Black Dogs Budweis – UK Kings Prague 5:4 (po pr.)
Black Dogs Budweis
5:4 (2:0, 1:4, 1:0 - 1:0)
UK Kings Prague
Pondělí 14.02.2022, 18:15 • Hokejová hala POUZAR, České Budějovice • Univerzitní liga ledního hokeje • 16. kolo

Domácí tak přeťali 11 zápasů trvající šňůru neporaženosti Pražanů a berou si dva body do tabulky, čímž opět stáhli náskok UK. Těm se povedlo tedy ulovit pouhý bod. Hezký večer! (20:35:20)

63:42 PINKAS - 5:4

63:42
    Tým BLACK DOGS Budweis právě vstřelil branku!
    Při signalizovaném trestu domácí procpali kotouč za Maška a vítězí v prodloužení! Po střele Kubeše dorazil kotouč do branky TADEÁŠ PINKAS! Asistence: Jiří Kubeš.

63:00
    Hosté nespěchají a střídají.

61:35
    Čmejla nemířil přesně a i hosté se musí vracet.

61:09
    Zadovka na Vochozku se nepovedla a Blaci se musí vracet.

60:55
    Klinger neudržel puk před dotírajícím hráčem.

60:20
    Prvotní zteč Blaků skončila vysokým odrazem od Maška.

60:01

Blaci podruhé v řadě půjdou do extra času po srovnání tři a čtvrt minuty před koncem zásluhou Práška se Šuhajem.

60:00

59:38
    Třetina se už víceméně jen dohrává dlouhými puky.

57:55
    Domácí jsou najednou při chuti a snaží se vsítit rozhodující gól a odvrátit prodloužení.
    56:44 PRÁŠEK - 4:4

56:44
    Po několikáté v zápase máme srovnáno! Střela Šuhaje vypadla Maškovi z lapačky a LUKÁŠ PRÁŠEK kotouč pohotově dorazil mezi betony gólmana! Asistence: Jakub Šuhaj.

Marek Baloun

Branky a nahrávky: 15. Kaisler (Šafář, Dvořák), 16. Grauer (D. Svoboda), 36. Rolínek (Prášek, Bouška), 57. Prášek (Šuhaj), 64. Pinkas (Kubeš) – 21. Rudolph (Čmejla), 27. Piskač (Volf), 29. Hakl (Vilas, Rudolph), 39. Volf

Black Dogs Budweis: I. Svoboda (Marek Dvořák) – Hrůša, Bouška, Tintěra, Grauer, D. Svoboda, Krtek, Kubeš – Prokop, Matěj Dvořák, Prášek – Šafář, Kronus, Rolínek – Koupal (C), Tejko, Šuhaj (A) – Vochozka (A), Pinkas, Kaisler
    Trenér: David Oulík

UK Kings Prague: Mašek – Klinger (C), Kopenec, Chládek, Novák, Adamec, Vávra, Piskač, Řezáč – Rudolph, Halberštát, Velas – Hakl, Glitta, Volf – Čmejla
    Trenér: Aleš Hybner

Rozhodčí: Květoň – Kreuzer, Polonyi