Kanada – Finsko 11:1 (kon.) | Česko – Švédsko cz 3:1 (kon.) | Japonsko – Dánsko 6:2 (kon.)
USA – Olympijští sportovci z Ruska 5:0 (kon.)
HC Slavia Praha
4:2 (2:0, 2:1, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 05.02.2022, 16:15 • Zimní stadion Eden • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina A

Přes závěrečná vyloučení už se ale v zápase nic nestalo a slávističtí dorostenci porazili Karlovy Vary 4:2. Uspěli zejména díky prvním dvěma třetinám, v nichž dali po dvou gólech. Energie sice v závěru snížila, ale vyrovnat už nedokázala. (18:16:24)

58:59
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kočí – 5 min., bitka + osobní trest do konce utkání, bitka).
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Chludil – 5 min., bitka + osobní trest do konce utkání, bitka).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Holejšovský – 2 min., sekání).

58:59
    Jeden z karlovarských útočníků se natlačil ze strany přímo na Hodice. Při tom se na něj natlačil, což se nelíbí slávistickým obráncům. Strhlo se několik bitek a rozhodčí budou vylučovat.

57:32
    Dokonce tyč teď zazvonila po střele Adámka. Karlovarští tlačí.

55:59
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Čtyři minuty před koncem základní hrací doby Energie ještě vykřesala naději a snižuje. Ani obránci, ani brankář Hodic nedokázali reagovat na individuální akci VÍTA ZAHEJSKÉHO. Asistence: Zdeněk Šmíd a Petr Pavelec.

55:34
    Po ostrém zákroku na Kříženeckého se slávističtí fanoušci domáhají potrestání, rozhodčí ale zůstávají klidní.

54:52

54:11
    Nikolas Filip ujel v oslabení sám na Ebenstreita, ten ho skvělým zákrokem vychytal!

53:34
    Kočího střela od modré byla několikrát tečována, nakonec puk po odrazu od jednoho ze slávistů skončil v ochranné síti.

52:52
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Karas – 2 min., podrážení).

52:31
    Slávisté v početní výhodě nezahrozili, teď to zkouší s dalším útokem.

52:03

50:03
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zahejský – 2 min., faul kolenem).

49:28
    Tomas hned po buly tvrdě pálil, Ebenstreit byl ale ve střehu.

48:43
    Vosmík nabíjel na střelu Hlavičkovi, tomu ale puk moc nesednul.

47:18

46:16
    Kříženecký nastřelil jen Currana, puk se tak odrazil mimo.

45:18
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Anton – 2 min., hákování).

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 14. Havlíček (Filip, Němeček), 19. Hlavička, 27. Nemes, 31. Curran (Tomas, Kubánek) – 21. Adámek (Pastor), 56. Zahejský (Šmíd, Pavelec)

HC Slavia Praha: Hodic (Vavřena) – Karas, Kříženecký, M. Tichý, Málek, Švec, Kubánek, Ciolek – Curran, Nemes, Havlíček, J. Tichý, Chludil, Filip, Hlavička, Tomas, Němeček, Vosmík.
    Trenér: Slížek

HC Energie Karlovy Vary: Dybal (31. Ebenstreit) – Smýkal, Kočí, Anton, Mähler, Kubíček – Adámek, Zahejský, Šmíd, Váňa, Šilhan, Pavelec, Csabi, Pastor, Holejšovský.
    Trenér: Gombár

Rozhodčí: Trnka – Thuma, Stanko