Kometa Brno – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 2:5 (kon.) | K. Vary – Liberec 0:3 (kon.)
Pardubice – Olomouc 2:4 (kon.) | Sparta – Salzburg 5:0 (kon.) | Slavia – Třinec 5:6 (po pr.)
Jihlava – Havířov 4:3 (2:1 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
HC Olomouc
Pátek 28.01.2022, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • 35. kolo

49:54
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo ještě nepříznivý vývoj rozhodně nebalí! V mezikruží se do puku opřel JAKUB LICHTAG a jeho střela skončila za zády brankáře soupeře – 2:4! Asistence: Pavol Štetka a Kale Costa

47:24
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hostům ještě stačilo využít dvojnásobnou početní výhodu! Po několika dobrých přihrávkách a střelách z první se puk odrazil na volného MARKA MATAŠOVSKÉHO, který dorazil puk za brankáře – 1:4! Asistence: Tobiáš Handl a Joshua James Mácha

38:21
    Důležitý gól pro Dynamo, které ještě ve druhé třetině snižuje! Pardubická útočná trojice vletěla do pásma a po zaváhání obránce a brankáře se trefuje TOMÁŠ URBAN – 1:3! Asistence: Jakub Lichtag a Kale Costa

37:28
    Další nejasná situace na brankovišti už tentokrát v bráně končí! Na brankovišti se nejlépe zoreintoval TOBIÁŠ HANDL, který puk propálil až do brány – 0:3! Asistence: Joshua James Mácha a Patrik Tarnoczy

18:49
    Necelé dvě minuty před koncem první třetiny navyšuje Olomouc své vedení! JOSHUA JAMES MÁCHA nabral kotouč ve obranné třetině, vyzrál na všechny hráče Dynama a nechytatelně zakončil k tyči Borovičky – 0:2! Bez asistence

05:53
    Olomouc se ze své první šance rychle dostává do vedení! JAKUB BELAN byl sám před bránou a procedil puk mezi tyčí a tělem brankáře Borovičky – 0:1! Asistence: Jiří Fibigr

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 39. Urban (Lichtag, Costa), 50. Lichtag (Štetka, Costa) – 6. Belan (Fibigr), 19. Mácha, 38. Handl (Mácha, Tarnoczy), 48. Matašovský (Handl, Mácha)

HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Hebek, Kubíček (C), Nedelka, Tvrdík, Chabada (A), Koudelka, Kaštánek – Štetka, Lichtag, Herčík, Costa, Urban, Paleček, Kloz, Novotný, Šťastný (A), Kaplan.
    Trenér: Jiří Malinský

HC Olomouc: Kmec (Špunar) – Kočí, Rajzík, Přecechtěl, Groch, Panáček, Drábek, Poledna (C) – Tichý, Kučera, Havel, Fasner, Matašovský, Fibigr, Handl (A), Mácha (A), Tarnoczy, Belan.
    Trenér: Jan Křivohlávek

Rozhodčí: Hejduk, Mejzlík – Polák, Zídek