Havířov – Litoměřice 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 2:5 (kon.) | Prostějov – Třebíč 6:4 (kon.)
Ústí n/L – Slavia 1:4 (kon.) | Vrchlabí – Frýdek-M. 4:3 (3:2 po s.n.) | Kolín – Poruba 2011 1:3 (kon.)
Šumperk – Vsetín 1:5 (kon.) | Kadaň – Jihlava 0:5 (kont.)
SC Marimex Kolín
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 02.03.2022, 18:00 • Zimní stadion města Kolín. • Chance liga • 51. kolo

56:58
    Přesilovka čtyř proti třem pro Kolín bude trvat minutu a pět sekund. Stloukal totiž ve středním pásmu sekl Krejčíka, za což dostává dvě minuty.

56:03
    V rohu útočného pásma zalehl Matějčka hostující Barinka, který nehodlal vstát. A to se pochopitelně nelíbilo útočníkovi domácích. Sudí nakonec oba hráče posílá na trestnou lavici. Bude se hrát ve čtyřech.

47:35
    Vachovec při šanci domácích fauloval tuším Ouřadu, a tak dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

38:57
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Zdeněk Král.

36:35
    Po zákroku Kuzněcova před bránou vznikla potyčka, po které dostávají dvouminutové tresty Čáp s Gumanem. A hraje se ve čtyřech.

31:53
    První přesilovku si zahrají domácí. Žovinec totiž v obranném pásmu podrazil Ouřadu.

21:57
    Přesilovka pro Porubu, domácí podle názoru sudích hráli v šesti. Trest odpyká Lukáš Pajer.

17:36
    Před brankou se s někým nepohodl Král, který dostává dvě minuty za krosček. Ale vůbec se mu to nelíbilo.

Daniel Krátký

Branky a nahrávky: 58. L. Krejčík (Jan Veselý, David Šafránek) – 45. Korkiakoski (Guman, Jenyš), 54. Jenyš (Gřeš, Michal Barinka), 59. Žovinec (Hajný)

SC Marimex Kolín: G. Kuzněcov (Sajdl) – Kukla, Piegl, Čáp, Pinkas, V. Čížek (A), Zorko, Klodner – Pajer, David Šafránek, Jan Veselý – Z. Král (A), Miškář, J. Sklenář – Ouřada, Štohanzl, L. Krejčík (C) – Matyáš Svoboda, Matějček, Síla.
    Trenér: Jan Šťastný.

HC RT TORAX Poruba 2011: Brízgala (Muštukovs) – Urbanec (C), T. Voráček, Husa, Szathmáry, Žovinec, Michal Barinka – Marek Špaček, Hrníčko, Vachovec (A) – Stloukal, Gřeš, Korkiakoski – Jenyš (A), Guman, Carter – Réway, Bitten, R. Toman – Hajný.
    Trenér: Jiří Režnar.

Rozhodčí: Zubzanda, Obadal – Jindra, Štofa.

Diváci: 1222.