Lipt. Mikuláš – Poprad 2:1 (2:1 po s.n.) | Košice – Nitra 3:2 (kon.) | Banská Bystrica – Prešov 3:0 (kon.)
Michalovce – Trenčín 1:2 (1:2 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
HK Poprad
sk Úterý 01.03.2022, 17:00 • TITAN Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 47. kolo

Máme tu koniec stretnutia, v ktorom sme meno víťaza spoznali až po samostatných nájazdoch. O víťazný zásah sa postaral Lukáš Handlovský. Liptovský Mikuláš zdolal Poprad 2:1 po nájazdoch! Odo mňa to je na dnes všetko. Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:24:49)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím MHk 32 Liptovský Mikuláš.
    Autorom víťazného gólu je LUKÁŠ HANDLOVSKÝ.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sme meno víťaza dnešného duelu nespoznali, a tak sa rozhodne v samostatných nájazdoch.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:53
    Svitana presnou prihrávkou poslal Vandasa do obrovskej príležitosti v závere predĺženia. Druhý menovaný stál zoči-voči gólmanovi, ktorého si položil na ľad, ale napokon z toho gól nebol.

64:07
    Hra je opäť prerušená po tom, čo sa Tam ocitol v ofsajdovom postavení.

63:27
    Domáci sa dostali do prečíslenia dvaja proti jednému. Bol to Elo, kto zakončoval, ale puk poslal úplne mimo bránky. Zdalo sa, akoby finálnu prihrávku nečakal.