Pittsburgh – New Jersey 1:6 (kon.) | Florida – Columbus 3:6 (kon.) | NY Rangers – Washington 4:1 (kon.)
Toronto – Minnesota 3:1 (kon.) | Nashville – Dallas 2:1 (1:0 po s.n.) | Seattle – Boston 2:3 (po pr.)
Vancouver – Calgary 7:1 (kon.) | San Jose – NY Islanders 4:3 (1:0 po s.n.)

59:07
    Evan Rodrigues se dostal až do mezikruží, když následně Nico Daws jeho střelu na lapačku vychytal.

57:52
    Po vyražené střele Dougieho Hamiltona zakončoval ještě Tomáš Tatar, ale ani on nebyl úspěšný.

56:57
    Sražená rána Kasperiho Kapanena skončila v ochranné síti. Následuje poslední komerční přestávka zápasu.

55:30
    Domácí se po zisku puku jen kusu černé gumy zbavili a odjeli střídat. Utkání už se v podstatě jen dohrává.

54:00
    Domácí už působí odevzdaným dojmem. Hosté jsou naopak i nadále aktivní a je vidět, že hokejisty Devils toto utkání baví i nadále.

52:25
    Jack Hughes hledal křižným pasem volnou hůl Jegora Šarangoviče, avšak pas na něj neprošel.

51:30

51:06
    Ránu Jacka Hughese Casey DeSmith vyrazil do ochranné sítě.

50:49
    Domácí se sice nyní brání dobře, ale to jim v tuto chvíli za současného stavu nestačí.

50:00
    Pokračuje přesilová hra hostů, jelikož Jeff Carter před šestým gólem hostů obdržel celkem čtyři trestné minuty.
    49:30 Nico HISCHIER - 1:6

49:30
    Devils právě vstřelili branku!
    Hosté v přesilové hře skórují! Do dobré palebné pozice si sjel NICO HISCHIER, jehož rána zápěstím ke vzdálenější tyči byla naprosto přesná. Asistence: Jack Hughes.

49:10
    Ránu Dougieho Hamiltona zblokoval John Marino.

48:41

48:17
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Jeff Carter – 2+2 min, vysoká hůl).

48:09
    Hosté hrají při hře čtyři na čtyři v pohodě s kotoučem na svých holích.

47:29
    Vyloučení v týmu Pittsburgh Penguins (Sidney Crosby – 2 min., krosček).

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 32. Malkin (Guentzel, Crosby) – 2. Bratt (N. Hischier, Zacha), 6. Bratt, 7. Šarangovič (P. K. Subban), 30. Mercer (J. Hughes), 34. Severson (J. Hughes, N. Hischier), 50. N. Hischier (J. Hughes)

Pittsburgh Penguins: Jarry (34. DeSmith) – Dumoulin, Letang (A), M. Pettersson, Marino, Matheson, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Rust – D. Heinen, Malkin (A), J. Carter – B. McGinn, Rodrigues, Kasperi Kapanen – Aston-Reese, Boyle, D. Simon.
    Trenér: Mike Sullivan

New Jersey Devils: Daws (J. Gillies) – Siegenthaler, D. Hamilton, Graves, Severson (A), Ty Smith, P. K. Subban – Šarangovič, J. Hughes (A), Mercer – Zacha, N. Hischier (C), Bratt – A. Johnsson, J. Boqvist, Tatar – Vesey, M. McLeod, Bastian.
    Trenér: Lindy Ruff

Rozhodčí: Hebert, South – McNamara, Deschamps

Diváci: 18 057