Hranice – Plzeň 21:37 (kon.) | Lovosice – Kopřivnice 31:26 (kon.) | Karviná – Zubří 35:32 (kon.)
Frýdek-M. – Královo Pole 32:32 (kon.) | SHC Maloměřice – Dukla 26:38 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
31:26 (17:12)
KH ISMM Kopřivnice
Středa 02.02.2022, 18:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 16. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (19:49:56)

Lovci Lovosice – KH ISMM Kopřivnice 31:26 (17:12)
    Nejvíce branek: J. Motl 7/3, D. Zourek 4, Jonáš 4 – Čadra 7/3, Grizelj 6, Hanus 4. Rozhodčí: Kavulič, Pavlát. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/3. Vyloučení: 1:5.

Lovosice ve druhém poločase pokračovali v kontrole vedení svého náskoku. Samozřejmě se nevyvarovaly v krátkém střeleckém a obranném výpadku, i přesto ale dokázali uhájit 5 brankové vedení, které si převedli do druhého poločasu z první půle. Střelecky hodně při chuti byl v táboře Kopřivnice Domagoj Grizelj a zásluhou tří sedmimetrových hodů také Zdeněk Čadra. Zatímco v prvním poločase to byl souboj především brankářů, ve druhém poločase už nebyla obrana s brankáři tak úspěšní jako první polovině zápasu. V roce 2022 si tak připisují 2 body do tabulky hned v prvním zápase Lovosice, naopak Kopřivnice bude muset o svůj bodový příděl usilovat nejdříve v následujícím 17. kole.

Konec zápasu. (31:26)

60
    Hosté se ještě snažili o zakončení, ale Hanus byl před brankovištěm zdvojen. Hosté už toho příliš nestihnou, do konce zápasu schází nějakých 6 sekund a rozhodčí nepřerušují hru. (31:26)

60
    Probíhá poslední minuta zápasu. (31:26)
    59
    Hanus po dalším rychlém kontru dostává Kopřivnici na dostřel 5 branek. (31:26)
    59
    Radek Doležal se v závěru zápasu dočkal zápisu do střeleckých statistik dnešního utkání. (31:25)
    59
    Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jan Heřmanovský). (31:24)
    58
    Loterie sedmimetrových hodů v dnešním utkání vychází více střelcům. Důkazem tomu budiž i branka Zdeňka Čadry. (30:24)
    57
    I na třetí pokus je Ibrahím krátký na variaci zakončení sedmimetrového hodu z rukou Jiřího Motla, domácí ikony. (30:23)

57
    Holubec se i přes těsné bránění dostal k zakončení, ale trefil jen konstrukci brány. Rozhodčí následně odpískali sedmimetrový hod. (29:23)
    56
    Napodruhé už to Hanusovi vyšlo. Napravil tím své předchozí zaváhání. I nadále ale jeho celek ztrácí na Lovosice 6 branek. (29:23)
    56
    Jaroslav Ouředník zaznamenává premiérovou extraligovou branku a stává se tak v dresu Lovosic. Jeho zakončení z deseti metrů nedokázal zastavit ani Ibrahím. (29:22)

55
    Kopřivničtí se hnali 3 na 1. Střeleckou část na sebe vzal Jan Hanus, jehož zakončení dokázal vyrazit rukou Jiří Günl. Brankový rozdíl tak zůstává na 6 brankách. (28:22)

54
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (28:22)

54
    Oddechový čas pro Lovosice. (28:22)
    54
    Čadra se postavil k exekuci "sedmičky", aby si pohrál s Günlem v bráně a poté zakončil k pravé tyči. (28:22)