Helas Brno – FTZS Liberec 4:5 (kon.) | Chrudim – Ž. Vlci Brno 11:1 (kon.) | Slavia – Olympik Mělník 6:2 (kon.)
Rapid Ústí n/L – Interobal Plzeň 0:9 (kon.) | Svarog Teplice – Česká Lípa 5:2 (kon.) | Sparta – České Budějovice 10:2 (kon.)
FK Chrudim
11:1 (9:0)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 25.02.2022, 20:001. Futsal liga • 20. kolo

27:04
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!
    Tak hosté měli v Chrudimi spoustu zajímavých šancí a nyní se i prosazují! Akci dva na gólmana využil po laxnosti chrudimské defenzívy MARTIN HANUŠ – 11:1!

26:28
    Chrudim právě vstřelila branku!
    A domácí zjevně nemají dost! Hattrick dokonává také PAVEL DROZD, jenž využil chybné rozehrávky soupeře a trefil prázdnou branku – 11:0!

23:43
    V Chrudimi máme dvojciferný výsledek! Kouzlo gólmana Pšurného odčaroval čtyři minuty po začátku druhé půle TORRES – 10:0!

14:54
    Vzápětí mohou chrudimští fanoušci slavit podeváté, přihrávku ROMANA MAREŠE si hosté smolně srazili opět do vlastní sítě – 9:0!

12:54
    Po třinácti minutách tu máme první hattrick! DAVID DROZD poslal míč o břevno do brněnské sítě již potřetí v dnešním utkání – 8:0!

11:34
    Sedmička na kontě Chrudimi přichází po další ukázkové střele nejlepšího zakončovatele ligy PAVLA DROZDA – 7:0!

05:43
    V Chrudimi sledujeme úžasnou kanonádu, hosté absolutně nestíhají! Tentokrát si oba hráči role vyměnili, Večeřu prostřelil TOMÁŠ KOUDELKA – 6:0!

04:54
    Pět minut, pět branek! Koudelka vybídl DAVIDA DROZDA k druhé trefě v dnešním utkání – 5:0!

04:23
    S hosty to vůbec nevypadá dobře! Čtvrtá branka zkraje utkání, tentokrát se prosadil DAVID DROZD – 4:0!

03:55
    Kooperaci bratří Drozdových zakončil na zadní tyči PAVEL DROZD do prázdné branky – 3:0!

03:17
    Domácí se prosazují ze svého tlaku, Torresův parádní pas uklidil dělovkou do šibenice do sítě EVERTON – 2:0!

01:45
    Domácí se dostávají do vedení! Nejprve nastřelili tyčky Torres a vzápětí Everton, gól si tak museli dát hosté sami. Nepřesný odkop z brankové čáry trefil brankáře VÁCLAVA VEČEŘU (vlastní), od něhož se míč odrazil do sítě – 1:0!

Petr Dejnožka

Branky: 2. Večeřa (vla.), 4. Everton (Torres), 4. P. Drozd (D. Drozd), 5. D. Drozd (Koudelka), 5. D. Drozd (Koudelka), 6. Koudelka (D. Drozd), 12. P. Drozd, 13. D. Drozd (Koudelka), 15. Mareš, 24. Torres (Koudelka), 27. P. Drozd – 28. Hanuš (Bílý)

Karty:   30. Everton (CHR), 33. Balog (CHR) – 33. Chráscina (ZVB)

FK Chrudim: Dudu (Javorski) – Everton, Mareš, Kubát, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Torres, Balog, Radovanovič, Slováček
    Žabinští Vlci Brno: Večeřa (21. Pšurný) – Chroust, Kratochvíl, Starý, Hansl, Trbušek, Bílý, Hanuš, Chráscina

Rozhodčí: Jurča, Kabeláč – Kolbaba