Poruba 2011 – Litoměřice 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Šumperk – Prostějov 4:3 (2:1 po s.n.) | Kadaň – Sokolov 0:5 (kont.) | Vsetín – Slavia 5:2 (kon.)
Přerov – Vrchlabí 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Třebíč 0:3 (kon.)
AZ Havířov
9:2 (6:1, 1:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 29.01.2022, 12:00 • Gascontrol Aréna, Havířov. • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina E

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (14:03:37)

Utkání končí. Havířov v poslední třetině dal ještě dva góly, prosadili se Hansel a Loza. První branku ovšem vstřelil Vsetín, konkrétně Vaněk. Na konci hosté nedali trestné střílení. AZ vyhrává v poměru 9:2.

59:59
    Hosté neproměnili trestné střílení v poslední třetině, jel ho Šimon Rigo.

59:59
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Ungr – trestné střílení, hákování).

59:46
    Jung z pravého křídla prověřil Čadu zřejmě naposledy. Ještě jedno buly v útočném pásmu AZ.

59:13
    Přihrávka rukou, takže desátý gól se zatím minimálně odkládá.

58:44
    Ještě jedna možnost pro Havířov vyzkoušet si přesilovku. Adam Koláček dostal dvě minuty za hrubost.

57:54
    K dorážce se neprocpal Middleton, takže Čada tentokrát mohl zůstat v klidu.

57:24
    Havířov právě vstřelil branku!
    Devátou branku zvládl JAKUB LOZA a domácí otáčí stav této třetiny. Čada odklouzal od přední tyče a teč ho hodně zmátla. Pak už pochopitelně nedokázal reagovat na dorážku do prázdné brány. Asistence: Jelének.

56:17
    Na brankové čáře dokázal udržet puk Maňásek, situace byla hodně nepřehledná. Vypadalo to, že kotouč se za branku dostal od útočníkovy hole.

55:49
    U modré čáry se opřel do soupeře Koláček. To byl jeden z tvrdších hitů v utkání.

55:25
    Navštívenku Zachariasze raději nepouští do hry Čada, s obránci si totiž nerozuměl.

55:12
    Na ledě zůstal v nepřirozené poloze Jung. Chvíli si poležel, ale nakonec se zvládne zvednout sám.

55:03
    Ofsajdové postavení Havířova, vhazovat se bude kousek za modrou čarou.

54:49
    Střela z dílny Raušera neprošla, k puku se pak nedostal Rigo.

53:57
    Za modrou čárou nenašel úspěch Karas, ale spoluhráči mu pomohli a usazují se v ofenzivě.

53:15
    Přesně po dvou minutách od inkasování se AZ prosazuje. Do samostatného úniku se dostal TOMÁŠ HANSEL a využil lehce chybného postavení brankáře Čady střelou na přední tyč. Asistence: Jung a Zielinski.

52:18
    Bekhendem posílá kotouč do pásma Svozil a hlásí se o střídání.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 1. Ungr (Zachariasz), 9. Svozil (Ungr), 10. Zachariasz (Jung, Loza), 11. Kubečka (Svozil, Ungr), 13. Vadovič (Hansel, Middleton), 17. Valouch (Loza, Bortoli), 33. Jelének (Karas, Middleton), 54. Hansel (Jung, Zielinski), 58. Loza (Jelének) – 20. Vaněk (Herman, Stodůlka), 52. Vaněk (Juráň, Frolo)

AZ Havířov: Maňásek (Přecechtěl) – Bortoli, Valouch, Zielinski, Pilíšek, Vadovič – Ungr, Karas, Kubečka, Middleton, Hansel, Jelének, Jarolím, Jung, Svozil, Zachariasz, Loza
    Trenér: David Svozil

VHK ROBE Vsetín: Konečný (11. Čada) – Stodůlka, Zedek, Kučný, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Rigo, Bartoněk, Koláček, Juráň, Pořízka, Vaněk, Škarka, Budín, Frolo, Dočekal, Raušer
    Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Rapák – Kořistka, Klimek