Carolina – San Jose 2:1 (kon.) | Dallas – Boston 6:1 (kon.) | Montreal – Columbus 3:6 (kon.)
NY Islanders – Minnesota 3:4 (kon.) | Colorado – Buffalo 4:1 (kon.)

Radek Faksa (DAL) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 13:17
    David Pastrňák (BOS) – 0+0, -2 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 18:09
    Tomáš Nosek (BOS) – 0+0, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 12:49

Tři hvězdy utkání

1. Tyler Seguin (DAL) – 2+1
    2. Jake Oettinger (DAL) – 25 zákroků
    3. Alexander Radulov (DAL) – 1+0 (03:42:48)

Zápas je na svém konci. Viděli jsme v něm nakonec sedm branek, přičemž poslední třetina byla brankově nejproduktivnější. Nabídla totiž tři góly. Nejprve Dallas zvýšil už na debaklový stav 5:0. V následující minutě se poprvé prosadil i Boston, ovšem byla to jeho jediná trefa. Poslední slovo měl zásluhou Tylera Seguina stejně Dallas, který vsítil ještě minutu a sedm sekund před koncem. Dnes tak Stars berou velice zasloužené dva body.

58:53 Tyler SEGUIN - 6:1

58:53
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas i v této třetině vsítí dvakrát! Gurjanov přesprintoval na levé straně soupeře, následně mu do tandemu sjel TYLER SEGUIN, kterému kotouč předal, a ten už ho jen rychle usměrnil do branky před přemisťujícím se Swaymanem. Asistence: Denis Gurjanov a Jamie Benn.

58:30
    Další hostující pokus o přechod byl zase hrozně laxní. A nemohl vyjít. Hraje Dallas.

58:00
    Do konce zápasu zbývají přesně dvě minuty.

57:56
    Jde jasně vidět, že oba týmy chtějí již do kabiny. Vypadá to, jako by už neměly vůbec zájem hrát.

57:11
    Na ledě se válí dokonce dvě hokejky, každý z jednoho týmu má nyní hráče bez hole a pokračuje se tak ve hře čtyř na čtyři.

56:52
    Dlouhé nahození Dallasu získal v pásmu nakonec Carlo, takže se hra zase okamžitě otočila k brance Oettingera.

56:38
    Robertson pálil zpoza obránce, kotouč ale poslal přímo do něj, a tak musel Dallas rychle vyklidit pásmo.

55:58
    Pastrňák si prokličkoval dva hráče a následně vymyslel skvělý křižný pas, který ale nevyšel. Domácí hokejisté jednoduše šanci soupeře zamezili.

55:07
    O icing se nejedná ani na druhé straně. Kotouč sice přejel všechny čáry, domácí hráč ho ale mohl v pohodě dojet, což neudělal.

54:32
    Tentokrát to icing nebude, domácí vyhodili pomalý kotouč a jeli střídat. Ten se zastavil těsně za kruhem.

53:42
    Pavelski si brousil zuby na kotouč, který se blížil do útočného pásma, ovšem dojet ho nestihl a píská se zakázané uvolnění.

53:21
    Robertson dojel kotouč a přesprintoval přitom soupeře, který už se chystal na samostatný brejk.

52:04
    Klingberg se ihned po buly v útočném pásmu dostal ke kotouči a od modré prověřil pozornost soupeřova maskovaného muže. Ten opět přerušil hru a bude se znovu vhazovat.

52:01
    Swaymanova lapačka se parádně vyčinila proti střele Glendeninga. Na střely je tak nyní vyrovnáno (25:25), na skóre ale nikoliv (5:1).

51:32
    Jeden z hokejistů Dallasu se najednou z ničeho nic octl v útočném pásmu s kotoučem na hokejce. Ovšem rychle o něj zase přišel.

Jiří Polášek

Branky a nahrávky: 7. Seguin (Gurjanov, Jamie Benn), 16. A. Radulov (Lindell), 27. Glendening (M. Heiskanen, J. Robertson), 28. Jamie Benn (Seguin, Gurjanov), 45. Hintz (J. Klingberg, Pavelski), 59. Seguin (Gurjanov, Jamie Benn) – 46. Craig Smith (Coyle, DeBrusk)

Dallas Stars: Oettinger (Holtby) – M. Heiskanen, R. Suter, J. Klingberg, Lindell (A), Hakanpää, Hanley – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Gurjanov, Seguin (A), Jamie Benn (C) – A. Radulov, Peterson, Kiviranta – Glendening, Faksa, Kero.
    Boston Bruins: Ullmark (28. Swayman) – McAvoy, Vaakanainen, Carlo, Grzelcyk, M. Reilly, Forbort – Pastrňák, Bergeron (C), B. Marchand (A) – Craig Smith, Coyle, T. Hall – O. Steen, Fogarty, DeBrusk – Lazar, T. Nosek, Blidh.