Levice – Skalica 3:8 (kon.) | Žiar nad Hronom – Trnava 3:1 (kon.) | Martin – Vlci Žilina 1:2 (kon.)
HK Levice
3:8 (1:3, 1:2, 1:3)
HK Skalica
sk Středa 02.02.2022, 18:00 • ZŠ Levice • 1. liga (SR) • 39. kolo

Po dvojtýždňovej nútenej prestávke si Skalica hravo poradila s Levicami, keď ich zdolala vysoko 8:3, pričom už v 30. minúte viedla 5:1. (20:12:42)

59:52
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Branislav Kotvan – 2 min., hákovanie).

59:52
    Osem sekúnd pred koncom rozhodcovia ešte musia riešiť potýčku medzi hráčmi, bude sa aj vylučovať.

59:25
    Skaličania len nahadzujú puk na zadný mantinel a odchádzajú striedať.

58:36
    Domáci gólman umne vykorčuľoval z bránkoviska, čím zmenšil strelecký uhol a nakoniec aj vychytal pokus súpera.

58:04
    Ofsajdové postavenie Levíc.

57:58
    Hostia v plnom počte.

56:52
    Táto presilovka sa domácim až tak nedarí, puk sa už niekoľkokrát ocitol pri Rychlíkovi.

55:58
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (René Jarolín – 2 min., podrazenie).
    55:43 Róbert HUNA - 3:8

55:43
    HK Levice dávajú gól! V gólovom výpočte pokračujeme, do streleckej listiny sa zapísal aj RÓBERT HUNA, ktorý sa sám predral pomedzi dvoch obrancov a bekhendovým zakončením pomedzi betóny znížil na 3:8.

Asistencie: Martin Chovanec, Ivan Bunov.

54:27
    Vylúčenie v tíme HK iClinic Skalica (Ondrej Janík – 2 min., sekanie).

52:30
    Záhoráci nasadili v záverečnej tretine veľké tempo. Otázkou zostáva, či sa im podarí dosiahnuť aj dvojciferný počet gólov.
    51:19 Martin HUJSA - 2:8