Kanada – USA 3:2 (kon.)
HC Olomouc
4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
HC Litvínov
Čtvrtek 17.02.2022, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • DHL extraliga juniorů - o umístění na 13.-19. místě • 2. kolo

To je ode mě vše. U dalších zápasů DHL extraligy juniorů se těším na počtenou! (19:46:27)

Skončilo utkání mezi Olomoucí a Litoměřicemi. Hanáci svému soupeři nic nedarovali a připsali si výhru 4:0. O branky se postarali Jan Kučera, Aleš Poledna, Adam Drábek a Tobiáš Handl.

51:58
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kadár – 2 min., podrážení).

47:57
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Zapletal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

43:45
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hocelík – 2 min., vražení na mantinel).

40:01

Druhá třetina je již minulostí. V čase 23:04 se prosadil Adam Drábek. V polovině střední části hry vedli Hanáci po gólu Tobiáše Handla už 4:0. Třetí dějství začne přibližně v 19:10.

40:00

30:47
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Groch – 2 min., nedovolené bránění).

29:15
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hanáci vedou už o čtyři góly. Tentokráte se po souhře Matašovského a Rudy prosadil Tobiáš HANDL. Asistence: Marek Matašovský a Stanislav Ruda.

23:04
    Olomouc už odskakuje na rozdíl třech gólů! O další branku se postaral Adam DRÁBEK. Asistence: Matyáš Fasner a Patrik Tarnoczy.

20:01

Je za námi první dvacetiminutovka. Už v čase 1:25 otevřel skóre po individuální akci Jan Kučera. V 16. minutě se Hanáci radovali znovu, když se ke střele dostal Aleš Poledna. Druhá třetina začne přibližně v 18:20.

20:00

19:36
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Slavík – 2 min., nedovolené bránění).

15:38
    Hanáky posouvá do dvoubrankového vedení po souhře se Zapletalem a Kučerou kapitán olomouckého celku Aleš POLEDNA. Asistence: Jakub Zapletal a Jan Kučera.

06:52
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Trest pro hráčskou lavici. – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Panáček.

02:02
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Hák – 2 min., podrážení).

Michal Jonáš

Branky a nahrávky: 2. Kučera, 16. Poledna (Zapletal, Kučera), 24. Drábek (Fasner, Tarnoczy), 30. Handl (Matašovský, Ruda)

HC Olomouc: Špunar (Kmec), Kočí, Přecechtěl, Groch, Panáček, Drábek, Stratil, Poledna (C) – Kučera, Havel, zapletal – Fasner, Matašovský, Fibigr – Handl (A), Mácha, Tarnoczy – Ruda
    Trenér: Karel Beran

HC Litvínov: Klika (Čermák), Hora, Baláž, Kadár, Hocelík, Hák, Kroupa, Kuchař – Postl, Danielčál, Stehlík (C) – Beran, Vopat, Limanovský (A) – Maštalířský, Špaček, Skuhrovec – Slavík
    Trenér: Radek Mrázek

Rozhodčí: Obadal, Vrba – Kráľ, Štěrba