Ústí n/L – Vrchlabí 3:2 (kon.) | Šumperk – Třebíč 0:1 (kon.) | Sokolov – Slavia 7:6 (po pr.)
Prostějov – Litoměřice 6:8 (kon.) | Havířov – Přerov 0:2 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 1:0 (kon.)
Benátky n/J – Vsetín 2:8 (kon.) | Kolín – Jihlava 2:5 (kon.) | Šumperk – Kadaň 5:0 (kont.)
HC RT TORAX Poruba
2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 26.02.2022, 13:15 • RT TORAX ARENA • Extraliga dorostu - o účast v play-off • Skupina E

59:37
    Vsetín právě vstřelil branku!
    RT TORAX ztratil pásmo, snažil se jej udržet a nahrávkou na druhou stranu hřiště uvolnit prostor pro založení útoku. Jenže ADAM KOLÁČEK tento manévr ve středním pásmu vystihl a po vjetí do útočné třetiny od mantinelu pod domácí střídačkou poslal puk do prázdné brány.

57:39
    Poruba právě vstřelila branku!
    Při hře čtyři na čtyři se prosazuje sólovou jízdou do útočné třetiny DANIEL JANEČEK. Objel hráče jako kužele na tréninku a u levé tyče klečícího Čadu překonal dloubáčkem pod horní tyč. Asistence: David Moravec.

50:51
    ADAM KOLÁČEK zacílíl, střelil a vyrazil Marečkovi pití z branky. Asistence: Filip Kovář.

43:06
    Základem byla špatná rozehrávka porubských obránců a následné nepokrytí útočníka v brankovišti. Střelu Šedlbauera Mareček vykryl, ovšem kotouč mu přepadl přes betony a ve středu brankoviště to viděl MARTIN ŠKARKA, který již nemohl neminout odkrytou bránu. Asistence: Matěj Šedlbauer.

37:17
    Po středovém vhazování se RT TORAX nahnal do útočné třetiny, kde LEV STASIUK obkroužil bránu a střelou tahem na ose hřiště a po ledě utkání vyrovnává. Asistence: Maxim Vehovský a David Moravec.

36:57
    Velký závar v porubském brankovišti ukončil dorážkou MARTIN ŠKARKA. Asistence: Marek Stodůlka a Adam Raušer.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 38. Stasiuk (Vehovský, Moravec), 58. Janeček (Moravec) – 37. Škarka (Stodůlka, Raušer), 44. Škarka (Šedlbauer), 51. Koláček (Kovář), 60. Koláček

HC RT TORAX Poruba: Mareček (Chylík) – Pavlíček, Janeček, Jeřábek, Michalčík, Glos, Kalužík – Vehovský, Moravec, Stasiuk – Veselý, Kršík, Šrubař – Konečný, Wendelín, Wardas
    Trenér: David Moravec

VHK ROBE Vsetín: Čada (Konečný) – Stodůlka, Kučný, Šedlbauer, Kotrla, Herman – Bartoněk, Koláček, Juraň, Pořízka, Vaněk, Kovář, Šárka, Pejchal, Raušer
    Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Blaha – Gebauer, Přecechtěl