Finsko – Slovensko 2:0 (kon.) | Tým ROV – Švédsko 2:1 (3:2 po s.n.)
Berani Zlín
5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
Mountfield HK
Pátek 18.02.2022, 16:15Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • Skupina B

To je ode mne pro tuto chvíli vše, doufám že jste si zápas užili, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera a budu se těšit zase příště.

Na shledanou. (18:22:04)

Je konec!

Berani nakonec větší drama vůbec nedopustili a třetí třetinu a to i přes to, že závěrečná perioda zůstane jako jediná vyrovnaná – 1:1.
    Hradec Králové už si i tak těžkou situaci výrazně zkomplikoval hned několika vyloučeními, ševci naopak hráli trpělivě a zaskočit se nenechali.

Končí tak zápas, který musel oko diváka bavit, za zmínku stojí především první dvě třetiny plné akce, a to nejen té gólové, ale i co se fyzických aspektů hry týče.

Dovolím si ještě jednu zajímavost: Hradec Králové poprvé v nadstavbě prohrává rozdílem více jak dvou branek, pro ševce výstavní vizitka!

Suma sumárum: Berani Zlín vs Mounfield HK 5:2!

59:29
    Posledních 30 vteřin, ševci útočí, nic se už se však měnit nebude.

59:09
    Jedovka Richarda Babulíka, Meišner vyráží nad bránu.

58:59
    Icing ševců.

58:37
    Výpad hostů řeší Samuel Kowalczyk jenž se natáhl jak široký tak dlouhý a většímu vzruchu ve svém brankovišti zabránil.

58:35

57:38
    Kotouč lítá ze strany na stranu, mnohdy vzduchem takže přihrávku není možno zpracovat, tohle však žlutomodrým stačí.

57:36
    Další zářez Zdeňka Urbana, tentokrát se srazil za bránou.

57:03
    Ševci se nedomluvili a přihrávkou na modrou čáru neplánovaně opouští pásmo.

56:17
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (David Pavič – 2 min., hákování).

56:17
    Hradec se zařezává sám, přichází úplně zbytečně hákování!

55:12
    Tutovka na zlínských holích, dokonce se zdálo že kotouč je v síti! Kus černé gumy však nakonec nejspíše nejdříve navštívil horní tyčku, následně brankovou čáru a nakonec svou misi ukončil, stav zůstane nezměněn.

55:03
    Až teď, Meišner zasahuje.

54:44
    Ševci drží pásmo, střela z toho však nakonec zatím nebyla.

54:06
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Dominik Pavlík.

53:47
    Filip Žaba má rychlé nohy! Talentovaný obránce si udělal výlet až do útočného pásma, zakýval rameny a vypálil. Tahle akce ovšem nakonec nekončí žádaným úspěchem.

Adam Čuba

Branky a nahrávky: 11. Hamrla (Mikel, Hampl), 21. Marek (Urban), 23. Holba (Babulík), 35. Heš (Vaculík, Kotala), 41. Mikel (Hamrla, Vaculík) – 34. Mach (Král), 51. Trejbal (Burda)

Berani Zlín: Kowalczyk (Uherek) – Kotala, Řezníček, Hamrla, Mikel, Kopřiva, Špaňhel, Šišák – Urban, Vaculík, Hampl, Holba, Marek, Babulík, Kaláč, J. Heš, Klimek
    Mountfield HK: Meišner (Kasal) – Fiala, Žaba, Pavlič, Burda, Mráz, Bezlepec, Samek, Pavlík – Jón, Vencl, Síla, Hora, Mach, Klíma, Trejbal, Král, Novotný

Rozhodčí: Pavel – Šobáň, Kaprál