Kobra – Řisuty 5:2 (kon.) | Cheb – Klatovy 2:1 (2:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Tábor 2:9 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Vel. Meziříčí – Kometa Brno B 2:1 (kon.)
Bílina – Děčín 6:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Letňany 4:2 (kon.) | Nová Paka – Jablonec n/N 3:6 (kon.)
Dvůr Králové n. L. – Hronov 7:5 (kon.) | Příbram – Písek 5:2 (kon.) | Opava – Kopřivnice 2:3 (kon.)
HC Baník Příbram
5:2 (2:0, 0:1, 3:1)
IHC Králové Písek
Středa 09.02.2022, 18:30 • ZS Příbram • 2. liga skupina Jih (ČR) • 37. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

HC Baník Příbram (2) se střetne na domácím stadionu s IHC Králové Písek (7). Příbram nahrála o čtyřicetsedm bodů více než soupeř.

Vzájemná utkání:

Písek – Příbram 2:5 (1:1, 1:0, 0:4)

Příbram – Písek 6:1 (2:0, 1:1, 3:0)

Písek – Příbram 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)

Příbram – Písek 4:1 (1.1, 1:0, 2:0)

Písek – Příbram 7:2 (4:2, 2:0, 1.0)

IHC Králové Písek po třech porážkách za sebou dokázal na domácím ledě zdolat Stadion Cheb 6:1.

Kanadské bodování:

1. Jan SÝBEK 50 (17+33)
    2. Jakub ČÍŽEK 46 (32+14)
    3. Vojtěch ŠUHAJ 45 (18+27)
    4. Lukáš BEDNAŘÍK 40 (16+24)
    5. Lukáš VOLF 31 (13+18)

HC Baník Příbram po výborné sérii sedmi zápasů bez porážky, zaváhal na svém ledě nečekaně proti Stadionu Cheb 3:4, následně si však ze dvojzápasu proti Klatovům připsal pět bodů.

1. Petr JOSEFUS 53 (17+36)
    2. Miroslav ROHLÍK 49 (19+30)
    3. Jan TLAČIL 48 (30+18)
    4. Ladislav GENGEL 31 (16+15)
    5. Jakub KÁNÍK 30 (8+22)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Šorf) – Malý, Vinš, Hlaváček, Havlín, Jelínek, Kutlák, Zdeněk – Chlouba, Bečvář, Kraus, Josefus (C), Rohlík (A), Pinkas, Tlačil, Panna (A), Furch, Gengel, Svoboda, Seniov.
    Trenér: Pavel Marek

IHC Králové Písek: Kříž (Ludvík) – Kurfürst, Dudáček, F. Novák, Dosek, Tampier, Turek, Velíšek – Čížek, Sýbek (C), Januška, Bednařík, Hracholskij, Matějček, Novotný, J. Volf, L. Volf, Lechnýř, Brož.
    Trenér: Milan Filipi

Rozhodčí: Květoň – Kubíček, Tuháček.

00:01

02:09
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram (Tadeáš Pinkas – 2 min., vysoká hůl).

02:51
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky ve vlastním oslabení je DAVID ZDENĚK – 1:0! Asistence: Jan Tlačil a Radek Jelínek.

04:09

05:50
    Autorem branky je ONDŘEJ PANNA – 2:0! Asistence: Miroslav Rohlík a David Zdeněk.

17:09
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Jakub Čížek – 2 min., sekání).

19:09

20:00

První třetina skončila úspěšněji pro celek HC Baník Příbram, díky rychlým brankám Zdeňka ve vlastním oslabení ze druhé minuty a o tři minuty později přidal druhou branku Ondřej Panna.

20:01

22:59
    Dnešní utkání sleduje 154 diváků!

24:52
    Písek právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ BEDNAŘÍK – 2:1! Asistence: Stanislav Dosek a Jakub Čížek.

25:48
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Stanislav Dosek – 2 min., hákování).

27:48

35:15
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Jan Tampier – 2 min., hákování).

37:15

40:00

Druhá třetina dopadla sice lépe pro hráče IHC Králové Písek, kteří zvítězili ve druhé třetině 1:0, ale po čtyřiceti minutách hry vede stále Příbram 2:1!

40:01

40:42
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram (Ladislav Gengel – 2 min., podrážení).

42:25
    Autorem branky v přeislové hře je JAN SÝBEK – 2:2! Asistence: Lukáš Volf a Daniel Dudáček.

46:24
    Autorem branky je ZDENĚK KUTLÁK – 3:2! Asistence: Petr Josefus a Ladislav Gengel.

49:42
    Autorem branky je JAN BEČVÁŘ – 4:2! Asistence: Jan Tlačil a Ondřej Panna.

51:35
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (Filip Novák – 2 min., podrážení).

53:35

54:22
    Vyloučení v týmu HC Baník Příbram (David Zdeněk – 2 min., hákování).

56:22

57:34
    Oddechový čas pro hosty – IHC Králové Písek!

57:59
    IHC Králové Písek zkouší hru bez brankáře!

59:13
    Autorem branky do prázdné písecké klece je LADISLAV GENGEL – 5:2! Asistence: Petr Josefus a Ondřej Panna.

59:13
    Brankář Kříž se vrátil zpět do své branky.

HC Baník Příbram potvrdil roli papírového favorita a porazil soupeře z Písku 5:2! (20:36:36)

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 3. Zdeněk (Tlačil, Jelínek), 6. Panna (Rohlík, Zdeněk), 47. Kutlák (Josefus, Gengel), 50. Bečvář (Tlačil, Panna), 60. Gengel (Josefus, Panna) – 25. Bednařík (Dosek, Čížek), 43. Sýbek (Volf, Dudáček)

Rozhodčí: Květoň – Kubíček, Tuháček