Granada – Villarreal 1:4 (kon.) | Osasuna – Atlético 0:3 (kon.) | Cádiz – Getafe 1:1 (kon.)
Real Madrid – Alavés 3:0 (kon.)
Real Madrid
3:0 (0:0)
Deportivo Alavés
Sobota 19.02.2022, 21:00 • Estadio Santiago Bernabéu, Madrid • Španělská LaLiga • 25. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:52)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 14:5. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 6:11.

Je dobojováno, Real nakonec ve druhém poločase potvrdil svou roli vysokého favorita. Oproti bezbrankové první půli se ve druhé půli domácí rozstříleli a soupeři nasázeli tři branky.
    Real vstoupil do druhého poločasu velice aktivně a vytvořil si velký tlak, kterému defenziva Deportiva jen velice těžce odolávala. Nakonec se ale udržet nula vzadu hostům nepovedlo a z Madridu odjedou s prázdnou.

90+3

90+1
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    KARIM BENZEMA s naprostým přehledem proměňuje pokutový kop a domácí tím jistí své dnešní vítězství.

90+1
    Rodrygo (Real Madrid) byl ve vápně soupeře zastaven bránícím Florianem Lejeunem a je z toho pokutový kop pro domácí!

90
    Marcelo (Real Madrid) odcentroval z levé strany, míč odvrací obránce Deportiva.

89
    Edgar Méndez (Alavés) vystihl rozehrávku soupeře, ale míč mu uskočil do autu, vhazují domácí.

87
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Dani Carvajal, přichází Lucas Vázquez.

86
    Útočným faulem končí akce Realu, hosté se tak po delší době opět dostanou k míči.

85
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Vinícius Júnior, přichází Eden Hazard.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Ferland Mendy, přichází Marcelo.

84
    Ximo Navarro (Alavés) si sklepává míč u půlící čáry a rozhodně nikam s kombinací nespěchá.

83
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Rubén Duarte, přichází Ximo Navarro.
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Mamadou Loum, přichází Antonio Moya.

82
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marco Asensio, přichází Dani Ceballos.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Rodrygo.

80
    Tak tentokrát domácí, vůbec poprvé v zápase, dokázali parádně rozebrat defenzivu Deportiva, když si Karim Benzema přiťukl míč na pravé straně s Asensiem, následně poslal míč před branku, kde se dokázal odpoutat od obránce VINÍCIUS JÚNIOR, který poté míč neomylně poslal do branky.

79
    Real stále na míči, hosté jsou i za tohoto stavu zalezlí na své polovině, protože tlak domácích pokračuje.

77
    Další šanci domácích nevyužil Karim Benzema, který, po přihrávce Júniora, trefil tyč!

76
    Obránce Rubén Duarte (Alavés) pouze nakopává míč dalek od svého vápna.

75
    Dani Carvajal (Real Madrid) napálil míč z voleje, z pravé strany, z prostoru před vápnem Deportiva a gólman Pacheco dalším skvělým zákrokem tuto šanci zneškodnil.

Martin Dvořák

Branky: 63. Asensio (Benzema), 80. Vinícius Júnior (Benzema), 90+1. Benzema (pen.)

Karty:   33. Modrić (REA) – 48. Loum (DAL)

Real Madrid: Courtois – Carvajal (87. L. Vázquez), Militao, Alaba, F. Mendy (85. Marcelo) – Valverde, Casemiro, Modrić (82. Rodrygo) – Asensio (82. D. Ceballos), Benzema, Vinícius Júnior (85. E. Hazard).
    Náhradníci: Lunin – Isco, Marcelo, Nacho Fernández, Kroos, L. Vázquez, Bale, Jović, E. Hazard, D. Ceballos, Camavinga, Rodrygo.

Trenér: C. Ancelotti

Deportivo Alavés: F. Pacheco – Tenaglia, Miazga, Lejeune, R. Duarte (83. Navarro) – Pina – Jason (61. Pons), Escalante (72. Méndez), Loum (83. Moya), Rioja (72. M. Vallejo) – Joselu.
    Náhradníci: Sivera – Pons, Abqar, López, Martín, Pellistri, M. Vallejo, Moya, García, Navarro, De la Fuente, Méndez.

Trenér: Mendilibar

Rozhodčí: Munuera – Prieto, A. Martínez