Banská Bystrica – HC Slovan 5:4 (1:0 po s.n.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 2:3 (2:3 po s.n.) | Trenčín – Spišská N. Ves 0:0 (zruš.)
Nové Zámky – Košice 5:0 (kon.) | Prešov – Nitra 3:4 (po pr.) | Poprad – Zvolen 2:3 (kon.)
po s.n. (2:3)
HK DUKLA Ingema Michalovce
2:3 (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 25.02.2022, 17:30 • Zimný štadión Michalovce • Tipos Extraliga (SR) • 41. kolo

V zápase 41. kola našej najvyššej hokejovej súžaže zdolal posledný Liptovský Mikuláš štvrté Michalovce výsledkom 3:2 po samostatných nájazdoch. Diváci na Zemplíne veľa pekných hokejových momentov nevideli a zväčša to bola hra po rohoch klziska. Po úvodnej tretine domáci prehrávali 0:2, keď sa za hostí presadil Shiksatdarov a Mezovský. V prostrednej tretine líšky dokázali vyrovnať, keď udreli dvakrát v oslabení zásluhou Buca a Erkinjunttiho. V tretej tretine a ani v predĺžení diváci gól nevideli a rozhodnúť sa muselo až v samostatných nájazdoch, v ktorých sa lepšie darilo hosťom z Liptova. Autorom víťazného gólu sa stal Lukáš Handlovský. (00:12:01)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHk 32 Liptovský Mikuláš.
    Autorom víťazného gólu je LUKÁŠ HANDLOVSKÝ.