Banská Bystrica – Michalovce 3:4 (kon.) | Nitra – Poprad 5:2 (kon.) | Košice – Trenčín 3:2 (3:2 po s.n.)
Zvolen – Nové Zámky 5:2 (kon.) | Spišská N. Ves – Lipt. Mikuláš 0:0 (odl.) | HC Slovan – Prešov 4:2 (kon.)
po s.n. (3:2)
HC Košice
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Neděle 27.02.2022, 16:00Tipos Extraliga (SR) • 42. kolo

V samostatných nájazdoch si bod navyše vybojovali Košice. Ďakujeme za pozornosť a prajeme príjemný zvyšok večera. (18:45:54)

65:00 Marek SLOVÁK - 3:2

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Košice.
    Autorom víťazného gólu je MAREK SLOVÁK.

5. série
    3:2
    A napokon sa tak aj stalo! MAREK SLOVÁK trafil ľavú žrď a od nej sa puk odrazil za bránkovú čiaru.

5. série
    2:2
    Hosťujúci Tybor v zakončení minul bránku, Košičania môžu rozhodnúť.

4. série
    2:2
    McPherson svoju pozíciu zvládol a vyrovnal na 2:2.

4. série
    1:2
    Marek Valach si pripisuje technický gól, pretože košický gólman vykopol bránku.

3. série
    1:1
    Neuspel ani domáci Ihnačák. Aj on to skúsil po ľade.

3. série
    1:1
    Mahbod to skúsil po zemi, ale Košarištan tam nechal betón. Gól z toho nie je.

2. série
    1:1
    Domáci Klhůfek neuspel. Brankár puk lapačkou vyrazil do žrde.

2. série
    1:1
    Uspel aj Berisha. Strelou zápästím vyrovnáva na 1:1.

1. série
    1:0
    Domáci Pereskokov bol po blafáku a bekhende úspešný.

1. série
    0:0
    Nájazdy odštartoval hosťujúci Denis Hudec. Skúsil to ponad vyrážačku, ale Košarišťan to prečítal.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani po predĺžení víťaza tohto zápasu nepoznáme. Nasledovať bude úprava ľadu a po nej samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:10
    Viac priestoru na ľade prináša výsledok, ale zatiaľ iba v podobe šancí. Ďalšiu z nich zahodil aj Klhůfek a predĺženie stále pokračuje.

63:36
    Rozhodnúť mohli aj Košice! Saucerman unikol na pravej strane pred obrancom a z čistej šance strieľal, ale Bowns zázračne vytiahol svoju lapačku.

Lukáš Pancurák

Branky a nahrávky: 5. McPherson (Snuggerud, Saucerman), 46. Jokeľ (Snuggerud, Chovan), rozh. náj. Slovák – 16. Hudec, 37. Starosta (Mahbod, Duda)