Jihlava – Šumperk 5:1 (kon.) | Vsetín – Kolín 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Benátky n/J 5:4 (po pr.)
Litoměřice – Ústí n/L 3:4 (0:1 po s.n.) | Třebíč – Sokolov 3:2 (po pr.) | Přerov – Frýdek-M. 3:4 (1:2 po s.n.)
Vrchlabí – Havířov 0:5 (kont.) | Slavia – Prostějov 5:4 (1:0 po s.n.)
HC RT TORAX Poruba 2011
5:4 (1:3, 3:0, 0:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 28.02.2022, 17:30 • Ostrava, RT TORAX ARENA • Chance liga • 50. kolo

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje zase někdy na počtenou. (19:57:42)

Střely na branku: 42 – 24

Je dobojováno, domácí nakonec vítězí 5:4 po prodloužení, které rozhodl Petr Stloukal a zapsal tak tříbodový večer. Hosté si tak z ledu Poruby odvezou jeden bod.

62:59 Petr STLOUKAL - 5:4

62:59
    Poruba právě vstřelila branku!
    Je hotovo. Na konci třetí minuty prodloužení dostal kotouč za záda Vopravila PETR STLOUKAL a dokonal tak hattrick – 5:4. Domácí tak zapisují bonusový bod navíc.

62:19
    Antonín Dušek nepustil rozjetého domácího hráče před Vopravila a Benátky pak otáčejí hru.

61:48
    Domácí se snažili ukončit zápas, jejich souhra ale neslavila úspěch. Vopravil má puk ve své moci a hra je zastavena.

60:59
    Petr Gajda sice na pravé straně vyslal střelu, která skončila v síti domácích, ale gól neplatí. Útočící Jansa totiž natlačil brankáře Slíže do brankoviště a došlo k posunutí branky.

60:01

60:00

59:35
    Už to vypadá, že duel se v základní hrací době nerozuzlí a zřejmě tak půjdeme minimálně do prodloužení.

58:56
    Tomáš Guman nastartoval své motory a dojel si až před Vopravila, ale pohotovou ránou kotouč za jeho záda neposlal.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    Petr Stloukal vystřelil, po jeho pokusu však není na světě jeho hattrick.

57:10
    Na druhé straně se dva na jednoho řítili domácí hráči, kteří ale v této akci selhali a před Vopravilem nezahrozili.

56:55
    Hosté drží kotouč v útočném pásmu a snaží se před Slížem zakončit, ale ten je proti.

56:07
    Jan Hampl zakončil před Slížem, ten jeho pokus pokryl a poté raději přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 5. Žovinec (Guman, Korkiakoski), 30. T. Voráček (Marek Špaček), 35. Stloukal, 39. Stloukal (Hrníčko, Korkiakoski), 63. Stloukal – 12. Křepelka (Wiencek, Cikhart), 13. Gajda (Daniel Špaček, Dušek), 15. Cikhart (Dušek), 46. Pabiška (Kunst)

HC RT TORAX Poruba 2011: Muštukovs (15. Slíž) – Szathmáry, Husa, T. Voráček (A), Hajný, Kanko, Žovinec – Hrníčko, Réway, Stloukal – Jenyš (A), Vachovec (C), Gřeš – Bitten, Korkiakoski, Guman – Pořízek, R. Toman, Marek Špaček – Carter.
    Trenér: Jiří Režnar

HC Benátky nad Jizerou: Vopravil (Žajdlík) – Kolmann (C), Dvořák, Kunst, Hladík, Patzelt, Hampl – Gajda, Dušek, Daniel Špaček (A) – A. Dlouhý, Jansa, Wiencek – Zajíček, Pabiška (A), Vomáčka – Křepelka, Cikhart.
    Trenér: Valdemar Jiruš

Rozhodčí: Skopal, Tvrdoň – Vašíček, Hranoš