Kometa Brno – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 2:5 (kon.) | K. Vary – Liberec 0:3 (kon.)
Pardubice – Olomouc 2:4 (kon.) | Sparta – Salzburg 5:0 (kon.) | Slavia – Třinec 5:6 (po pr.)
Jihlava – Havířov 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 28.01.2022, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 35. kolo

Ode mne je to pro dnešní den vše. Přeji pěkný zbytek pátečního večera a pohodlný víkend. (19:32:30)

Ve třetí třetině se hostům podařilo navýšit jejich náskok, čímž si zajistili tři body. O druhý gól Tygrů se postaral Petr Gajda ve dvojité přesilovce a v čase 50:22. O necelou minutu později se trefil ještě Filip Jansa a využil i tu normální početní výhodu.

60:00
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Nezbeda – 2 min., nedovolené bránění).

59:40
    Odpískána přihrávka rukou. Vhazovat se bude na modré čáře blíže k Bočanovi.

58:58
    Rozehrávka se nyní domácím nepovedla, tudíž mohli dopředu hráči Liberce. Jejich šanci ale ukončil Bočan.

58:12
    Zlonaj v útočném pásmu zachytil liberecké vyhozené. Po střele se bude vhazovat po levici Krále.

58:00
    Oznámeny poslední dvě minuty poslední třetiny.

57:59

57:01
    Od modré poslal dělovku Vogel, branku minul.

56:45
    Domácí se usazují v pásmu a hledají recept na Krále.

55:59
    Domácí mají nyní šanci na snížení. Dvořák (LIB) totiž vyhodil puk až na tribuny, za což si odpyká dvě minuty.

55:19
    Nyní se dlouho bojuje u mantinelu a nakonec se puk dostává ven ze třetiny domácích.

54:28
    Liberec se po své chybě dostává z útočného pásma.

53:46
    Krajčík teď zavezl puk do středního pásma a nahodil za Krále.

52:57
    Jansa zkoušel dělovkou pozornost Bočana, ten vyráží.

52:04
    Energie se snaží dostat do pásma, jenže nahrávku od spoluhráče se podařilo Csabimu jen tečovat.

51:16
    Liberec právě vstřelil branku!

A i normální přesilovou hru hráči Liberce využívají! Po nahrávce Adama Starého se o navýšení vedení postaral FILIP JANSA. Asistence: Adam Starý, Šimon Pavlík.

50:22

Liberečtí nakonec využívají dvojitou přesilovou hru a jdou nyní do vedení o dva góly! O trefu se postaral PETR GAJDA. Asistence: Lukáš Nezbeda, Adam Měchura.

Robert Vosika

Branky a nahrávky: 10. Gajda (Starý), 51. Gajda (Nezbeda, Měchura), 52. Jansa (Starý, Pavlík)

HC Energie Karlovy Vary: Bočan (Ebenstreit) – Benda (A), Anton, Kočí, Vogel, Pohanka, Krajčík, Bulka, Zolnaj – Seidler, Kusak, Csabi, L. Adámek (C), Šmajda, Šlechta, Botoš, Handl, Pavelec
    Trenér: Václav Eismann

Bílí Tygři Liberec: Král (Hambálek) – Kollert, Dvořák (A), Starý, Meisel, Patzelt, Hladík – Měchura (A), Nezbeda (C), Zajíček, Jenčovský, Jansa, Leden, Gajda, Pavlík, Cikhart
    Trenér: Richard Lobo

Rozhodčí: Petružálek, Hlinka – Gerát, Belko