Kanada – USA 3:2 (kon.)
HC Slavia Praha
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 17.02.2022, 17:30 • Zimní stadion Eden, Praha • DHL extraliga juniorů - o umístění na 13.-19. místě • 2. kolo

Ode mě je to dnes vše, děkuji za pozornost a někdy zase u hokeje napočtenou. (19:33:48)

Sešívaní si pohlídali vedení vytvořené z první třetiny. Oba týmy mohly přidat další góly, hra byla ale poznamenaná nepřesnostmi a to hlavně ze strany Kladna. 3 body tak zůstávají v Edenu.

59:16
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Sýkora – 2 min., podrážení).

58:31
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Stejskal – 2 min., napadení).

58:16
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kvasnička – 2 min., podrážení).

57:23

56:45
    Sešívaní poslali v krátkém časovém sledu hned pět nebezpečných pokusů na Hykela. Všechny ale skončily na kladenském brankáři, nebo byly sražené beky hostů.

55:23
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Robovský – 2 min., nedovolené bránění).

54:20
    Ladislav Funk pálil z velké dálky, jeho střela byla hodně tvrdá, byla ale nepřesná. Puk se od zadního mantinelu odrazil na hole Slávistů.

53:09

52:04
    Domácí ve čtyřech hráčích.

51:38
    Střela z hole Tomáše Šímy nenadělala domácím viditelnější potíže. Volevecký ji s velkým přehledem chytá.

51:09
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Hofmann – 2 min., nedovolené bránění).
    55 vteřin pro hosty v dvojnásobné početní výhodě.

50:04
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Palát – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

49:32

47:32
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jokl – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Perný – 5 min. + osobní trest do konce utkání, bitka).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kočka – 2 min., podrážení).
    Slavia má přesilovou hru pěti proti čtyřem.

46:44
    Kvasnička výborně zapracoval v útočné třetině a obral hosty o puk při jejich rozehře.

45:25
    Domácí v plném počtu. Ani z této kladenské přesilovky nakonec nic nevzniklo.

Michael Schuster

Branky a nahrávky: 2. Kvasnička (Labuzík, Šíma), 10. Labuzík (Kluch), 11. Hofmann (Hrdlička)

HC Slavia Praha: Volevecký (Pittr) – Hrdlička, Palát, Stejskal, Serov, Kluch, Brotánek – Štrombach, L. Strnad, Matuška, Míšek, Hofmann, Skoupý, Labuzík, Kvasnička, P. Šíma, Jokl
    Trenér: Petr Macek

Rytíři Kladno: Hykel (Gabriška) – J. Strnad, Robovský, Staněk, Perný, Burger, Funk, Sýkora – Hurta, Kočka, Šimek, T. Šíma, Kuzďas, Kouba, Vimmer, Nedvěd
    Trenér: Jindřich Lidický

Rozhodčí: Jaroš, Červenka – Hradil, Šimánek