Písek – Řisuty 7:4 (kon.) | Cheb – Příbram 5:0 (kont.) | Havlíčkův Brod – Kobra 2:5 (kon.)
Opava – Vel. Meziříčí 2:1 (kon.) | Kopřivnice – Žďár n/S 3:2 (3:1 po s.n.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 3:4 (po pr.)
Hronov – Děčín 10:3 (kon.) | Letňany – Jablonec n/N 8:0 (kon.) | Nová Paka – Bílina 9:2 (kon.)
Klatovy – Tábor 3:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Dvůr Králové n. L. 2:4 (kon.)
Mostečtí Lvi
2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
HC Dvůr Králové n. Labem
Sobota 26.02.2022, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga skupina Sever (ČR) • 42. kolo

Skončila nám třetí třetina dnešního utkání. Přinesla nám dvě branky. Domácí vykřesali jiskru naděje, když ve 48. minutě pohlednou akci proměnil Milan Böhm. Ovšem hosté, při hře bez brankáře trefili zásluhou Martina Tondra prázdnou a utkání bylo rozhodnuto. Příští týden začíná play off se stejným soupeřem. To už bude jiné kafe (19:31:36)

54:39
    Michal Procházka najel před Lukáše Hosnedla jako T-34, ovšem domácí brankář v klidu lape, i bez hokejky

53:29
    A opět i třetí střelu Davida Šestáka chytá Jaroslav Brázdil. Výborný zákrok

52:32
    Vladimír Kýhos v obrovské šanci!!! Jaroslav Brázdil ovšem vykryl výborně prostor a nedal domácímu útočníkovi šanci

50:44
    Lukáš Hosnedl teď výborně před Jaroslavem Dvořákem

48:51
    Vojtěch Kysela teď bleskově zakončil po přihrávce Štěpána Urbánka. Jaroslav Brázdil byl pozorný

47:49
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Tak jsme se dočkali!!! Branku naděje střílí z před brankoviště MILAN BÖHM. Asistence: Jiří Hoffmann

45:07
    Bombice Davida Šestáka byla už třetí v řadě. Teď je zase hrdinou Jaroslav Brázdil

41:59
    Vojtěch Havlas byl úplně sám před Lukášem Hosnedlem. Kvrdlal to však tak dlouho, že udělal z domácího brankáře hrdinu

40:23
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., nedovolené bránění).

40:01

Je vidět, že se jedná o přípravu na úterní první zápas play off. Sice vidíme snahu, ale nasazení není stoprocentní. Druhá třetina nám přinesla více vyloučených nežli branek. Domácím se však podařilo ve 25. minutě proměnit přesilovou hru zásluhou Martina Micala. Skóre je po dvou třetinách 1:3. Ve třetí třetině je tak alespoň o co hrát. V dnešním utkání to bude však pouze čest

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 25. Mical (Řehoř, Steinocher), 48. Böhm (Hoffmann) – 1. Dvořák (Kučera, Dvořák), 10. Luštinec, 15. Dušek (Půhoný, Petira), 60. Tondr

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Kovařík) – Urbánek, Havlůj (C), Steinocher, Fučík, Šesták, Hoffmann – Stříbrný, Kýhos (A), Procházka – Smolka, Řehoř, Mical – Kysela, Böhm, Nedrda (A) – Dohnal
    Trenér: Vladimír Machulda

HC Dvůr Králové n. Labem: Brázdil (Kozák) – Matějíček (C), Petira, Tondr, Muška, Franc, Voňka – Luštinec, Dvořák Jar., Dvořák Jan – Dušek, Procházka, Kučera – Půhoný, Ježek, Havlas – Valášek (A)
    Trenér: Jiří Zörkler

Rozhodčí: Pastler – Tichý, Pěkný