Písek – Řisuty 7:4 (kon.) | Cheb – Příbram 5:0 (kont.) | Havlíčkův Brod – Kobra 2:5 (kon.)
Opava – Vel. Meziříčí 2:1 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 3:2 (3:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 3:4 (po pr.)
Hronov – Děčín 10:3 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 8:0 (kon.) | Nová Paka – Bílina 9:2 (kon.)
Klatovy – Tábor 3:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 2:4 (kon.)
Mostečtí Lvi
2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
HC Dvůr Králové n. Labem
Sobota 26.02.2022, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 42. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vážení sportovní přátelé. Dnes je pořád o co hrát, protože je jasné, že se týmy spolu utkají v prvním kole play off. Oba týmy do dnešního dne spolu odehráli čtyři zápasy. ovšem statistiky hovoří pro hosty. Dnes se utká třetí tým 2.ligy Sever MOESTEČTÍ LVI s druhým týmem HC RODOS Dvůr Králové nad Labem.
    Jak vypadaly tedy předchozí zápasy obou soupeřů?
    9.10.2021 HC RODOS Dvůr Králové – MOSTEČTÍ LVI 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
    6.11.2021 MOSTEČTÍ LVI – HC RODOS Dvůr Králové 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)
    4.12.2021 HC RODOS Dvůr Králové – MOSTEČTÍ LVI 2:1s.n (0:0, 1:1, 0:0 – 0:0, 1:0)
    8.1.2022 MOSTEČTÍ LVI – HC RODOS Dvůr Králové 5:3 (1:0, 3:0, 1:3)

Jak vidíte, tak je Dvůr jediný soupeř, se kterým nepadají desetibrankové příděly. Hosté mají šestizápasovou šňůru výher, o čemž svědčí, že jsou dobře naladěni a chtějí vykročit do play off na vítězné vlně. To ovšem chtějí i domácí, tak se těšme na hokej.

Jak vypadali předchozí zápasy HC RODOS Dvůr Králové nad Labem?

HC Draci Bílina – HC RODOS Dvůr Králové 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)
    HC RODOS Dvůr Králové – HC Draci Bílina 12:6 (5:0, 2:0, 5:5)
    HC RODOS Dvůr Králové – BK Nová Paka 9:2 (4:0, 1:1, 4:1)

MOSTEČTÍ LVI – HC Draci Bílina 14:3 (3:0, 5:0, 6:3)
    BK Nová Paka – MOSTEČTÍ LVI 3:4 (2:0, 1:2, 0:2)
    HC Děčín – MOSTEČTÍ LVI 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    Tak to je nástup. První šance, první branka. Jejím autorem je po pohledné akci JAROSLAV DVOŘÁK. Asistence: Lukáš Kučera a Jan Dvořák.

04:57
    Ivan Řehoř se snažil najít volného Pavla Smolku. Hostující obrana ho ovšem pokryla

06:16

07:33
    Teď si to LVI chtěli dát až do kuchyně. Po ose Procházka – Kýhos – Stříbrný posledně jmenovanému kotouč přeskočil hůl. Hodně pohledná akce

09:06
    Za sekání Michaela Steinochera na Jakuba Luštince, který byl v samostatném úniku, je nařízeno trestné střílení

09:06
    JAKUB LUŠTINEC s přispěním horního vinglu proměňuje trestné střílení

09:23
    Zakázané uvolnění hostů

11:23
    Agilní Jakub Luštinec opět v dobré pozici golfákem míří mimo branku Lukáše Hosnedla

11:56

12:30
    V dobré příležitosti se ocitl Milan Böhm Ovšem byl blízko Jaroslava Brázdila. Ten chytá

13:09
    Josef Stříbrný nahrál krásně Jakubovi Procházkovi, který mířil na teploměr. Ovšem Jaroslav Brázdil včas secvaknul

14:50
    Tak to je těžká rána pro domácí. Z dalšího úniku překonává Lukáše Hosnedla DOMINIK DUŠEK padáčkem. Asistence: Jiří Půhoný a Michal Petira

17:33
    Vítězslav Nedrda z dobré šance trefuje rameno Jaroslava Brázdila

20:00

První třetina se domácím moc nepovedla. Domácí jsou jsou bez energie, čehož využili hosté. Hned z první šance skóroval Jaroslav Dvořák. Poté z trestného nájezdu za faul skóroval sám postižený – Jakub Luštinec, 0:2. Netrvalo dlouho a na 0:3 upravil Dominik Dušek. Domácí si moc šancí nevytvořili a proto je výsledek, jaký je. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina

20:01

21:08
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Muška – 2 min., hákování).

21:20

21:44
    Ivan Řehoř krásně nabil Pavlovi Smolkovi. Jaroslav Brázdil se přesunul včas

22:05
    Opět zasahuje Jaroslav Brázdil

22:39
    Vojtěch Kysela se prosmýkl jako lasička za hostující obranu, Jaroslav Brázdil je zatím bezchybný

23:13
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Tondr – 2 min., podrážení).

24:04
    Jakub Procházka musí dát hokejku do svěráku, zatím zanáší mimo

24:35
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Tak na to se dalo koukat!!! Po krásných přihrávkách míří skoro do prázdné MARTIN MICAL. Asistence: Ivan Řehoř a Michal Steinocher

25:44
    Teď se zase vytáhl proti Jiřímu Půhonému Lukáš Hosnedl. Kryl hezky jeho samostatný únik, pohlídal si i střelu zpoza branky

29:31
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Dvořák Jan – 2 min., hákování).

32:54
    Martin Mical se nejdříve dobře a drze nacpal před Jaroslava Brázdu, ovšem ani vybruslení a střela na hostujícího brankaře neplatila. Drží akcie hostů vysoko

33:33
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Smolka – 2 min., podrážení).

37:20
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Steinocher – 2 min., hákování).

39:54
    Krásná přihrávka Vladimíra Kýhose na Pavla Smolku. Ten ovšem netrefil přesně, mohlo to být veselejší a zajímavější

40:00

Je vidět, že se jedná o přípravu na úterní první zápas play off. Sice vidíme snahu, ale nasazení není stoprocentní. Druhá třetina nám přinesla více vyloučených nežli branek. Domácím se však podařilo ve 25. minutě proměnit přesilovou hru zásluhou Martina Micala. Skóre je po dvou třetinách 1:3. Ve třetí třetině je tak alespoň o co hrát. V dnešním utkání to bude však pouze čest

40:01

40:23
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., nedovolené bránění).

41:59
    Vojtěch Havlas byl úplně sám před Lukášem Hosnedlem. Kvrdlal to však tak dlouho, že udělal z domácího brankáře hrdinu

45:07
    Bombice Davida Šestáka byla už třetí v řadě. Teď je zase hrdinou Jaroslav Brázdil