Kometa Brno – Litvínov 1:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 2:3 (2:4 po s.n.) | Plzeň – Vítkovice 3:1 (kon.)
Olomouc – Kladno 4:1 (kon.) | Pardubice – Liberec 1:2 (kon.)
HC Olomouc
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Úterý 22.02.2022, 13:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina E

Konec zápasu. (15:06:33)

58:55
    Olomouc právě vstřelila branku!
    JAKUB BELAN pečetí výhru Olomouce střelou do prázdné brány při vlastním oslabení. Bez asistence.

57:42
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Šlahora – 2 min., napadení).

47:15
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Miškovský – 2 min., hákování).

44:38
    Hanáci odskakují do dvoubrankového vedení! O gól se postaral MARTIN IZÁK, bod za asistenci si připisuje Nickolas Šlahora.

40:01

Ve druhé třetině jsme viděli první branku, o kterou se postaral ve 40. minutě Viktor Šulgan. Ani jeden tým se ale dokázal prosadit ani v jedné ze šesti přesilovek, do závěrečného dějství tak vstupuje Olomouc s jednobrankovým vedením.

40:00

39:43
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Neoral – 2 min., podrážení).

39:23
    Autorem branky je VIKTOR ŠULGAN. Asistence: Martin Izák.

34:27
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Miškovský – 2 min., sekání).

32:28
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Cekr – 2 min., držení).

27:25
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Šenk – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Zavoral – 2 min., hákování).

24:51
    Vyloučení v týmu HK Mladí Draci Šumperk (Lichner – 2 min., hákování).

20:01

Po první části hry je stav stále bezbrankový. Otevřít skóre mohli v 15. minutě domácí, přesilovou hru ale neproměnili. Druhá třetina začne přibližně v 13:48.