38:05
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Harkabus – 2 min., vysoká hůl).

40:00

Druhá třetina nám přinesla boj o každý kus ledu. Nuda to však nebyla. Viděli jsme spoustu hezkých šancí, výborné zákroky obou brankářů. Jedinou branku jsme viděli skoro v samotném závěru, kdy si pohrál z hostující obranou Jaroslav Šimeček a snížil na 3:4

40:01

40:28
    Kotouč se před brankou dostal k Jakubovi Procházkovi, ten se ovšem k velké střele nedostal

40:55
    A je vyrovnáno. MARTIN MICAL vzal kotouč před brankou na vidle a zavěsil. Asistence: Jaroslav Šimeček a Roman Fučík