Kanada – Švýcarsko 12:1 (kon.) | Česko – Čína cz 3:1 (kon.) | Švédsko – Japonsko 1:3 (kon.)
Finsko – USA 2:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:7 (1:3, 2:2, 3:2)
HC RT TORAX Poruba
Čtvrtek 03.02.2022, 19:15 • Zimní stadion Na Lapači • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina E

57:46
    Nejlepší hráč Poruby v dnešním zápase, Maxim Vehovský, oslabuje svůj tým v nejméně vhodnou chvíli. Dvě minuty před koncem třetí třetiny dostává menší trest za vysokou hůl.

51:30
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Jeřábek – 2 min., nedovolené bránění).

39:40
    Síly na ledě se vyrovnají. Menší trest za podrážení obdržel Veselý.

37:51
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Bartoněk – 2 min., hákování).

34:20
    Trest nakonec dostanou obě strany. Za domácí putuje na trestnou lavici Vaněk, který svého soupeře podrazil. Na druhé straně usedne Janeček za napadení.

25:13
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Glos – 2 min., sekání).

18:16
    A právě Rigo si v rohu kluziště v útočném pásmu počínal nedovoleně. Dostává dvouminutový trest za podrážení.

12:04
    Přesilovou hru si vyzkouší také Vsetín. Menší trest za napadení obdržel Veselý.

10:50
    Nyní už se vylučovat bude a první trest v utkání dostane domácí Vsetín. Na trestnou lavici míří za hrubost Šedlbauer.

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 1. Koláček (Juráň), 25. Budín (Vaněk, Stodůlka), 35. Koláček (Kučný), 52. Stodůlka (Budín, Raušer), 55. Vaněk (Budín, Raušer), 57. Koláček (Juráň, Šedlabuer) – 6. Vehovský M. (Stasiuk), 12. Vehovský M. (Janeček, Chylík), 20. Pavlíček (Veselý), 22. Veselý (Kršík, Šrubař), 30. Stasiuk (Moravec, Vehovský M.), 45. Stasiuk (Vehovský M., Janeček), 58. Šrubař (Janeček, Konečný D.)

VHK ROBE Vsetín: M. Konečný (21. Čada) – Stodůlka, Pala, Kučný, Šedlbauer (A), Kotrla, Herman – Rigo, Bartoněk, Koláček (A), Juráň (C), Pořízka, Vaněk, Drozd, Budín, Frolo, Pejchal, Raušer.
    Trenér: Jiří Weintritt

HC RT TORAX Poruba: Chylík (S. Sobol) – Jeřábek, Janeček, Kršík (A), Glos, Pavlíček – Stasiuk, P. Sobol, D. Konečný, Veselý, Moravec (C), T. Vehovský, Šrubař, Wardas, M. Vehovský (A).
    Trenér: David Moravec

Rozhodčí: Wagner – Gebauer, Hanzlík