Slovensko – Německo 4:0 (kon.) | Dánsko – Lotyšsko 3:2 (kon.) | Česko – Švýcarsko cz 2:4 (kon.)
Kanada – Čína 7:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
HC Dukla Jihlava
Úterý 15.02.2022, 13:00 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů - o účast v play-off • Skupina C

Z mé strany je to vše, přeji hezký zbytek dne. (15:02:59)

Dohráno a Boleslav dle výsledku hladce poráží Jihlavu, přičemž byla daleko ofenzivnější a efektivnější než soupeř. Zaslouženě vítězí. Dukla se snažila ve třetí třetině ze všech sil o alespoň čestný úspěch, který jim boleslavský brankář spolu s obranou nedopřáli. Jakub Král tedy bere ze zápasu nulu a Boleslav se usazuje díky bonifikaci s devíti body na čele skupiny C.

59:24
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Křepelka – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Jasečko – 2 min., nesportovní chování).

59:24
    Závar u levé tyče Filipa Krejčího, v jehož centru byl Jasečko, jenž se chytl se soupeřem.

58:54
    Křepelka ve střetu se soupeřem před trestnými lavicemi, až soupeřovi vyletěla hokejka z rukou vysoko do vzduchu.

58:34
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kerber – 2 min., hákování).

57:42
    Zhuštěno teď bylo před Králem, kde přihrávka hráče v žlutočerveném byla zachycena jeho protějškem v bílozeleném.

57:00
    Bruslaři jsou i přes splnění dvojgólové normy za třetinu při chuti a nadále útočí. Vinou nezdařené přihrávky se ale museli nyní stáhnout z útočného pásma.

56:32
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Důraz před brankou uplatnil nedobře hlídaný VOJTĚCH POLÁK, jehož opakovaný pokus v závaru skončil v síti. Asistence: Tomáš Rajgl a Tomáš Vyroubal.

55:46
    Prudký výpad Dukly nevedl ke ztrátě nuly Jakuba Krále.

55:08
    Filip Krejčí si na nedostatek práce v posledních tak 15 sekundách nemohl stěžovat. Čelil třem ranám, které vyrážel před se.

54:47
    Zakázané uvolnění Dukly.

54:33

54:20
    Bruslaři se opět osvobozují.

53:52
    Bruslaři se na chvíli osvobodili, pak hosté jeli přímo na Krále, který čelil nátlaku od Bačkovského.

53:20
    Dukla si posouvá puk z hráče na hráče, chybí střelba.

52:33
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Křepelka – 2 min., hákování).

52:21

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 8. Broš (Rajgl, Polák), 10. Brouček (Rajgl, Jasečko), 25. Moravec (Půček, Vacík), 30. Plíšek (Brouček, Moravec), 46. Brouček (Moravec, Plíšek), 57. Polák (Rajgl, Vyroubal)

BK Mladá Boleslav: Král (Stuchlík) – Moravec, Vacík (A), Křepelka, Rajgl, Vochvest, Jasečko – Simon (A), Závora (C),Polák, Snášel, Brouček, Půček, Broš, Vlasák, Václavík, Vyroubal, Plíšek
    HC Dukla Jihlava: Krejčí (Pulda) – Kerber, Sapík (A), Zeman, Vovsík, Šabatka, Cíhal – Baťa, Melenovský, Bačkovský, Straka, Zdarsa, Vyvial (C), Jungwirth, Pavelec, Rauš, Sojka

Rozhodčí: Pilný, Červenka – Kajínek, Ganger