Poruba 2011 – Litoměřice 1:4 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 5:2 (kon.) | Kolín – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Šumperk – Prostějov 4:3 (2:1 po s.n.) | Kadaň – Sokolov 0:5 (kont.) | Vsetín – Slavia 5:2 (kon.)
Přerov – Vrchlabí 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Třebíč 0:3 (kon.)
AZ Havířov
9:2 (6:1, 1:0, 2:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 29.01.2022, 12:00 • Gascontrol Aréna, Havířov. • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina E

59:59
    Hosté neproměnili trestné střílení v poslední třetině, jel ho Šimon Rigo.

59:59
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Ungr – trestné střílení, hákování).

58:44
    Ještě jedna možnost pro Havířov vyzkoušet si přesilovku. Adam Koláček dostal dvě minuty za hrubost.

57:24
    Havířov právě vstřelil branku!
    Devátou branku zvládl JAKUB LOZA a domácí otáčí stav této třetiny. Čada odklouzal od přední tyče a teč ho hodně zmátla. Pak už pochopitelně nedokázal reagovat na dorážku do prázdné brány. Asistence: Jelének.

56:17
    Na brankové čáře dokázal udržet puk Maňásek, situace byla hodně nepřehledná. Vypadalo to, že kotouč se za branku dostal od útočníkovy hole.

53:15
    Přesně po dvou minutách od inkasování se AZ prosazuje. Do samostatného úniku se dostal TOMÁŠ HANSEL a využil lehce chybného postavení brankáře Čady střelou na přední tyč. Asistence: Jung a Zielinski.

51:15
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté se ujímají vedení alespoň v rámci této periody. Juráň poslal kotouč do brankoviště, před ním se nacházel ONDŘEJ VANĚK a dokázal zakončit pod horní tyč. VHK snižuje na rozdíl pěti branek. Asistence: Juráň a Frolo.

41:12
    Dvě minuty dostává Matěj Šedlbauer, který v obranném pásmu fauloval kolenem.

36:57
    Parádní zákrok předvedl v brankovišti Vít Čada, poradil si i s dorážkou. Puk si nechal pod lapačkou a zastavuje další pohromu.

35:34
    V mezikruží se zjevil Daniel Svozil, ale trefil beton brankáře. To byla dobrá šance.

32:58
    Za držení musí na trestnou lavici Jan Valouch, VHK dostane přesilovku.

32:33
    Čistý průstřel z větší vzdálenosti zvládl VIKTOR JELÉNEK a Havířov je na sedmi gólech. Střela zaplavala ve vzduchu a zapadla k tyči, možná měl gólman zakrytý výhled. Asistence: Karas a Middleton.

24:08
    Sam Budín odpyká trest pro příliš mnoho hráčů na ledě.

22:06
    Hosté si znovu mohou vyzkoušet přesilovku. Jan Valouch dostává dvě minuty za hákování.

19:10
    Hosté oplácejí stejnou mincí a dokázali se zbavit nuly ve svém skóre. Na nabídku Hermana sáhnul ONDŘEJ VANĚK, kotouč mířil přesně do protipohybu brankáře. Asistence: Herman a Stodůlka.

16:59
    Nádherná branka. Puk ze vzduchu tečoval JAN VALOUCH a brankář Čada neměl nárok. Vsetín prohrává o šest gólů a nevypadá to na zlepšení. Asistence: Loza a Bortoli.

12:36
    Domácím se daří využít přesilovku. Po dlouhé kombinaci vystřelil MICHAL VADOVIČ a ukazuje, že Havířovu to v dnešním utkání klape. Ve 13. minutě vedou Slezané o pět gólů. Asistence: Hansel a Middleton.

10:45
    Domácí si zahrají přesilovku, Marek Stodůlka vyhodil kotouč mimo hrací plochu.

10:26
    Střídání na straně Vsetína, do brankoviště nastoupí Čada.

10:26
    Ani oddechový čas Vsetínu nepomohl a je tu čtvrtý gól AZ. Po ledě vypálil NIKOLAS KUBEČKA a našel místo u levé tyče. Asistence: Svozil a Ungr.

09:44
    Netrvalo to dlouho a domácí už vedou o tři góly. Zpoza brány přihrál přesně Samuel Karol Jung a ze slotu už zamířil přesně OLAF ZACHARIASZ. To je hodně studená sprcha pro hosty ze Vsetína, kteří musí nějak reagovat. Asistence: Jung a Loza.

08:31
    Blesk z čistého nebe. Z levé strany se dostal před branku DANIEL SVOZIL, dokázal se prosadit navzdory sekeře ze strany. Druhý bod v utkání zaznamenal i Patrik Ungr a Havířov potvrzuje lepší postavení v tabulce. Asistence: Patrik Ungr.

06:13
    Ve středním pásmu podrážel protihráče Mario Bortoli. Vsetín má tak šanci na snížení.

00:29
    Domácím se povedla hned první akce, z levého křídla se trefil pod horní tyčku PATRIK UNGR a po 29 sekundách otevírá skóre zápasu. Asistence: Olaf Zachariasz.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 1. Ungr (Zachariasz), 9. Svozil (Ungr), 10. Zachariasz (Jung, Loza), 11. Kubečka (Svozil, Ungr), 13. Vadovič (Hansel, Middleton), 17. Valouch (Loza, Bortoli), 33. Jelének (Karas, Middleton), 54. Hansel (Jung, Zielinski), 58. Loza (Jelének) – 20. Vaněk (Herman, Stodůlka), 52. Vaněk (Juráň, Frolo)

AZ Havířov: Maňásek (Přecechtěl) – Bortoli, Valouch, Zielinski, Pilíšek, Vadovič – Ungr, Karas, Kubečka, Middleton, Hansel, Jelének, Jarolím, Jung, Svozil, Zachariasz, Loza
    Trenér: David Svozil

VHK ROBE Vsetín: Konečný (11. Čada) – Stodůlka, Zedek, Kučný, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Rigo, Bartoněk, Koláček, Juráň, Pořízka, Vaněk, Škarka, Budín, Frolo, Dočekal, Raušer
    Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Rapák – Kořistka, Klimek