Carolina – San Jose 2:1 (kon.) | Dallas – Boston 6:1 (kon.) | Montreal – Columbus 3:6 (kon.)
NY Islanders – Minnesota 3:4 (kon.) | Colorado – Buffalo 4:1 (kon.)
Colorado Avalanche
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Buffalo Sabres
Pondělí 31.01.2022, 02:10 • Ball Arena, Denver • NHL

56:48
    Valerij Ničuškin (COL) putuje na dvě minuty na trestnou lavici, kde si odpyká trest za nedovolené bránění.

51:08
    Hosté jdou do tří! Dvě minuty za hákování totiž dostává Alex Tuch (BUF).

50:52
    Přesilovou hru si nyní zahraje Colorado, když byl Burakovský zahákován Häggem při jeho úniku a trochu překvapivě dostává zadák Buffala dvě minuty namísto udělení trestné střílení.

47:08
    Buffalo bude hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podrážení vyloučen Gabriel Landeskog (COL).

43:44
    Sabres však dostanou příležitost v podobě přesilové hry, protože je na dvě minuty za hru vysokou holí vyloučen Mikko Rantanen (COL).

39:22
    V poslední minutě druhé třetiny se ještě do sebe pustili domácí O´Connor a hostující Okposo a oba dva za své počínání dostávají pětiminutové tresty.

31:15
    Colorado navíc bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za zdržování hry tedy dostává lavička Buffala. Trest odpyká Krebs.

12:13
    Jack Johnson (COL) je prvním vyloučeným hráčem Colorada v tomto utkání, když dostává dvě minuty za podrážení.

02:09
    Colorado si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za podrážení vyloučen Hayden (BUF).

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 8. Landeskog (Rantanen, Ničuškin), 32. Kadri (Sikura, Newhook), 34. Rantanen (Makar, Girard), 59. Ničuškin (L. O'Connor) – 23. Cozens (J. Skinner)

Colorado Avalanche: Kuemper (Francouz) – Makar, D. Toews, Girard, J. Johnson, E. Johnson, MacDermid – Ničuškin, Rantanen, Landeskog – Newhook, Kadri, Burakovsky – L. O'Connor, Compher, Jost – Aube-Kubel, M. Malcev, Sikura.
    Trenér: Jared Bednar

Buffalo Sabres: Tokarski (C. Anderson) – Jokiharju, M. Samuelsson, Fitzgerald, Bryson, Pysyk, Hägg, Dahlin – Tuch, Mittelstadt, Krebs – Cozens, Peterka, J. Skinner – Okposo, Eakin, Bjork – Hayden, Jankowski.
    Trenér: Tony Granato

Rozhodčí: Pochmara, Lambert – Toomey, O´Quinn

Diváci: 17 456