Košice – Spišská N. Ves 2:1 (kon.) | Nové Zámky – Trenčín 1:2 (po pr.) | Zvolen – Poprad 5:3 (kon.)

Trenčín dal gól!
    Trenčín strieľa v predĺžení veľmi rýchly gól a rozhoduje tento zápas. Lemcke zaviezol puk do útočného pásma, spoza hráča ho nahodil na bránu, kde Bakala vyrážal betónmi, Švec s dorážkou ešte neuspel, no PATRICKVI KUDLOVI sa to už podarilo a pohotovo dostal puk za bránkovú čiaru.
    Asistencie: Jozef Švec, Denis Hudec

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Riadna hracia doba víťaza tohto stretnutia neurčila, o malú chvíľu sa tak začne predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:32
    Prečíslenie hostí 3 na 2, ale strela od mantinelu z veľkého uhla nenarobila Bakalovi problémy.

58:17
    Berisha následne aj vypomohol v defenzíve, keď zablokoval Farleyho.

58:01
    Berisha pálil hneď po buly, ale priestor troch žrdí minul.

57:19
    Valachova zblokovaná strela skončila na ochrannej sieti.

56:12
    Sojčík mal pred bránou Minárika, ale skúsil sám z ihla prekvapiť Bakalu, ten ale strelu čakal a bez problémov zasiahol.

55:14
    Bezúchovu ranu zráža Bakala do rohu klziska.

54:42
    Šiška našiel žabkou Ahlholma, ešte Hatala dorážal, Trenčín sa ubránil.

54:00
    Holenda nabil Hatalovi, Bowns zasiahol lapačkou. Opäť náznak nervozity pred trenčianskou bránou.

53:52
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Trenčín (Kudla – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Nové Zámky (Langkow – 2 min., hrubosť).

53:51
    Jackson naservíroval puk Farleymu, ten zoči voči Bownsovi neskóruje!

53:22
    Hra je v posledných minútach dosť kúskovaná, teraz s po icingu hostí vhadzuje pred Bownsom.