Kanada – Finsko | 11:1 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 3:1 (kon.) | | | Japonsko – Dánsko | 6:2 (kon.) |
USA – Olympijští sportovci z Ruska | 5:0 (kon.) |
Slavia – Vrchlabí | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Ústí n/L – Jihlava | 5:1 (kon.) | | | Sokolov – Poruba 2011 | 4:3 (kon.) |
Prostějov – Vsetín | 4:5 (po pr.) | | | Havířov – Kadaň | 5:0 (kont.) | | | Frýdek-M. – Šumperk | 3:2 (kon.) |
Benátky n/J – Kolín | 4:5 (kon.) | | | Třebíč – Přerov | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Znojmo – Innsbruck | 3:2 (kon.) |
Písek – Cheb | 6:1 (kon.) | | | Val. Meziříčí – SHK Hodonín | 4:1 (kon.) | | | Kopřivnice – Vel. Meziříčí | 6:2 (kon.) |
Hronov – Mostečtí Lvi | 4:1 (kon.) | | | Letňany – Dvůr Králové n. L. | 4:3 (kon.) | | | Klatovy – Příbram | 1:2 (5:6 po s.n.) |
Žďár n/S – Nový Jičín | 5:4 (kon.) | | | Řisuty – Havlíčkův Brod | 4:7 (kon.) | | | Kometa Brno B – Opava | 6:1 (kon.) |
Děčín – Nová Paka | 2:5 (kon.) | | | Jablonec n/N – Bílina | 7:4 (kon.) | | | Tábor – Kobra | 7:2 (kon.) |
Olomouc – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 5:0 (kon.) | | | Sparta – Motor ČB | 6:2 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 4:2 (kon.) |
Pacifická divize – Metropolitní divize | 4:6 (kon.) | | | Centrální divize – Atlantická divize | 8:5 (kon.) | | | Metropolitní divize – Centrální divize | 5:3 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Králův Dvůr | 6:5 (po pr.) |
Poběžovice – HC 2009 Nýrsko | 6:3 (kon.) |
Pelhřimov – Velká Bíteš | 2:1 (kon.) |
konec
USA
5:0
(1:0, 1:0, 3:0)
Olympijští sportovci z Ruska
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
13. Harmonová (Knightová, H. Brandtová), 29. Knightová (Harmonová, Coyneová-Schofieldová), 44. Zumwinkleová (Cameranesiová, Bozeková), 47. Compherová (Murphyová, Scamurraová), 49. Carpenterová (Kesselová, Harmonová)
Rozhodčí: Haacková (GER), Nurmiová (FIN) – Hammarová (SWE), Heikkinenová (FIN)
Diváci: 581
Neproměněná penalta:
USA:
Hensleyová (Cavalliniová) – Kellerová, Harmonová, Steckleinová (A), Barnesová, Bozeková, Dunneová, Harveyová – Roqueová, Carpenterová, Kesselová – H. Brandtová, Knightová (A), Coyneová-Schofieldová (C) – Panneková, Zumwinkleová, Cameranesiová – Scamurraová, Compherová, Murphyová.
Náhradníci:
Trenér: Joel Johnson
Olympijští sportovci z Ruska: Gredzenová (Sorokinová) – Pirogovová, Savoninová, Pečnikovová, Šibanovová (A), Smirnovová, Provorovová, Gončarenková, Batalovová – Bratiševová, Kulišovová, Šochinová (C) – Pavlovová, Dobrodějevová, Koržakovová – Kadirovová, Bolgarevová, Vafinová (A) – Faljachovová, Lučnikovová.
Náhradníci:
Trenér: Jevgenij Bobariko
Náhradníci:
Trenér: Joel Johnson
Olympijští sportovci z Ruska: Gredzenová (Sorokinová) – Pirogovová, Savoninová, Pečnikovová, Šibanovová (A), Smirnovová, Provorovová, Gončarenková, Batalovová – Bratiševová, Kulišovová, Šochinová (C) – Pavlovová, Dobrodějevová, Koržakovová – Kadirovová, Bolgarevová, Vafinová (A) – Faljachovová, Lučnikovová.
Náhradníci:
Trenér: Jevgenij Bobariko
Rozhodčí: Haacková (GER), Nurmiová (FIN) – Hammarová (SWE), Heikkinenová (FIN)
Diváci: 581
Vyloučení v týmu USA (Abbey Murphyová – 2 min., hrubost).